Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

Ew-ka, zaniemówiłam.

I mowę odzyskam dopiero jak zobaczę na własne oczy i po dechach pobiegam.

A zamierzam, Ty wiesz :)

 

Tak pięknie, że aż żal patrzeć ;) :)

 

oj Siostra .....już się nie mogę doczekać Waszej wizyty :hug:

 

trafiłaś na tę stronkę o ogrodach o której Ci mówiłam ? dzisiaj kupiłam takie oto kule do ogrodu .....widziałam je w bukszpanowym ogrodzie

 

ta03.jpg ta01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pisz na priw gdzie kupiłaś te cuda.

U nas na wsi takie nie do zdobycia.

Obejrzałam ogród Danusi, i wiesz,

że ja go widziałam w jednym z odcinków "Mai w ogrodzie".

Byłam i jestem nim zachwycona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, muszę napisać, że cały czas mam mieszane uczucia odnośnie Waszego tarasu. Z pewnością zrobiliście to po odpowiednich przemyśleniach, o których mi nie wiadomo i cały czas mam w pamięci ten stary - piękny otwarty...Bardzo jestem ciekawa jak to będzie latem zasiąść na tym tarasie ? Podejrzewam, że zaważyła wiosna i jesień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w/g mnie nie będzie inaczej niż było przy otwartych oknach... przecież rozsuwają się chyba ze wszystkich stron... ale w wietrzny czy deszczowy, czy też chłodny dzień czy jesień albo wiosnę to zasunięte okna sprawią, ze można imprezować długo.. a i jako ogród zimowy...

W/g mnie jest świetnie.. i nie będzie już tak gorąco od kostki (podejrzewam, że było gorąco) a drewienko przyjemne i zlicowane z wejściem do domu.

Fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w/g mnie nie będzie inaczej niż było przy otwartych oknach... przecież rozsuwają się chyba ze wszystkich stron... ale w wietrzny czy deszczowy, czy też chłodny dzień czy jesień albo wiosnę to zasunięte okna sprawią, ze można imprezować długo.. a i jako ogród zimowy...

W/g mnie jest świetnie.. i nie będzie już tak gorąco od kostki (podejrzewam, że było gorąco) a drewienko przyjemne i zlicowane z wejściem do domu.

Fajnie jest :)

100% racji :rolleyes: dokładnie takie były nasze przemyślenia

 

a dzisiaj ustawiłam już lampiony i kwiaty w donicach ( wczoraj w Biedronce kupiłam po 33zł duże okazy juki i fikusa ) i ławeczkę, i stolik ,i oczywiście hamak :wiggle: .....zapaliliśmy wieczorem świece ...... w szybach odbijały się płomyki świec i mieliśmy wrażenie ,że tych świec jest kilkadziesiąt ......prawie jak w bajce :) wieczorem przyszli goście i koleżanka zamiast gościć się przy stole ,stała w drzwiach tarasowych i wciąż wzdychała ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz na priw gdzie kupiłaś te cuda.

U nas na wsi takie nie do zdobycia.

Obejrzałam ogród Danusi, i wiesz,

że ja go widziałam w jednym z odcinków "Mai w ogrodzie".

Byłam i jestem nim zachwycona.

kule kupiłam w mojej małomiasteczkowej kwiaciarni ....malutkie po 2zł ,średnie po 21 ,duże po 41.....jest jeszcze duża wisząca i chyba w poniedziałek dokupię i powieszę na tarasie -będzie fajnie słoneczko odbijać :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

obserwacje cd

 

wczoraj i dzisiaj słonecznie od rana więc na tarasie upał dochodzący do 38 st !!!! nie można było długo posiedzieć w tej temp. ale co mi tam ............ fajnie tak się pobujać w hamaku ,wygrzać stare kości na słoneczku, kiedy na zewnątrz zaledwie 5st ......a i ogród jest na wyciągnięcie reki ;) oczywiście drzwi na taras są wciąż otwarte ,żeby ciepełko wędrowało w głąb mieszkania ,bo przecież szkoda by zmarnować taką energię cieplną ........w domu od 2 dni nie włączamy ogrzewania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...