Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza i Tar .....marzcie sobie ,marzcie -młode jeszcze jesteście ....ja też marzyłam i wymarzyłam i .....jest cudnie :rolleyes:

Nie wiedzieliśmy jak się weranda będzie spisywała podczas upałów ... teraz są upały więc testujemy i jest ok ....od południa okna pozamykane i pozasłaniane ,a od wsch i zach otwarte ..... po nogach muska delikatny wiaterek i zaraz człek się robi leniwy i zapada w błogą drzemkę ...a już na pewno jak się siądzie w hamak ..... to nie ma mocnych ...oko leci w sekundę ;)

A wieczorem ? zimne piwko , na tarasie 24st ....spokój i cisza ......do północy można tak siedzieć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Ewka!!!

Może nie tak często ale jak już mam chwilę żeby posiedzieć na muratorze to lubię zaglądać , wracać do Ciebie. Oglądam z zaciekawieniem Twój domek, piękny ogród, wychwalaną i to nie bez powodu werandę (ma to" coś" w sobie mogłabym się tam pewno zapomnieć;) ) słodkich i uroczych wnuczków, Ciebie, Twoją drugą połówkę .....wszystko:)

A Wy tworzycie piękną parę:)

Wszystkiego najlepszego, dużo miłości na następne 30-ści lat oczywiście w zdrowiu, szczęściu i dobrobycie :)

Pozdrawiam Ola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wycieczki motocyklowe? Jak ja tęsknię za motorem, na razie go tylko głaszczę od czasu do czasu.

jeździmy a jakże ......ale od 2 tyg trochę mniej bo H. ma pęknięty bark ( w niedzielę byliśmy w Krk -200 km w jedną stronę )

dlaczego tylko głaszczesz? ....a już wiem -szanowne zdrówko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA przyszłam z perłami...

Tylko Wam pozazdrościć ...

dziękuję i Wam życzę również dużo miłości :yes:

 

perłowa mówisz ? ślub mieliśmy w grudniu a w ostatni dzień miesiąca miłości się poznaliśmy (śmiejemy się ,że rzutem na taśmę:cool: ) i dlatego 31 maja zawsze celebrujemy we dwoje, bo w grudniu ( święta) jest większe zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Noooo... to przegapiłam tyle imprez :bash:.

Nadrabiając ekspresowo i hurtowo;): Ewcia - sto lat w zdrówku i miłości... czyli oby tak dalej...;):yes::cool:

 

http://4.bp.blogspot.com/-IuFBgCsLHb8/TqRvdhKfd-I/AAAAAAAAA2U/uRBGDrl-p9E/s1600/szampan.jpg

 

Ależ Ty masz tarasów!!!:jawdrop:I wszystko takie piękne i wygłaskane...:cool:, nie tylko kulki...:yes:. Cudnie jak zwykle... po prostu:cool::lol:.

Buziaki zostawiam:).

 

Ps. Wybieracie się na jakiś zlot w ty roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Ewusia, niech dom Waszych Młodych rośnie w górę,

niech buduje się równie szybko jak Wasz kiedyś no i bezproblemowo.

A potem, po przeprowadzce...to już żyli dłuuuugo i szczęśliwie :)

Uściski Młodym i Najmłodszym :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...