Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ew-ki


AgnesK

Recommended Posts

Wybiorę sie do sklepu i kupię te drążki. Powinny pasować i u mnie.

Moja firanka jest plisowana poziomo i ma sznureczki do ściagania. A jest tej szerokości jak szyba w oknie więc powieszenie jej na karniszu odpada bo byłaby za doaleko od szyby i wyglądaloby to niezbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i znowu Ewcia szaleje na świeta z dekoracjami :lol: Okno z sopelkami rewelacja :D . Jak zawiesiłaś na drzwiach ten wieniec? Na gwodźiu czy jakimś innym tajnym sposobem? :wink: Ja mam drzwi z PVC wiec metoda na gwożdzia odpada a tez bym sobie cos powiesiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo proszę plisse: http://www.allegro.pl/search.php?string=plisse&category=5&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

 

To co mam ja to co innego. Szczerze mówiac to jeszcze nie widziałam nigdzie takiego czegoś :wink: Jak powieszę to pokaże :lol:

 

 

Co do mocowania na drzwiach to ja mam swój patent na to. Szybka w drzwiach jest w ramce. Ta ramka niby idealnie przylega do drzwi ale da się tam wcisnąć niteczkę. Od góry na oba boki wciskam więc nitkę i na niej powiesiłam wieniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Ewcia szaleje na świeta z dekoracjami :lol: Okno z sopelkami rewelacja :D . Jak zawiesiłaś na drzwiach ten wieniec? Na gwodźiu czy jakimś innym tajnym sposobem? :wink: Ja mam drzwi z PVC wiec metoda na gwożdzia odpada a tez bym sobie cos powiesiła

 

verunia -sama zaczniesz szaleć .....już ja Cie znam :lol: gwoźdź -to mój przyjaciel :D wbiłam juz we wszystkie drzwi malutkie gwózdki na dekoracjne wianuszki czy inne ozdoby . Drzwi wejsciowe też maja zagięty haczyk na ktorym wieszam wszystkie wianuszki ...co do drzwi z pcv to nie mam pojecia ,ale moze sposob mayland sie sprawdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland -dzieki za linka :D interesuje mnie czy nie widać przez nie od zewnątrz - mam dosc niski parter i obawiam sie ,że przy zaswieconym swietle bedzie widac co sie dzieje wewnątrz mieszkania ....musze zapytac Kasi -Macieja by chyba u niej widzialam takie pliski :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia Tobie jak zawsze wszystko wychodzi - co bys w rece nie wziela to zmienia sie w dzielo sztuki. :D

no teraz to już przesadziłas Zelijko :D ale dziekuję za miłe słowka :D

właśnie wrocilismy z H. z tarasu i ganku przed domem ,gdzie wieszaliśmy już świecące sople na łańcuchach z igliwia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...