Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

Ja i biżuteria nie za bardzo się lubimy, a na Twój gust mogę liczyć w ciemno... :D

dziekuje za miłe slowa ....te kolczyki sa nieduże -tylko na zdjeciu wygladaja na masywne i na pewno bedzie w nich śliczne wyglądała :D

 

 

 

Ewuniu dziękuję bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

oglądam cały czas Twój dziennik, no i go czytam.

Jestem fanką Twojego tak gustownie urządzonego domku.

 

Mogę prosić o więcej zdjęć drzwi?, bo bardzo mi się podobają i chyba do swojego domku, zrobię jakieś podobne.

Jaki to jest kolorek?

 

Pozdrawiam

Sylwia

 

witam i dziekuje za miłe słowa :D kolor dzwi to machoń albo czereśnia antyczna ....nie pamietam na 100% ...wiecej zdjec drzwi nie mam -niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie mam 35 rocznicę slubu rodziców. Będzie obiad uroczysty. Co im kupić? Jaki sprawić prezent? Ewuś podpowiedz coś proszę. Każdy pomysł cenny!

my raczej dostawaliśmy kasę :lol: ale dostaliśmy też ..np ...prześliczny haftowany obrus 3,5m na wyjątkowe okazje .

A może nowe kapy na wersalkę i fotele ( jak maja takowe ) albo coś z nowego sprzetu gosp domowego ( mikrofala lub czajnik elektryczny) albo śliczne puchate koce dla każdego z Rodziców ....może jakaś elegancka pościel z satyny bawełnianej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mayland- ups...teraz widze ,że piszesz do mnie ....a u mnie nuda -panie :lol: jakos jeszcze nie mam weny ,chjociaż .... :wink: już kupiłam soczyście zielony -lniany obrus :D bedzie pasował do zielonych zasłonek ,ktore powiesze na Wielkanoc :D a teraz -kupuję raz na tydzien zółte tulipanki .... ot -taka namiastka wiosenki :lol: (te żółte są długo i sie nie rozwijają )

 

 

mayland- co kupiłaś Rodzicom ? Serdecznie pozdrawiam Jubilatów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...