Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

Nie widzę problemu. Poproś Redakcję, aby każdy mający inne zdanie niż twoje dostawał bana, najlepiej dożywotniego. Będzie po kłopocie.

 

Nie widzę też trudności w prezentowaniu własnego stanowiska w wymienianych tematach. Przeszkodą może być natomiast zerowa wiedza, co 'adwersarze' bez problemu udowodnią i nowe frustracje gotowe.

 

Czy Ty nie widzisz ,że przemijasz.Jesteś dla mnie mitem.Podałem przykłady byś cokolwiek wyłapał i zrozumiał. Jak sam widzisz i w Nowym Roku moje starania upadły.Frustracje kominkowe mi nie grożą.Póki co przesłanie autora zrozumiałem ale takich jak Ty już się nie da zrozumieć. Ja o kominku , a Ty by mi dopiec.Przykładami różnymi od kominkowego się zbytnio nie przejmuj to były tylko przykłady , a to także trzeba zrozumieć.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy Ty nie widzisz ,że przemijasz.Jesteś dla mnie mitem.Podałem przykłady byś cokolwiek wyłapał i zrozumiał. Jak sam widzisz i w Nowym Roku moje starania upadły.Frustracje kominkowe mi nie grożą.Póki co przesłanie autora zrozumiałem ale takich jak Ty już się nie da zrozumieć. Ja o kominku , a Ty by mi dopiec.Przykładami różnymi od kominkowego się zbytnio nie przejmuj to były tylko przykłady , a to także trzeba zrozumieć.:bye:

 

Doprawdy jest mi miło, że jestem dla ciebie mitem.

Tego się nie spodziewałem.

------

Nigdzie nie przemijam - jest mi całkiem dobrze.

 

PS. Twój bełkot czasem trudno zrozumieć, stąd może nieporozumienie co do intencji. Mógłbyś je wyrazić ponownie w sposób bardziej zrozumiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy jest mi miło, że jestem dla ciebie mitem.

Tego się nie spodziewałem.

------

Nigdzie nie przemijam - jest mi całkiem dobrze.

 

PS. Twój bełkot czasem trudno zrozumieć, stąd może nieporozumienie co do intencji. Mógłbyś je wyrazić ponownie w sposób bardziej zrozumiały?

 

#2400 NS i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbcie piece :) Moja ostatnia propozycja http://images82.fotosik.pl/264/72486020031df98fmed.jpg i jest gdzie przysiąść i zastanowić się nad kominkiem w domu:):);)

 

Powiem ci ,że nigdy mi taki pomysł nie wpadł do głowy. Jest wspaniałe rozwiązanie dla adwersarza . Nie palisz ale możesz z nim obcować cały czas.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbcie piece :) Moja ostatnia propozycja http://images82.fotosik.pl/264/72486020031df98fmed.jpg i jest gdzie przsiąść i zastanowić sie nad kominkiem w domu:):);)

 

Piszesz jako inwestor czy wykonawca?

 

Jeśli jako wykonawca, to uważaj na NS - jest cięty na kryptoreklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jako inwestor czy wykonawca?

 

Jeśli jako wykonawca, to uważaj na NS - jest cięty na kryptoreklamę.

 

Na taką kryptoreklamę zawsze jestem i będę cięty , pamiętaj mój Ty micie ;):)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?199200-PROPAN-%E2%80%93-w%C5%82asny-zbiornik-LPG&highlight=greengaz

Ogrzewanie propanem nie musi być drogie.

Nadal to robisz.Podoba mi się projekt kominka z siedziskiem w jednym.Świetny pomysł.

 

 

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://images84.fotosik.pl/264/c8f356b87872802e.jpg

 

Masz kominek z otwartą komorą w "nowoczesnym" domu?? Czy wiesz ile kosztuje kWh z takiego źródła ciepła? Masz jaja, żeby takie zdjęcia opublikować.

;)

 

 

Ponosimy się farsie. Podobno, otrzymaliśmy wolna wole I możliwość swobody podejmowania decyzji, nad czym piecze ma sumienie.

 

Chyba jutro założę wątek "Nie oglądajcie TVP czy innego TVN'u" albo po prostu nie montujmy telewizorów w naszych domach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kominek z otwartą komorą w "nowoczesnym" domu?? Czy wiesz ile kosztuje kWh z takiego źródła ciepła? Masz jaja, żeby takie zdjęcia opublikować.

;)

 

 

Ponosimy się farsie. Podobno, otrzymaliśmy wolna wole I możliwość swobody podejmowania decyzji, nad czym piecze ma sumienie.

 

Chyba jutro założę wątek "Nie oglądajcie TVP czy innego TVN'u" albo po prostu nie montujmy telewizorów w naszych domach.

 

Mam nawet dwa.:D , a ty jak cię czytam jeszcze z Sylwestra nie wróciłeś.Po czym wnioskujesz ,że to otwarta komora spalania ??? Choć powiem szczerze ,że kiedyś takie zamierzenie było.:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wątku obok

 

zakaz palenia w kominku mojej okolicy stał się faktem. Nie chcę demolować zabudowy. Czy są już jakieś pomysły czym wypełnić wkład i stworzyć przynajmniej namiastkę nastroju? Na dodatek mam wkład panoramiczny i dość duży,

Najbardziej pasowałby mi biokominek w postaci atrapy drewna z ukrytym w tym "drewnie" pojemnikiem na olej - bo dawałoby to żywy płomień. Czy ktoś już coś takiego produkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Greengaz, cieszy się facjata?

 

Nie, ponieważ nie ma to nic wspólnego z zadowoleniem czy satysfakcją.

Ma natomiast wspólnego z zastanowieniem się inwestora przed podjęciem decyzji o budowie kominka, zwłaszcza jako jedynego źródła, czego od początku wątku nie potrafią, a raczej nie chcą, zrozumieć,już posiadający kominki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem grzecznie w tym sąsiednim wątku autora o terytorium. Oj coś czuję ,że mu może jeszcze zmięknąć.:D.Proszę cię tylko nie wdawaj się w dyskusję.Wiesz czym to skutkuje.

 

Ten post w piękny sposób pokazuje czym się kierujesz pisząc w tym wątku, w innych zresztą również.

Cóż, taka cecha charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...