Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Recykling?

[attach=config]438345[/attach]

DOŁUŻ GUMOFCA !!! BO WYGASA !!!

Jeżeli ma się taki wpis jak powyżej w stopce ... to masz rację

Zadziwia mnie ile w ludziach jest pychy i bezczelności...

Dodałbym jeszcze głupoty i wielu innych "mądroścI'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Greta Thunberg była na tej manifestacji w Polsce w sprawie wycinki drzew w Puszczy?

Gazeta "El Confidencial" wskazuje:i twierdzi:

 

PORAŻAJĄCE I MOCNE

 

Kto stoi za przeciwnikami strajków klimatycznych? Kto robi kasę na sprzedaży węgla, gazu i kto truje środowisko i ludzi?

Pewnei koncerny i monopole. I Putin, cykliści i islamiści, o innych już nie wspomnę ;)

I producencji kominków i montażyci kominków, przemysł pelletowy i przemysł drewna kominkowgo :)

 

To w końcu ten gaz eko czy nie eko bo raz piszesz tak raz tak???????????

Czy ten ruski to trujący a ten amerykański to ekologiczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Nie mieszkasz w Krakowie to nie spalasz w Krakowie. Proste.

Post dotyczy szkodliwości spalanie pelletu który smrodzi i truje bardziej niż spalanie gazu ziemnego w kotle kondensacyjnym klasy 5.

Tego też nie rozumiesz bo sam spalasz pellet.

Albo rozumiesz i specjalnie trollujesz.

Nie smrodzi bo jakurat nie śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie gazu ziemnego jest przejściowym etapem dochodzenia do powszechnego stosowania bezemisyjnego OZE.

Spalanie gazu ziemnego jest najbardziej ekologiczne ze wszystkich powszechnie dostępnych źródeł energii.

Jest bardziej ekologiczne od spalania drewna i pelletu.

 

Ile razy można to tłumaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz

Najbardziej ekologiczne na tą chwilę to są źródła geotermalne.

OZE nie jest bezemisyjne.

I co to da to tłumaczenie?

Podpowiem nic.

Po za tym jak gaz jest taki ekologiczny do dlaczego jest drogi???????????????

Czyżby podatek/zarobek ekoterrorystów??????

Edytowane przez mtdeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A nie wystarczyłoby, po prostu, żeby firmy z polecenia były godne zaufania?"

 

Takie cuda to tylko w krwiożerczym kapitaliźmie są mozliwe (Słabi i kiepscy padają i zostają ci dobrzy) a tu się buduje PRL-bis.

 

Obawiam się, że już się zbudował... Najgorsze, że ludziom to pasuje bo nie myślą, że znowu sami za to zapłacą jak 30 lat temu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztów unikną ci, którzy mają pojęcie o tym CO budują , PO CO budują i JAK SIĘ TO ROBI.

Samo posiadanie kasy nie wystarczy w tym przypadku.

Bo?

ZAWSZE sprzedadzą Ci TO CZEGO CHCESZ!!!

Ale... Ty nie wiesz czego chcesz, nawet jak czegoś chcesz...

Nie znasz konsekwencji swego "chciejstwa".

Chcesz - robią jak chcesz - jest do dupy - masz pretensje - pokazują ze zrobili TAK JAK CHCIAŁEŚ!

Nasz klient - nasz pannnn!!!

 

Nie buduj! Kup zbudowane i dobrze obejrzane przez jakiegoś najętego fachowca.

Nie będziesz musiał się uczyć nowych rzeczy.

 

Mnie też się nie podoba, ze wszyscy jakoś tak nie są młodzi, piekni i bogaci... No i mądrzy na dodatek.

No, tak sami z siebie - nie są...

 

Różnie mówią...

Że praca stworzyła człowieka i że praca uszlachetnia a lenistwo uszczęśliwia.

 

Adam M.

Brawo;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Spalanie gazu ziemnego jest przejściowym etapem dochodzenia do powszechnego stosowania bezemisyjnego OZE.

Spalanie gazu ziemnego jest najbardziej ekologiczne ze wszystkich powszechnie dostępnych źródeł energii.

Jest bardziej ekologiczne od spalania drewna i pelletu.

 

Ile razy można to tłumaczyć??

 

Nie wiesz może nic na ten temat gdzie znikneła moja stopka?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te obliczenia Vaillant są przeprowadzone dla takiego samego zapotrzebowania energetycznego:

- 90 kWh/m2rok dla domu 120m2

- 180 l/dzień .

To zestawienie porównujące emisję dla tych samych warunków więc twoja "prośba" jest spełniona.

Może tego nie rozumiesz bo masz uprzedzenie do wyników które nie pasują do twoich teorii.

Ubaw był z temp. jaką utrzymują gaziarze.

Nie mieszkasz w Krakowie to nie spalasz w Krakowie. Proste.

Post dotyczy szkodliwości spalanie pelletu który smrodzi i truje bardziej niż spalanie gazu ziemnego w kotle kondensacyjnym klasy 5.

