Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wspó?czesny dom XIX wieczny


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 290
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oczywiście. Bardzo chcę mieć trwały kamień na blacie. A że tani też potrafi być piękny. No cóż - filozofia Dosi: skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Nie mam skrupułów by kupować dobry towar wtedy gdy jest niedrogi. Wiem, że od pewnego poziomu snobizmu nie wypada schodzić poniżej pewnego poziomu finansowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawkmoon Witamy

rany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

jejku nie wiem czy z tego szoku wyjdziemy, dla nas CUDO :o :o :o

niesamowity klimat :D :p :D :p , GRATULUJEMY SMAKU

na pewno będzie się Wam wspaniale mieszkać

nasz domek projektuje (dopiero zaczęła) nasza koleżanka, no i ......... teraz mamy dylemat, bo: okna masz piękne, i zaczelismy sie zastanawiac czy nie zmienic wymiarów (na razie po jednym w pokoju około 150x150, gdybysmy wybrali takie jak Ty to chyba musiały by być dwa) , strop też jest rewelacyjny - choć nie wiemy czy taki moglibysmy mieć, ma byc tylko nad połową domu parterowego (wymiary stropu około 9x9), oraz nad jadalnia i kuchnia około 4x6, nad salonem pustka (dom parterowy ale schody drewniane na strych - mozliwosc adaptacji)

chyba zwariujemy, z założenia miał byc prosty dom ze wzgledu na finanse, najważniejsze że swój, ale jak sam piszesz "że ładne może być również tańsze",

 

życzymy wszystkiego najlepszego w nowym domku

pozdrawiamy serdecznie PIXI I DIXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

http://foto.onet.pl/upload/3/58/_496962_n.jpg

 

hawkmoon,....czy słyszysz te jęki zachwytu nad Twoją cegiełką.... :D jest piękna, cudowna, śliczna...chyba muszę wybudować drugi dom :roll: Kuchnię też będę miała niemal identyczną tzn. fronty szafek sa takie jakie będą w mojej kuchni, mam tylko pytanie z jakiego są drewna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawkmoon,dzieki a nie wiesz czy sosny tez nie lubia robale?

naprawde coraz ładniej u ciebie,lubie takie klimaty,oknami jestem zachwycona szkoda,ze tak daleko ..a mozesz dać namiary moze zadzwonie?

 

Oj lubią robale sosnę, oj lubią. Ale dobrze zapuszczona preparatami przetrwa sto i więcej lat.

Namiary? 506 038 213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnię też będę miała niemal identyczną tzn. fronty szafek sa takie jakie będą w mojej kuchni, mam tylko pytanie z jakiego są drewna?

 

U Jopka mówią że czereśnia. Dzisiaj skończyli montować kuchnię, jutro wieczorem zrobię jej sesję zdjęciową. Dzisiaj już nie dam rady, wiecie.... U2 i te sprawy... Dla wtajemniczonych - jestem przecież Hawkmoon 269 z Rattle and Hum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kształtki to kupione w Castoramie na zamówienie płytki do wykończania krawędzi po kilkanaście złotych sztuka. Płaskie to najzwyklejsze po 19,90 płytki białe błyszczące.

Myślałem o kaflach piecowych, ale drogo wychodziły...

 

A koncert pierwsza klasa - zaniemówiony Bono gdy flaga na stadionie..., Bono walący w bębny, okulary dla papieża, CoeXisTence, flaga Solidarności. Byłem dumny, że jestem Polakiem, własnie w tym miejscu. Tylko nie załapałem komu śpiewaliśmy Happy birthday :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...