Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jako ,że od kilku dni nie miałam kompa w domu ,dopiero dzisiaj mogę przeczytać wszystkie miłe życzenia ,które bardzo mnie wzruszają :D

Bardzo serdecznie za wszystkie dobre słowa -DZIĘKUJĘ :D

 

Nawet w najśmielszych wyobrażeniach nie przypuszczałam ,ze będzie tak pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotki płakały prawdziwymi łzami -podobno taki to wzruszający moment ....

Msza św. niezwykle uroczysta było też odnowienie przysięgi małżeńskiej -po wyjściu z kościoła był ryż i płatki róż :D

A ja sie splakalm jak czytalam relacje :p

Jakos sie wzruszylam bardzo.

Gratuluje Ewa i zycze nastepnych rownie cudnych lat :p :p :p

Jestes niesamowita osoba :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, masz życie jak w bajce... :)

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na następne 25 lat!

 

pp-dzieki ...troche jak w bajce ...troszkę jak w romansie ...troszkę jak w horrorze ...troszkę jak w ...życiu :D

 

ale widze ,że Twój czas sie niedługo zacznie :lol: mam nadzieję ,że Ty też sie podzielisz z nami tym cudownym dniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotki płakały prawdziwymi łzami -podobno taki to wzruszający moment ....

Msza św. niezwykle uroczysta było też odnowienie przysięgi małżeńskiej -po wyjściu z kościoła był ryż i płatki róż :D

A ja sie splakalm jak czytalam relacje :p

Jakos sie wzruszylam bardzo.

Gratuluje Ewa i zycze nastepnych rownie cudnych lat :p :p :p

Jestes niesamowita osoba :p

Jak mnie poznasz na żywo -zmienisz zdanie :lol: Za życzenia dziekuję -teraz to sie zaczynam bać .....bo przecież nie może być zawsze cudnie ....co nie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, masz życie jak w bajce... :)

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na następne 25 lat!

 

pp-dzieki ...troche jak w bajce ...troszkę jak w romansie ...troszkę jak w horrorze ...troszkę jak w ...życiu :D

 

ale widze ,że Twój czas sie niedługo zacznie :lol: mam nadzieję ,że Ty też sie podzielisz z nami tym cudownym dniem :D

 

Oooooo tak, jak do niego dotrwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia77w1- pobeczałaś sie ? biedactwo ....ja bym też sie pobeczała -taka łzawa historia -harlekin jakiś :wink: ..... :D mam nadzieję ,że jak doczekasz swoich uroczystości bedzie jeszcze piękniej :D wtedy opiszesz to w swoim dzienniku a je będę śliptać i sie normalnie wzruszać :lol:

 

Amtla -dziekuje za życzenia :D jeszcze 100 lat ? chyba nie wiesz co mówisz - kobieto :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koela- miło mi ,że moje pisanie poprawia Ci humor :D może dlatego warto pisać o rzeczach małych z pozoru błahych , bo to one składają sie na te wielkie :wink: małżeństwo tez składa sie z takich malutkich dni ,tygodni które przemieniają sie w miesiące i lata współnych przeżyć :D Takie drobnostki jak porana kawusia na dobry początek dnia ,kanapki dla męża , sms w środku dnia z jakims miłym slowem ...to wszystko tworzy tę atmosferę .....i wyrozumiałość dla drugiej osoby .Nie wiążemy sie z kimś po to ,aby go zmienaić .... musimy zaakceptować jego wady, bo w przeciwnym wypadku będziemy nieszczesliwi przez całe życie ....a ono jest za krótkie na kopanie sie z koniem .

 

Paulina - dziekuję za uśmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po południu wraz z rodzicami oglądaliśmy film z ubiegłotygodniowych uroczystości ....najśmieszniejszy był fragment ,ktory nagrywał moj brat i filmował reakcję Panów w trakcie naszego Kankana :lol: niektórzy nie wierzyli własnym oczom :o zobaczyć to na własne oczy -BEZCENNE :D

Udała nam sie niespodzianka :D za tydzien mamy babski wieczór wiec pewnie śmiechom i chichom nie bedzie końca :D

 

http://images23.fotosik.pl/136/e5944ba71a2b45a5m.jpg a to moje druhenki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Nie wiążemy sie z kimś po to ,aby go zmienaić .... musimy zaakceptować jego wady, bo w przeciwnym wypadku będziemy nieszczesliwi przez całe życie ....a ono jest za krótkie na kopanie sie z koniem .

 

oj, święta prawda... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Śledzę Twój wątek już prawie 2 lata, ale się nie ujawniam.

Jednak ostatni wpis bardzo mnie wzruszył. Jestem niepoprawną romantyczką i przy opisie Twojej uroczystości zakręciła mi się łezka radości. Gratuluję świetnego pomysłu i wspaniałej uroczystości. Tylko ludzie pozytywnie zakręceni mają takie pomysły.

Ja też za kilka miesięcy mam 25 rocznicę ślubu, jednak planuję ją tylko we dwoje na rejsie po Nilu.

Pozdrawiam

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Śledzę Twój wątek już prawie 2 lata, ale się nie ujawniam.

Jednak ostatni wpis bardzo mnie wzruszył. Jestem niepoprawną romantyczką i przy opisie Twojej uroczystości zakręciła mi się łezka radości. Gratuluję świetnego pomysłu i wspaniałej uroczystości. Tylko ludzie pozytywnie zakręceni mają takie pomysły.

Ja też za kilka miesięcy mam 25 rocznicę ślubu, jednak planuję ją tylko we dwoje na rejsie po Nilu.

Pozdrawiam

Jola

 

pozdrawiam serdecznie i mocno :D

mam nadzieje że i ja w tym roku zrealizuje moja podróż poślubną :lol:

Najpiekniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu :D We dwoje bedzie to na pewno cudowna uroczystośc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ewuniu witam pięknie, chociaż u mnie za oknem jest takie bleee....

Z prośbą do Ciebie przychodzę o poradę. Otóż mojej 12-letniej córuni baardzoo spodobały się te kolczyki:

http://mojeprecjoza.blox.pl/resource/PICT0950_copy.jpg

Znasz je, prawda :D

Nie wiem jednak, czy dla młodej nie będą za duże, Ona ma bardzo drobną buzię i w ogóle jest chudzina i mikrus. A jeśli nie te, to może znajdziesz czas i spojrzysz fachowym okiem na precjoza naszej wspaniałej, uzdolnionej Koleżanki i coś podpowiesz ... :oops: Ja i biżuteria nie za bardzo się lubimy, a na Twój gust mogę liczyć w ciemno... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...