Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łazienka, blok, 3,5m^2, nieustawna


TRX

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

 

Łazienka (z piecykiem gazowym) przechodzi generalny remont i zastawiam się nad jej aranżacją. Niestety w pomieszczeniu są dwa szyby wentylacyjne co dla mnie stanowi duży problem przy planowaniu.

Zamieszczam prowizoryczny plan pomieszczenia z przepisanymi wymiarami. Dodatkowo "X" zaznaczyłem ważniejsze informację.

 

http://i66.tinypic.com/vildg6.jpg

 

 

X - obecne umiejscowienie baterii w wannie,

X - piecyk gazowy,

X - licznik wody oraz odpływ,

X - umywalka

X - woda do pralki oraz odpływ.

X - szyby wentylacyjne

 

Dwa kółka w prawym górnym rogu oznaczają rury z ciepłą wodą , tuż za nimi na wschodniej ścianie znajduje się kratka wentylacyjna.

 

Bardzo chciałbym wanna, największa na jaką pozwoli projekt.

Moim jedynym pomysłem jest zasłonięcie oraz wyrównanie wschodniej ściany karton-gipsem (przerywana linia - rys. nr 2). Za nową ścianą zostałyby umiejscowione wszelkie węże (jak np. do pralki) oraz piecyk gazowy ( w otwieranej szafce, górna cześć niezabudowana)

Obawiam się, że to może zaburzyć cyrkulacje ciepłego powietrza w łazience oraz taka modyfikacja zmniejsza wielkość wanny na czym mi zależy.

Do wanny będzie zamontowany szklany parawan.

 

http://i64.tinypic.com/2hztnxf.jpg

 

Proszę Was, bardziej doświadczonych o poradę jak to ugryźć by wszystko ładnie się komponowało.

 

Pozdrawiam,

TRX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...