Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

Ew-ka, dlaczego nie przyjmuje jedzenia z prawej ręki???

bo nie może !!!!

Tak ją nauczyłam (coby od obcych jedzenia nie brała) większośc ludzi karmi prawą ręką przecież. :lol:

Jak w prawej mam szyneczkę a w lewej marchewke - zawsze wybierze ......marchewkę !!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

drewno..... to co zostało z więźby ( kupiliśmy drzewo z lasu - super styczniowe, z niego deski i więźba ) , Dziadek -stolarz pomierzył i zrobił podbitkę ....a to co widzisz to bejca ( niemiecka firma) NELVALIN DOMPELBEIC kolor palisander nr 079 , kosztuje 84 zl /2.5 l .To nie jest jeszcze farba , tylko podkład .Na to jeszcze przyjdzie farba - :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka - myślę że Kroyena, podobnie jak ja, zauważył ogłoszenie o "bramach, drzwch, oknach i parapetach" na ścianie Twojego domu. Na tym ostatnim zdjęciu.

 

A co do koncepcji łazienki - jeśli decyzja jeszcze nie zapadła - pogadaj chwilę z mężem. Naprawdę - łazienka nie musi być hangarem. I nie jest tak że im większa tym lepsza. Nie widzę Twojej łazienki ale 3x3 to dużo miejsca jest. Sam lubię poleżeć w wannie i do tej pory małe łazienki miałem więc chciałem dużą - ale teraz czasami mniejszą bym chciał mieć. Czyba że chodzi mu o to żeby jeszcze wanna się zmieściła. Ja też po prostu musiałem (!) mieć wannę. To zawsze możesz powiedzieć że wanna to dodatkowo tak minimalnie ze 2 tys (armatura, sama wanna, robocizna). Większe zużycie wody (a chyba kanalizacji nie macie). Nie wiem ile macie miec łazienek ale zawsze możesz powiedzieć że w tej drugiej zrobicie tak jak mąż chce (np. wannę). W końcu dla 4 osób (choć 2 na wylocie jak rozumiem) to 1 łazienka może być za mało, zwłaszcza jak jedna osoba w wannie będzie siedzieć godzinami.

 

A tak na marginesie - to może powiedz jeszcze że przy twoim ustawieniu, myjąc zęby (przy umywalce) będzie Ciebie mógł obserwować pod przysznicem ;););)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus- jaka gapa ze mnie :oops: a ja główkowałam o co kroyenie biega????

a co do .łazienki ...... klamka zapadła , poszlo na kompromis , wanna miała być i teraz i przedtem , łazienka będzie jeszcze na górze . Ale nie daruję mojemu - wybrałam piękną kabinę prysznicowa ( mój trochę jęknął ( cena ( , ale sie zgodził ) :lol:

Wiesz , tez miałam nadzieję ,że 3x3 to już salon kąpielowy , ale teraz widzę że nie będzie tak wielgaśnie jak mi sie zdawało.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka - nie łam się! Mi też runęła koncepcja łazienki na podobnym etapie, tyle, że przez nasze własne gapiostwo :oops: nie zwróciliśmy uwagi i z rozpędu ekipa zrobiła odpływ kanalizy w takim miejscu (zrobili zgodnie z projektem...), że trzeba było wszystko od nowa wymyślać... Zobaczysz - i tak będziesz miała piękną łazienkę - najważniejsze nie jest ustawienie, a klimat, który Ty jej nadasz :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...