Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewciu przyjmij ode mnie spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe ... mnóstwo uśmiechu i radości:) :hug:

 

[ATTACH=CONFIG]10231[/ATTACH]

Alu- piękne życzenia przyjmuję przez tydzień ;)............ dziekuję mocniście -obiecuję ,że uśmiechać sie będe nie zwazając na zmarszczki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martynko- niestety róże nie przeżyły zimy i zostały usunięte ....jeśli kiedykolwiek raz jeszcze się zdecyduję to tylko w donicach i z zimowaniem w garażu.........

jesli chodzi o domek w środku to poza lampą nic nie przybyło ....odświeżyłam tylko ściany -kolor pozostał dokładnie taki sam ,ale jeśli masz takie życzenie zeby zajrzeć do mnie ....zapraszam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Siostra :)

Piękne kompozycje z jednorocznych na tarasie. Bardzo mi się podobają, cudne.

W tej wiszącej doniczce to kilka odmian lobelii, czy jakieś inne cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Siostra :)

Piękne kompozycje z jednorocznych na tarasie. Bardzo mi się podobają, cudne.

W tej wiszącej doniczce to kilka odmian lobelii, czy jakieś inne cuda?

Tolu- zgadłaś .....to lobelia :) mam też pelargonie w kolorze biskupim jeszcze nie posadzone ( czekam i czekam na nowe skrzynki ) i w tym samym kolorze w wiszących donicach drobnokwiatowe surfinie .....mam je zamiar powiesić przed wejściem na słupach a skrzynki ustawić na oknach frontowych ......Poleciałam w tym roku po kolorach ....każde okno w innym kolorze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ew-ka! :)

Przyszłam się przywitać :yes: I napisać Ci, że zawsze z wielką przyjemnością i ciekawością czytam i oglądam Twoje fotoopowieści ogrodowe. Świetne masz pomysły i bardzo mnie inspirujesz ;)

My w tym roku wykończyliśmy taras i popełniliśmy ganek ;) i teraz na gwałt szukam inspiracji kwiatowych, coby te cudności jakoś przyozdobić. I nie muszę daleko szukać, pozaglądam sobie po prostu do Ciebie, ok? ;)

 

Buziak wielki!!!

 

PS. Moje róże pienne też nie dały rady tej zimie. Ale na całe szczęście "tatowe" róże odbiły i choć maluteńkie będą w tym roku, to najważniejsze, że żyją! Te na altance zwłaszcza :yes:

Edytowane przez Anna Wiśniewska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rzdko zglądam do komentarzy ....a tu taka miła wizyta :) Aniu cieszę sie bardzo ,że Tatowe róże żyją ......bardzo sie ciesze :)

 

a Ty jak sie czujesz ? my postawiliśmy juz Tacie pomnik ...mama ma teraz zajęcie, bo wciaż padaja deszcze i pomnik ciągle obchlapany piaskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie wczoraj byliśmy całą rodzinką na cmentarzu...

Skończyło się dość dramatycznie ;), bo mój mąż nie do końca zorientowany w moich z Pawełkiem rozmowach o odejściu dziadka jakoś tak nieszczęśliwie powiedział, że tu na cmentarzu leżą ludzie... Było mnóstwo łez i rozpaczy, bo przecież dziadek jest tam w Niebie, a nie tu, pod ziemią...

Wieczorem udało mi si uspokoić małe serduszko, pogadaliśmy, wyjaśniłam, że na cmentarzu są nagrobki z nazwiskami, żeby każdy mógł przyjść zapalić lampkę, a dziadek jest w Niebie i stamtąd przychodzi do Pawełka we śnie...

Ech, samej mi ciężko a tu jeszcze przytrafiła mi się taka trudna rozmowa z czterolatkiem... Życie...

 

Jak pogoda pozwala, to siedzimy z mamą w ogrodzie, żeby Tato mógł być z nas dumny i nieskromnie powiem, że do doprowadzenia do pełnej świetności już nam niewiele zostało ;)

Świętowaliśmy Tomcia już DRUGIE urodzinki niedawno, nawet wrzuciłam kilka zdjęć do dziennika, bo aż wierzyć mi się nie chce, że on już taki duży... Fajne bąble dostałam, żeby mnie wychowały ;)

 

Trzymaj się Ewa, buziaki! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj!!!Doczytałam u betib że poszukujesz klosza na patere, poszukaj proszę na allegro sprzedawcy irokez01 on czasami ma takie klosze... ja tam zdobyłam swój.A i poszukaj w sklepach typu Dom towarowy, mi udało się kupić fajny talerz z kloszem za 31 zł Pozdrawiam ewa

bardzo dziekuję za info :) juz go odszukałam - ma w tej chwili taki zestaw ale troszke za mały (18 cm) ale będe obserwować tego uzytkownika ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...

Ewuś byłam zerknac czy juz są fotki Twojego Świątecznie ozdobionego domku. Nie ma. Poczekam.

Ale za to obejrzałam Cudownego Stasia, piękny ogród Twój i Brata, no i przeczytałam tą niesamowitą historię.

Buźka!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewa!

Odszukałam Cię i Twój dziennik w czeluściach forum (tragedia to nowe forum) w nadziei, że ujrzę świąteczne dekoracje.

.......... a u Ciebie jeszcze jesień obfita w grzybki

 

Pewnie będę do Ciebie teraz częściej zaglądała, do archiwalnych zdjęć, bo Twój dom, ogród i taras mogą być wspaniałą inspiracją.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świąt wypełnionych radością i miłością,

 

niosących spokój i odpoczynek.

 

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

 

pełnego optymizmu, wiary,

 

szczęścia i powodzenia

 

 

 

życzy Alunek
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR300myc57Qfd86X-GHaCU98UcxxijWsZF7acPsgCmubxm8mrGK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...