Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

byliśmy na Górze św Anny ..a .na dalsze wypady nie ma co liczyć H. miał pęknięty bark i odczuwa dolegliwości :confused:

Oj, to niedobrze:(. Wierzę, że się szybko z tego wykaraska i o bólu zapomni na zawsze:). Księciunio wczoraj wrócił z Orzysza:). Było prawie 80 VTX-ów i kilka innych:). Niestety nie mogłam z nim pojechać:(.

 

Pięknie rośnie Synowy dom:D. Niesamowite tempo:jawdrop:. Tak trzymać:D. ... i żeby żyli w nim długo i szczęśliwie... jak Wy w swoim;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z grona stałych podglądaczy podziwających, ale ja nie o tym. Proszę Pani, 19 września skończę 58 lat i przez całe swoje dorosłe życie próbowałam na różne sposoby: zasłyszane, przeczytane, wymyślane (no cuda cudeńka) - upiec skutecznie placek drożdżowy, niestety zawsze z marnym efektem. Po przeczytaniu Pani przepisu postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę i wczoraj...UDAŁO SIĘ. Jestem Pani bardzo, bardzo wdzięczna, dziękuję, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
pokazane kule sa obledne, tez chce takie :D kochana rzuc jakims namiarem na takie cuda. no i oczywiscie niezmiennie podziwiam tarasik :)

 

Tar ....kule kupiłam w ubiegłym roku w małym sklepiku z dekoracjami ,potem pokazały się w złotym kolorze a teraz nie ma żadnych (Tola też czeka aż się pokażą srebrne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A co tam, ujawniam się...

Podczytuję Twój dziennik tak po cichutku, podziwiam piękny ogród i wspaniałe dekoracje. A dzisiaj- na wkupne- przylazłam z przepisem na pyszne ciasto drożdżowe- wyrabiane robotem- zawsze się udaje i jest przepyszne.

http://www.wielkiezarcie.com/recipe22959.html

pozdrawiam sąsiadkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj!

 

Wpisuję się tak na szybciutko, żeby nie zgubić fajnego wątku. :) Szkoda tylko, że wiele zdjęć jest już niedostępnych.

Widzę, że staż małżeński mamy prawie dokładnie taki sam. :)

 

3 tarasy cudne! I fajnie, że masz się gdzie zaszyć, gdzie się poopalać. U mnie na razie wszystko na widoku i brakuje mi takich miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

Wszystkim moim drodzim przyjaciołom z Forum życzę

aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła

i ciepła rodzinnej atmosfery,

a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

 

Ściskam Was świątecznie

 

Alunek z rodziną

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfATBcAZI4F6DKUvrnuHShgbX8BC8ffJfiimUZyJDMM0dHN0lN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia.

Niech świąteczne dni będą czasem duchowej refleksji, rodzinnego ciepła i szczęścia,

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień .

Życzę, aby Nowy 2013 Rok, upłynął w spokoju, zdrowiu i pogodzie,

przynosząc wiele osobistych i zawodowych sukcesów i radości.

 

http://traler.blox.pl/resource/MerryChristmas_400x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta
Bożego Narodzenia

Pragnę złożyć Wam życzenia,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.

A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

 

Życzy Arnika z Rodziną
:)

 

http://img716.imageshack.us/img716/1479/bozenarodzeniea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiegana i zapracowana nie zaglądałam często na Forum a już na pewno nie do swojego wątku a tu takie miłe odwiedziny .........dziękuję Wam bardzo serdecznie i również przekazuję może już nie świąteczne ,chociaż w domach nastrój nadal Bożonarodzeniowy ale z całego serca życzę samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2013 roku :bye:

 

Dzisiaj wyjechali ostatni goście ,bo dość hucznie w czasie świąt obchodziliśmy naszą 30 rocznicę ślubu ..jak zwykle było wesoło ,gwarno ,tanecznie i Dżemowo bo nasze małe chłopaki są już dość świadomi w wyborze muzyki i Dżem jest nr 1 na ich muzycznej liście .....a widok wydzierającego się pod niebiosa Stasia " czerwony jak cegła ,rozgrzany jak piec ,muszę mieć ,muszę ją mieć " największych smutasów powala na kolana ;)

 

my3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...