Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...

Zaglądam tu bardzo często, odkąd kiedyś od Toli zawędrowałam. Nie pisałam nigdy, bo głównie to jej wątek zaśmiecam. :oops: :oops:

Ale dziś chcę oświadczyć co następuje:

Boski domek, boskie dekoracje, boski kapelusz i w ogóle każdy jeden avatar, a nade wszystko BOSKI STASIO.

Gratuluje i już znikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu bardzo często, odkąd kiedyś od Toli zawędrowałam. Nie pisałam nigdy, bo głównie to jej wątek zaśmiecam. :oops: :oops:

Ale dziś chcę oświadczyć co następuje:

Boski domek, boskie dekoracje, boski kapelusz i w ogóle każdy jeden avatar, a nade wszystko BOSKI STASIO.

Gratuluje i już znikam.

 

wszystko boskie ...ale babka -kiepska :wink:

Dzieki za miłe słowa -to mniód dla moich usz i ócz :lol: do zobaczenia u ....Toli ( u niej tak pięknie i kolorowo :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ewa ...kiedy ja "cię przeczytam" ...? :o

 

No nic - ciągle mamy zimę :wink:

 

Dzisiaj przeleciałam się tylko bo ... znalazłam takie cudaki

 

http://img390.imageshack.us/img390/3667/maluszkizmam3mh.jpg

 

i nie mogę się napatrzeć ... ( taką ułomość mam :wink: :oops: )

 

I na wnusia też ..chociaż na babcię to mi ...khm khm ...za seksowna jesteś :roll:

 

Jeszcze coś :

 

Czytałaś opowiadania Bruno Ferrero ?

 

Jeśli nie - gorąco polecam. Spodobają ci się na pewno ...

 

Wracam poczytać . :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziekuje Kochani za ciepłe myśli i słowa skierowane do mnie w tym trudnym czasie ......nie wiedziałam do wczoraj jakie to ważne ....nie same słowa ale świadomość ,że są osoby które myśą o Tobie ciepło ....dziekuję z całego serca

 

Powiadają, że tak cichutko śmierć zabiera tylko bardzo dobrych ludzi ...

to prawda ...mój Tato był bardzo dobrym człowiekiem - kochał ludzi ,pomagał bezinteresownie ,wspierał potrzebujących chociaz sam niewiele miał .....ale miał wielkie serce chociaż od kilkunastu lat wciąż słabło -lekarze od lat nie mogli uwierzyc ,że z takim sercem można tak długo życ.....ale miał wolę życia ...był niezwykłym człowiekiem i wciąż sie uśmiechał :D

 

przedstawiam Wam Damazego ....prawda ,że imię tez miał niezwykłe :wink:

 

http://img706.imageshack.us/img706/998/49910585.jpg

 

dzisiaj zalatwiłam wszystkie formalności związane z pochówkiem ......w czwartek w południe jest pogrzeb ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...