Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to musi byc odmiana ogrodowa, czy takie leśne? Też lubię konwalie

:roll: .....weź od kogoś na wiosne kłącza z ogródka ,albo poszukaj w sklepach lub na allegro .....ja mam od zawsze ,miałam na działce a teraz przeniosłam troche do siebie i czekam aż sie rozrosną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka obejrzalam Twoje zdjecia tarasu i ogrodu i jak zwykle "jestem chora". Slicznie jest u Ciebie, u nas jest to nieosiagalne :cry: , gdybym miala takie poduchy to wszystko byloby zakurzone, bo z pola za nami strasznie sie kurzy, a co do roslin to przy tarasie raczej nic nie urosnie, mamy ogromnego psa, ktory niszczy wszystko co zielone i rusza sie na wietrze :evil: . Zabronic mu nie moge chodzic przy tarasie, bo on potrzebuje kontaktu z nami, a i tak na cala dzialke nie ma wstepu, bo wszystko by bylo poniszczone, dwa tygodnie temu obsadzilismy plot za domem i postawilismy ochronna siatke i do wczoraj bylo dobrze, az wczoraj wyczail jak sie przechodzi i juz zaczal nam obzerac 2 metrowe drzewka. Wlasnie dzisiaj szukam pastucha elektrycznego, bo juz na niego nie mam sily.

 

Z tego co wiem to tez masz psa i to sporego, wiec jak to robisz, ze masz taki piekny ogrod i taras? Czy Twoj pies chodzi po calym ogrodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem to tez masz psa i to sporego, wiec jak to robisz, ze masz taki piekny ogrod i taras? Czy Twoj pies chodzi po calym ogrodzie?

 

po caluśkim ... poza ..... klombami :lol:

nasza Dora to niesamowicie dobrze wychowany pies (Labrador) - ale od poczatku ,od szczenięcia była uczona że po grzadkach sie nie chodzi ,nie kopie ,nie wyrywa roślinek i na trawie sie nie sika :lol:

Dobrze wychować psa to trudna sztuka ,wiec jestem z siebie bardzo dumna ,że nam -laikom to się udało ,a nie korzystalismy z profesjonalnych szkolen tylko czytalismy jedna książkę Mądrzejsze niż myślisz :D

W innych ogrodach Dora zachowuje sie tak samo ,wiec nasi znajomi nie robią problemu jak przychodzimy z psem .

magpie101-nie wiem co mam Ci poradzic jesli chodzi o Twojego psa

:roll: Jesli nie jest bardzo stary to moze jeszcze nic straconego i dobra tresura zda egzamin :roll: Trzymam kciuki :D

a co do mojego ogrodka ? on jest malutki - cala dzialka to 5a -wiec mozna kilkoma roslinami go zapełnic - chcialabym jeszcze ze 3a wtedy byłabym przeszczęśliwa ....a tak mam ile mam i też jest dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

zaglądam tutaj ukradkiem od jakiegoś czasu, tak cichaczem :) i nie mogę wyjść z podziwu, dech zapiera jak widzę te piękniusie dodatki, cuda i cudeńka. Jakby zebrać wszystkie pomysły, to powstała by świetna ksiązka o aranzacji zdjęć.

Będę tu często bywała :) aby nacieszyć oczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ko,

 

Tak zastanawiam się dlaczego jeszcze nie było mnie u ciebie :o przecież

mamy tych samych znajomych: Sonikę, Tolę.

 

Masz cudny dom i ogród i będę do ciebie częściej zaglądać.Muszę nadrobić stracony czas :wink:

 

Powiedz mi co robisz ,że twoje clematisy w doniczkach wyglądają tak okazale?

 

Pozdrawiam,

Alunek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ko,

Powiedz mi co robisz ,że twoje clematisy w doniczkach wyglądają tak okazale?

Pozdrawiam,

Alunek :D

dziekuje za miłe słowa :D Clematisy w tym roku sobie załatwiłam ....przenosiłam dobice z dosc duzymi roslinami i ...przewrociłam ja ...naruszył sie chyba system korzeniowy bo co prawda kwitł jeszcze ale nie za wiele a potem sie zwinął w trąbke jakby byl porazony i taki omdlały siedzi w donicy i marnieje :( a drugi ma sie dobrze i bedzie pieknie kwitł (jest późniejszy )

Clematisy tylko podlewam ,zasilam i obcinam wiosną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...