Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gaweł - mieszkam w opolskim i wczoraj nas zasypało ,w nocy poprawiło i rano było bajkowo :D teraz niestety jest juz chlapa :-?

 

Kaska - dobraliśmy sie z H... jak 2-połówki :D czyli 1 litr :wink:

 

mayland mój pies byl zachwycony ( tego na zdjeciach nie widac ) biegal za mną ,zaczepiał i jak oszalały zjadał śnieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

martynka - zajeta jestem okrutnie.... ale pracą zawodową wiec nowych inspiracji pewnie nie bedzie chociaz domek juz przystrojony ale raczej dekoracje beda ubiiegloroczne

gaweł -pochwaliłabym sie tegorocznymi ,ale nie mam aparatu ....zamieszkal sobie w Krk a jutro leci z moja corcią do Grenady :D

 

ale obiecuje ,że jak wpadnie w moje ręce postaram sie wyczarować jakies fajne zdjątka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martynka - zajeta jestem okrutnie.... ale pracą zawodową wiec nowych inspiracji pewnie nie bedzie chociaz domek juz przystrojony ale raczej dekoracje beda ubiiegloroczne

gaweł -pochwaliłabym sie tegorocznymi ,ale nie mam aparatu ....zamieszkal sobie w Krk a jutro leci z moja corcią do Grenady :D

 

ale obiecuje ,że jak wpadnie w moje ręce postaram sie wyczarować jakies fajne zdjątka :D

 

Wiedzialem że już wszystko zapiete na ostatni guzik :wink: :lol: , trudno poprosimy o zdjecia zrobione telefonem np :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Okno bardzo ładne! :lol: Jak zwykle nas powaliłaś dbałością o szczegóły i pomysłem!!! Bardzo mi się podoba. :lol: Super!

 

 

Jeśli zaś chodzi o te tańce to bardzo dobry pomysł. Napewno im się spodoba. My zorganizowałysmy taki pokaz na Walentynki rok temu. Faceci nic nie wiedzieli. Robiłysmy próby i całą oprawę. Miałyśmy wszystkie jednakowe sukienki z satyny (trafiła się wyprzedaż w Top Secret :lol: ) i maski z piór.Tańczyłyśmy przy stołkach barowych. Były przejścia, zmiany i wogóle odlot :lol: Nawet na bisa się przygotowałysmy :lol: Bisowałysmy w przebraniach za zwierzątka (ogonek, uszka, krawacik) :lol: :lol: Faceci oniemieli. To był szok dla nich. Bawilismy się wszyscy swietnie! U Was pewnie tez bedzie taka zabawa :lol: Gratuluje pomysłu i trzymam kciuki za pokaz :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, dekoracja okna bombowa, zwłaszcza w kolorystyce.

Ta biel, kiedy za oknem śniegu ani śladu ratuje nastrój świąt.

Bez śniegu to tak nieszczególnie jest, a biała dekoracja, to strzał w 10.

 

wesele po 25 latach małżeństwa i z wypiekami na twarzy...niesamowite :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno bardzo ładne! :lol: Jak zwykle nas powaliłaś dbałością o szczegóły i pomysłem!!! Bardzo mi się podoba. :lol: Super!

dzieki :lol:

 

 

Jeśli zaś chodzi o te tańce to bardzo dobry pomysł. Napewno im się spodoba. My zorganizowałysmy taki pokaz ...... i maski z piór.Tańczyłyśmy przy stołkach barowych. :lol:

Super !!!! widzę ,że kobitki maja zaciecie aktorsko-kabaretowe :lol: my rozważąłyśmy różne wersje tanca ...od erotycznego w przebraniu zakonnicy po ...kankana :lol: pierwszy odpadł w przededbiegach bo bedzie ciotka zakonnica i ks. proboszcz 8) stanęło na kankanie ...bo niby erotyczny a jednak do przyjecia przez różne grono wiekowe ( bedą ciotki emerytki i nie chciałyśmy siać zgorszenia :wink: ) ale jaki to niebyłby występ -najważniejszy jest element zaskoczenia i niespodzianki ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałyśmy z tego wrażenia faceci nie zrobili wogóle zdjęć :o Gdyby nie chłopak który nam użyczył sali na imprezę (był wtajemniczony bo widział nasze próby ale trzymał jezyk za zębami :wink: ) to nie byłoby żadnych pamiątek. A tak mamy zdjęcia i film bo on to naręcił :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, dekoracja okna bombowa, zwłaszcza w kolorystyce.

Ta biel, kiedy za oknem śniegu ani śladu ratuje nastrój świąt.

Bez śniegu to tak nieszczególnie jest, a biała dekoracja, to strzał w 10.

starałam sie -to była chwila ...moment ...błysk :lol: kupowałam firanki koleżance ( mieszka daleko i wysyłałam jej te makaroniki kurierem bo u siebie nie mogła kupić ,a moje czekoladowe bardzo ja urzekły ) i jak zobaczyłam te białe z kryszytałkami -pomyślałam -białe okno ...białe świece ....białe płatki w oknie ...biały obrus (stół jest właśnie przy tym oknie ) -bedzie cudnie :D

Koszt nieduży bo oprocz firanek i świec wszystko miałam w domu :D

 

wesele po 25 latach małżeństwa i z wypiekami na twarzy...niesamowite :D

sama jestem zaskoczona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałyśmy z tego wrażenia faceci nie zrobili wogóle zdjęć :o Gdyby nie chłopak który nam użyczył sali na imprezę (był wtajemniczony bo widział nasze próby ale trzymał jezyk za zębami :wink: ) to nie byłoby żadnych pamiątek. A tak mamy zdjęcia i film bo on to naręcił :lol:

mam nadzieje ,że u nas ktoś sie zreflektuje i cyknie jakies fotki :lol:

Mamy podwiązki i ustaliłyśmy ,że jak bedą chcieli bisy ...to za podwiazkę muszą cosik wsunąć :lol: i to nie może być moneta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...