Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

http://images24.fotosik.pl/223/fc8de10dfbe8ba6bm.gif

 

a tak zostałam powitana w domu po powrocie z Muratora :D

Aleś se Starego wychowała... :o 8)

a ja już się zaczęłam przyzwyczajac do mojego czyśćca bo myślałam że lepiej byc nie może... :roll:

idąc za dobrym - Twoim -przykładem :wink: - biorę się za dalsza obróbkę własnego materialu...

i oby mi humor przy tym dopisywał...choć w % zblizonym do Twojego... :roll:

pozdrawiam

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....oprócz róż jeszcze coś dostałam ,ale Wam nie mówiłam ,żebyście mi tak do końca nie zazdraszczały :lol:

otóż jak dostałam róże ....Henio zdjął ze swojego palca złoty pierścionek z czerwonym oczkiem w formie róży :o Piękny :D kupił go na festynie za całe 2,00 zł ( utargował ,bo pani chciała 2,50 :lol: ...bo kupił 3 szt -dwia dał swoim nowym narzeczonym -7 latkom :wink: )

Henio ma niesamowitą cierpliwośc do mnie - ostatnio chyba lekutko przesadziłam ,bo kiedy mocno spał -rzuciłam sie na niego i do ucha krzyknęłam MARCHEWKĘ KUPIŁEŚ ?!!!! Dawid -zamarł 8) był tego świadkiem ,a H. coś tam burknął pod nosemi i ....spał dalej ....a rano kiedy ja jeszcze spałam -obudził mnie kawusią i słowami KUPIŁEM MARCHEWKĘ !!!

....takie to nasze wspólne życie :D Nie ma co szarpać sie o głupstwa -trzeba chwytać najpiękniejsze momenty w swoje dłonie i pielęgnować nawet najmniejsze wspólne chwile.

Mam kilka samotnych już znajomych .....ciężko im .Samotośc jest okrutna ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....oprócz róż jeszcze coś dostałam ,ale Wam nie mówiłam ,żebyście mi tak do końca nie zazdraszczały :lol:

otóż jak dostałam róże ....Henio zdjął ze swojego palca złoty pierścionek z czerwonym oczkiem w formie róży :o Piękny :D kupił go na festynie za całe 2,00 zł ( utargował ,bo pani chciała 2,50 :lol: ...bo kupił 3 szt -dwia dał swoim nowym narzeczonym -7 latkom :wink: )

Henio ma niesamowitą cierpliwośc do mnie - ostatnio chyba lekutko przesadziłam ,bo kiedy mocno spał -rzuciłam sie na niego i do ucha krzyknęłam MARCHEWKĘ KUPIŁEŚ ?!!!! Dawid -zamarł 8) był tego świadkiem ,a H. coś tam burknął pod nosemi i ....spał dalej ....a rano kiedy ja jeszcze spałam -obudził mnie kawusią i słowami KUPIŁEM MARCHEWKĘ !!!

....takie to nasze wspólne życie :D Nie ma co szarpać sie o głupstwa -trzeba chwytać najpiękniejsze momenty w swoje dłonie i pielęgnować nawet najmniejsze wspólne chwile.

Mam kilka samotnych już znajomych .....ciężko im .Samotośc jest okrutna ... :-?

:lol: też tak kiedyś zrobiłam mężowi :D tzn nie rzuciłam się na niego ale później chodzę spać on zawsze taki zaspany jest to mu krzyknęłam do ucha czy MARCHEWKĘ KUPIŁ :lol: do tej pory to wspomina z uśmiechem ale kawy nie zrobił do wyra :evil: może to jednak nie moja połówka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko- trawnik u mnie mięciutki jak najlepszy gatunek dywanu . Nawóz dla trawy to podstawa ,ale i dobre noże w kosiarce też.Koszenie powinno być regularne, bo jesli trawa za bardzo urośnie tworzy u podstawy twardą szczecinę.Henio kosi z koszem ,ale po skoszeniu ...raz jeszcze całą powierzchnie przeleci raz jeszcze kosiarką bez kosza .Ten zabieg pozwoli ściąć nierówności trawnika a te malutkie ścinki trawy są jednocześnie nawozem dla trawnika :D Kosi raz w tyg. a w maju nawet co 4-5 dni :D

 

buziaki ....dziewczyny :D

 

Ewuś, napisz proszę czy on nadal mięciutki, bo mój był, ale się zbył :-? .

Aha - jeszcze jak często ostrzysz nóż, czym nawozisz i ile razy?

My właśnie znowu nawieźliśmy i w paru miejscach mam dziury jak w Ementalerze :lol:.

 

Sprawę pierścionka przemilczę, bo zazdrość mnie zżera :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś, napisz proszę czy on nadal mięciutki, bo mój był, ale się zbył :-? .

Aha - jeszcze jak często ostrzysz nóż, czym nawozisz i ile razy?

My właśnie znowu nawieźliśmy i w paru miejscach mam dziury jak w Ementalerze :lol:.

 

Sprawę pierścionka przemilczę, bo zazdrość mnie zżera :wink: :lol: .

 

moj trawnik nadal jest mięciutki ale w kilku miejscach zaczął schnąć :evil: te miejsca są utrapieniem od dwoch lat - po ulewnych deszczach znikają aby po kkilku dniach suszy znowu sie pojawić :( .... i obfite lanie wody z węża niestety nie pomaga :(

Co do noża -nie wiem kiedy H.ostrzy -chyba czesto - czasem robi to sam ,a czasem oddaje koledze ,ktory ma Husqwqrne ....co do zasilania - na pewno zasilony był wczesną wiosną nawozem do traw kupionym w centrali nasiennej .Pamietaj tylko żeby nawoz rozsiewac przed deszczem -duzym deszczem :D

 

ps...dobrze ,ze przemilczasz sprawe pierscionka ,bo nie ma co jątrzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia Ty sobie na takiego Henia zapracowals. :D Ze On wyjatkowy jest, to fakt.., ale, ze z Toba inaczej nie mozna.., to tez fakt. :wink:

Kurka ostatnio na spotkaniu to wystarczylo na Ciebie popatrzec aby baterie naladowac. Tyle w Tobie zycia i energii, ze pozazdroscic tylko.

No i kto by Cie taka nie kochal?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...