Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
jesienne zdjęcia piękne! szczególnie kolor wody mnie urzekł!

pozdrawiam

jutro jedziemy motorami na Jure Krakowsko-Czestochowską ( Olsztyn -Poraj zalew) a w niedzielę do Ojcowa i na Pieskową Skałe -wiec tam mam zamiar porobić piękne zdjęcia :D zapowiadaja super pogode wiec już sie cieszę :lol:

np....takie :lol:

http://foto.fishing.pl/var/foto/storage/images/kategorie/pejzaze/zlota_polska_jesien/193296-1-pol-PL/zlota_polska_jesien_imagelarge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ewcia, spotykam cię często na forum, ale dopiero dziś weszłam na twój dziennik i oniemiałam. Domek, ogród i.... te przecudne ozdóbki, dekoracje i nastrój po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!

Widziałam u ciebie przed domkiem takie białe margarytki (czy jakoś tak to sie zwie). Napisz czy mozna je jakos przezimowac, czy ida na straty. MAm takie same w donicach przed domem i sie zastanawiałam czy już czas, żeby je wyrzucic, czy coś sie da z nimi zrobić.

Pozdrawiam cieplutko

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

booszszeee.....Dziewczyny wybaczcie mi :oops: łaże po wszystkich wątkach a nie zaglądam do swoich komentarzy :oops: ale wstyd :-?

 

tola - wiesz dlaczego łysy motocyklista jeździ z rozpiętym rozporkiem?...aby poczuć wiatr we włosach :lol:

...masz rację z tymi widokami -cudnie jest .....wczoraj wracaliśmy tamtędy z Krakowa co prawda samochodem ,ale też było piknie :D

Ivonesca-jak sie naucze jedździć samodzielnie na motorze -to dopiero bedzie łady widok :lol:

 

mayland- robimy co możemy aby wszyscy tak myśleli :wink:

 

edyta kozłowska- dziekuję za odwiedzinki ...i ja podziwiam po cichutku Twoje włości i wzdycham ...wzdycham 8) ślicznie masz za oknem

jesli chodzi o margarytki to ja je traktuje jednorocznie - nigdy nie przechowywałam przez zimę ,z prozaicznego powodu -brak miejsca ...kupiłam moje chyba w marcu .... mamy juz listopad a one nadal kwitną ,wiec dopóki ich nie zmrozi bedą przed domem .

a na wiosnę kupie nowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mam dzisiaj widok za oknem http://images39.fotosik.pl/30/08229403a6e859f8m.jpg

 

.... :D zrobiłam sobie kawkę zastanawiam sie kiedy spadnie śnieg :roll: nie żebym teskniła ...ale tak sie zastanawiam 8)

czy Ty już nie masz o czym myśleć :roll: :o :evil:

idź lepiej tych grzybów szukać :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...