Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktoś użytkuje wkład kominkowy Cheminees Philippe?


Gagata

Recommended Posts

Gagata - mi kiedyś na Hauke -Bosaka powiedziano znów że ze względu na wykonanie to nie jest górna półka ....wręcz odradzano że francuskie to takie tylko do palenia troszkę dla ozdob, a nie np. do ciągłego :( ....czytając na forum górna półka...taki mercedes ....to JOTUL.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - tego dokładnie nie wiem :-( .....ale na pewno współpracuja z takimi...ja dokładnie tam u nich namierzyłam gościa od montowania kominków z płaszczem wodnym...

Oto ich namiary gdybyś chciała skorzystać:

Uniwag-Spolmot Sp. z o.o.

50-447 Wrocław, ul. Hauke-Bosaka 20

woj. dolnośląskie

tel. (071) 344-34-27 fax. (071) 341-78-92

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od roku wkład R 600 firmy CHEMINNES PHILIPPE jestem z niego zadowolony. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy tylko okazjonalnie zapalić w kominku czy też myślimy o ogrzewaniu. Jeżeli ogrzewanie to wkład musi być przystosowany do palenia ciągłego i spełniać normy klasy „C”. Polecam stronę http://www.kominki.dos.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od roku wkład R 600 firmy CHEMINNES PHILIPPE jestem z niego zadowolony. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy tylko okazjonalnie zapalić w kominku czy też myślimy o ogrzewaniu. Jeżeli ogrzewanie to wkład musi być przystosowany do palenia ciągłego i spełniać normy klasy „C”. Polecam stronę http://www.kominki.dos.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo - dzieki:-)

 

PAJONK - no właśnie Czerwiński był u mnie z ofertą postawienia kominka i sprzedaży wkładu - czy może u Ciebie też robił??

 

Generalnie jeśli użytkownicy sobie chwalą to to jest najważniejsze. Jestem coraz bliżej podjęcia decyzji..

 

Bruno - zaraz zajrzę na powyższą stronkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie postawili kominek na pustakach i podłączyli do komina, to było wliczone w cene, obudowy jeszcze nie mam, ale patrząc na ceny u Czerwińskiego ( obudów) to raczej poszukam kogoś innego. Ostatnio na Świebodzkim stał gościu z Radkowa - policzył mi że obudowa z litego kamienia kosztowała by około 1100-1200 PLN. Mam do niego wizytówkę i będę się kontaktował, ale najpierw muszę zobaczyć jedo robotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...