Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...., bede detystow omijac szerokim lukiem. :lol: :wink:

 

. :p

ja raczej nie :lol: nasz przyjaciel jest dentystą :lol:

Przyjaciel dentysta to przyjaciel, nie dentysta. :wink:

Z reszta Ewcia Ty nawet jak bedzies miec 100 lat, bedziesz urocza kobieta. Zaden dentysta Ci nie grozi. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...., bede detystow omijac szerokim lukiem. :lol: :wink:

 

. :p

ja raczej nie :lol: nasz przyjaciel jest dentystą :lol:

Przyjaciel dentysta to przyjaciel, nie dentysta. :wink:

Z reszta Ewcia Ty nawet jak bedzies miec 100 lat, bedziesz urocza kobieta. Zaden dentysta Ci nie grozi. :p :wink:

o nie zgadzam sie ....taki dentysta i przyjaciel w jednym to prawdziwy skarb :D zresztą zobacz sama czyż nie jest rozkoszny :lol:

http://img5.imageshack.us/img5/9439/jasiekxy0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka maszyna to super wygoda ....myslałam o takiej ,ale nie mogłam sie zdecydować jaką firme wybrać i ....nie kupiłam wcale :wink:

Codziennie przechodze obok naszej piekarni ,w ktorej pieką wspaniałe chleby (jakieś 15-20 gatunków chleba) wiec można codziennie jesc inny chlebek i sie nie znudzi ....ale taki domowy wypiek chleba zawsze mnie kusił wiec zaczelam piec chlebek na drożdżach ...moj Tx wspaniale sie do tego nadawał ( świetnie wyrabia ciasta) i piekłam chleb..... ale tylko kiedy było nas wiecej w domu ( na co dzien jestesmy sami z mężem i nie jadamy dużych ilości pieczywa) .

http://forum.muratordom.pl/pyszny-chleb-domowy,t142440.htm

 

pod wpływem tego wątku -szczególnie o wypiekach na zawasie skusiłam sie na taki eksperyment ....chleb zupełnie o innym smaku niż drożdżowy ....jedyny minus to ten ,ze strasznie jest długi prosces tworzenia chleba ....ale od czasu doczasu można sie skusić :D

http://img218.imageshack.us/img218/1868/chleb2dk3.jpg

http://img218.imageshack.us/img218/chleb2dk3.jpg/1/w614.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka,

 

wiedziałam, że Ty zdolna kobietka jesteś :D Taki smakowity chlebek za pierwszym razem upiec to podovbno sztuka..

Pozdr

mów mi tak częściej ...uwielbiam takie komplimenta :lol:

 

smacznego obiadku :D

my juz po...... ...teraz wybieramy sie do Tesciowej na kawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewka!

Twój dziennik czyta się jak ksiązkę, gratuluję. Piękny domek, zazdroszcze Ci talentu do upiększania domu i ogrodu. Ja podobnie jak Ty, rozpoczęłam budowę 15 lat po ślubie, nie mogę sie doczekać momentu przeprowadzki, ach jak Ci zazdroszczę.

Mam pytanie odnośnie centralnego odkurzacza, czy jest to tylko wygoda, typu: "nie muszę taszczyć odkurzacza na górę" czy spełnia jeszcze dodatkowe funkcje. Nie palnowałam w zasadzie odkurzacza centralnego w ogóle, ale może warto zmienić zdanie?

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Agato :D

odkurzacz centralny ,to normalny odkurzacz -tylko z silnikiem i rurą wyrzucającą kurz w innym pomieszczeniu ...u mnie w garażu :D Miękka rura otulona w pikowany pokrowiec ( żeby nie obijało kantow mebli i rogów ściany bo rura jest dość twarda i może niefajnie poobcierać ściany ) sunie po podłodze i plącze sie i wije niczym boa dusiciel :lol: Mam dwa gniazda -jeden na dole ,drugi na górze -z tych gniazd 9m rura dochodzi do każdego kąta na danym poziomie.Najwiekszym plusem odkurzacza jest brak kurzu ,ale to byc moze zniwelowac potrafi rowniez i odkurzacz wodny :roll: myslałam ,że bedzie ciszej podczas odkurzania ,ale nie jest .....Dokupilismy szczotkę do czesania psa ale .....nie sprawdziło sie ....pies nie lubi tego hałasu :-?

Szufelkę mam pod kominkiem i to czasem sie przydaje do podmitania śmieci , ktore pojawiają sie podczas sprzatania w nim .....nie wydaje mi sie aby w kuchni szufelka była potrzena ...przynajmniej mnie nie jest potrzebna .

Podsumowując -odkurzacz centralny jest spoko ....tylko dlaczego musi tyle kosztować :roll:

pozdrawiam -i dziekuje za miłe słowa :D

a co do Twojej przeprowadzki .....pamietam te swoją zazdrosc kiedy na poczatku budowy odwiedzałam domki inny forumowczow i ich achy i ochy nad nowym domem ...jakże ja im zazdrościłam :lol: ale to jest normalne -wszyscy przez to przechodzimy po to, aby za jakis czas stac sie obiektem westchnien i zazdrosci tych ,ktorzy dopiero zaczyają ...i tak to sie kręci :lol:

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewcia!

Powiedz mi proszę, ile kosztuje to cudo, centralny odkurzacz i czy dzisiaj stając przed wyborem instalować go czy nie, to jaka byłaby Twoja decyzja?

Pozdrowionka

pewnie zainsalowaym raz jeszcze :wink:

radze wszystkim ,ktorzy pytają mnie o rade ,żeby zainwestowali w rurki juz na etapie tynkow ...koszt położenia instalacji to pewnie jakies 1000zł moze mniej .....a zakup jednostki można odłożyc na lepsze czasy (ok 3000zł)

ale jak sie wybuduje dom to juz nie jest tak łatwo położyć rurki do CO (kucie ścian i podłóg ....kto na to pójdzie ?)

ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ewka!

 

Dzięki za radę, ale nie wiem czy się zdecyduję. Zeby nie przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju, nie bardzo sie mi uśmiecha wydawać 4 000 tys. zł.

Wiem, że dochodzi jeszcze brak kurzu itp, ale dzisiaj nie wiem czy będę mieć w każdym pokoju dywan, bo przecież centralny odkurzacz nie służy do odkurzania po panelach i płytakach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...