Tego też nie rozumiesz bo sam spalasz pellet.

Albo rozumiesz i specjalnie trollujesz.

No nie mieszkam (znam dobrze, mam dużo znajomych itp itd.) , ale ja o Krakowie se pisze, bo pellet tam nie jest eko, według pożytecznych idiotów. Gaz jest bo można używać. Oczywiście jest to totalną bzdurą.

 

To może jeszcze raz

 

Chłopie przecież pelletu nie spalę w Krakowie. :p Zrozumiesz to w końcu.

Wiesz ile jest starych "junkersów" w blokowiskach i nie tylko w Krakowie? To są kociołki kondensacyjne? Może tego trzeba zakazać i wymienić na nowe?

To może zakazać spalania gazu zamiast ruchu samochodów?

 

To w końcu ten gaz eko czy nie eko bo raz piszesz tak raz tak???????????

Czy ten ruski to trujący a ten amerykański to ekologiczny?

Ten z Kataru najlepszy. Żaglowce.

Spalanie gazu ziemnego jest przejściowym etapem dochodzenia do powszechnego stosowania bezemisyjnego OZE.

Spalanie gazu ziemnego jest najbardziej ekologiczne ze wszystkich powszechnie dostępnych źródeł energii.

Jest bardziej ekologiczne od spalania drewna i pelletu.

 

Ile razy można to tłumaczyć??

 

Gaz nie jest bardziej ekologiczny niż pellet czy drewno. I tak w kółko. Ja pierdziu ile można. Gaz nie jest ani ekologiczny, ani czysty, ani odnawialny tak jak tobie się to wydaje. Ile razy można to tłumaczyć. Przejściowy? Gaz jest gorszy niż węgiel. Oczywiście nie będę wklejał kolejny raz dlaczego, bo i tak nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubaw był z temp. jaką utrzymują gaziarze.

 

No nie mieszkam (znam dobrze, mam dużo znajomych itp itd.) , ale ja o Krakowie se pisze, bo pellet tam nie jest eko, według pożytecznych idiotów. Gaz jest bo można używać. Oczywiście jest to totalną bzdurą.

 

To może jeszcze raz

 

Chłopie przecież pelletu nie spalę w Krakowie. :p Zrozumiesz to w końcu.

Wiesz ile jest starych "junkersów" w blokowiskach i nie tylko w Krakowie? To są kociołki kondensacyjne? Może tego trzeba zakazać i wymienić na nowe?

To może zakazać spalania gazu zamiast ruchu samochodów?

 

 

Ten z Kataru najlepszy. Żaglowce.

 

 

Gaz nie jest bardziej ekologiczny niż pellet czy drewno. I tak w kółko. Ja pierdziu ile można. Gaz nie jest ani ekologiczny, ani czysty, ani odnawialny tak jak tobie się to wydaje. Ile razy można to tłumaczyć. Przejściowy? Gaz jest gorszy niż węgiel. Oczywiście nie będę wklejał kolejny raz dlaczego, bo i tak nic to nie da.

 

Byłem w innych tematach wiesz jakich tam głupot na wypisywał .Wykazał się j/z swoimi ideologiami i zestawem trollowych pytanek. Ile Ty mu razy chcesz to tłumaczyć? Jego już nawet olać nie można bo wyrasta jak...............grzybek.:yes: . Kurde ileż można tak z nim polemizować?

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w innych tematach wiesz jakich tam głupot na wypisywał .Wykazał się j/z swoimi ideologiami i zestawem trollowych pytanek. Ile Ty mu razy chcesz to tłumaczyć? Jego już nawet olać nie można bo wyrasta jak...............grzybek.:yes: . Kurde ileż można tak z nim polemizować?

 

Czyli standard. Pytek szaleje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz nie jest bardziej ekologiczny niż pellet czy drewno. I tak w kółko. Ja pierdziu ile można. Gaz nie jest ani ekologiczny, ani czysty, ani odnawialny tak jak tobie się to wydaje. Ile razy można to tłumaczyć. Przejściowy? Gaz jest gorszy niż węgiel. Oczywiście nie będę wklejał kolejny raz dlaczego, bo i tak nic to nie da.

Masz braki w podstawowej wiedzy na temat ekologicznych i nie ekologicznych źródłach energii.

Ile możesz wypisywać swoje teorie o niby ekologicznym pellecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w innych tematach wiesz jakich tam głupot na wypisywał .Wykazał się j/z swoimi ideologiami i zestawem trollowych pytanek. Ile Ty mu razy chcesz to tłumaczyć? Jego już nawet olać nie można bo wyrasta jak...............grzybek.:yes: . Kurde ileż można tak z nim polemizować?

Czyli standard. Pytek szaleje. :D

 

Możecie się wzajemnie wspierać ale to nie zmienia faktów i tego że jesteście w błędzie.

Już nie wiem który z was jest lepszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...