Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

cześć :D pięknie masz Ewa, sielanka..do kompletu ślę trochę uśmiechów.. :D :D dobrego dnia..

a ci sąsiedzi to fajni są?

fajni .....bo daleko :lol:

 

mam jeszcze bliższych sąsiadow ( z prawej strony ) oni mają wyjącego psa :wink: ale tez są fajni ... 8)

ps...na wyjącego psa mamy sposob ...jak wyje w kojcu... to ja za małe petardy i odpalam ..... i pies przestaje wyć :lol: i jest spokoj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ew-ka czy mozesz mi napisac co to sa sa kuleczki na Twoich iglaczkach? Bardzo mi sie podoba taka dekoracja swiateczna ale nie mam pojecia co to jest :oops: .

 

magpie101- juz odpowiadam ....te czerwone -to styropianowe kuleczki na druciku :D przetrwały tylko jeden sezon bo farba sie złuszczyła ,ale to są tanie ozdoby kupowane gdzies w kwiaciarni lub na targu :D Co roku kupuję i ozdabiam iglaczki na oknach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka pieknie jest u Ciebie. Taki dom o jakim Tola kiedys wspominala. :wink:

Wszystko tu gra i pasuje, bo jakos wszystko pelne ciepla i goscinnosci i radosci zycia. :D Wszystko takie Twoje. :wink:

Ten obrus bardzo mi sie podoba, mam podobny i bardzo go lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bardzo lubię ten obrus i serwete gobelinową .Zawsze je zakładam w okresie jesienno-zimowym ....kojarzy mi sie wtedy z gorącą herbatką i szarlotką :lol: Podoba mi sie też ,że jest łatwy w utrzymaniu porządku ,nie widać okruszkow i zagniecen i i plamę cieżko dojrzeć :wink:

Każdy ,kto do nas przychodzi zaraz siada przy stole ....stoją na nim zawsze owoce i orzeszki ,żurawina w cukrze ,a teraz pierniki :D W jednym kąciku jest też moj laptopik i ksiażki do ang. bom sie zapisała na lekcje i codziennie przez całe ranki ucze sie pilne ze swej angielskiej czytanki :lol:

Stół to serce domu -tu sie je, ale przede wszystkim rozmawia ,ogląda zdjecia ,czyta gazety ...musze jeszcze tylko dopracować oswietlenie nad stołem ..... mam czas do maja , bo w maju wchodzi malarz ( H. jedzie wtedy na tydzien na żagle i nie bedzie jęczał ze bałagan w domu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem fanką Twoich dekoracji domowych :lol:

Zainspirowana zdjeciami kupiłam dziś wracając od lekarza 3 szklane, proste jak tuby, wazony wysokie na 40cm. Wsadzę jakieś patyki, gwiazdki i mam dekorację okien w jadalni :lol:

A obrus i moją uwagę zwrócił w wątku o obiadach :wink: :lol: Bardzo elegancki jest. Sama chciałabym taki w czerwieni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja dzisiaj zrobiłam ? :o w kuchennym oknie powycinałam białe firanki (typu makaroniki } w nieregularne sople ...na koncach kilku powiesiłam sople i gwazdki i jest............. bajecznie :D ale na zdjeciach wychodzi okropnie :-?

może w dziennym świetle bedzie lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka to piekna wiadomosc, ze na Stasia czekacie. :p Teraz to my tez czekamy na Niego. :p

 

Co do obrusu moj nie jest prawdziwy gobelinowy, bo jest lekki i chyba sztuczny, ale na taki mnie bylo stac. :D Mowiac prawde jak ktos nie dotknie to nie bardzowidac, ze to podroba :lol: a ja bardzo go lubie. Jak jest na stole w domku robi sie klimat wiejskiego dworku :D a ja widze dzieci jak do stolu podchodza i wykradaja pierniki z pudeleczka z ciastkami... :lol: :wink:

 

sprobuje fotke wstawic do moich komentarzy.., moze sie uda... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka - dziekuje za gratulacje i miłe słowa o przyszłym dziadostwie :lol:

znacie ten dowcip ?

Jasiu otwiera drzwi :

-mamo-tato ciocia z wujkiem przyszli !!!

-mowi sie wujostwo przyszło - poprawia synka mama

Wchodzą dziadkowie ...na co Jasiu woła :

-Mamo-tato DZIADOSTWO przyszło :lol:

 

zelijka - ani mi sie waż cos usuwać z mojego wątku :lol: obrus ładny i ma zdobić ten wątek ....ja też nie wiem czy moj jest prawdziwy - serweta jest grubsza ,a obrus kupiłam jako narzuta na allegro :wink:

 

rrmi-bardzo dobrze doczytałaś o Staszku :lol: ma sie pojawić na przełomie marca i kwietnia :D

 

mayland- kocham czerwien w domu ,szczegolnie w porze Bożonarodzeniowej :lol: jak zrobisz dekoracje -koniecznie wklej zdjecia :D

 

Piątka - dziekuje za gratulacje i odwiedzinki :lol:

 

a dzienniku wkleiłam zdjecia firanek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te firanki wystrzepione bardzo podobają i nie wiem czemu twierdziłaś, że na zdjeciu efektu nie ma :roll: Ślicznie z tymi gwiazdkami :lol:

 

Ewo widzę że masz zazdroski. Mam pytanie odnośnie mocowania. Te pręty są przkręcane do okna czy przyklejane? Okna masz plastikowe? Sami montowaliscie te preciki na zazdroski? Dostałam fajną hmmm nie wiem jak to oreslić firanko/żaluzję i nie mam jej jak powiesić w oknie. Jedyne wyjście to wlasnie taki pręt jak zazroski wiszą stąd moja dociekliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...