Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

Fakt - na takiego jak Ty to argumenty nie działają. Jak zaczynają działać to zaczynasz - jak wyżej - obrażać. Na szczęście większość na tym forum już cie zna. Piszesz, żeby pisać - taka sztuka dla sztuki.

 

W sumie nie spodziewałem się z Twojej strony innej odpowiedzi. Jesteś bardzo przewidywalny. A kogo ja tak obraziłem? Czyżby w myśl przysłowia "Uderz w stół ..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oczywiście, bo "ciepełko z kominka" to średniowiecze -- brak komfortu cieplnego i jeszcze trzeba się narobić. O truciu siebie i okolicy, dla pseudo oszczędności z bardzo drogiej inwestycji i strat kominowych, nie wspomnę.

 

Już ci to mówiłem powtórzę raz jeszcze.Wybuduj pokaż co masz jak się ogrzewasz jaki to jesteś EKO . Wklej tabelki z pomiarów w nowym domu, będziesz bardziej przekonywujący i dopiero wtedy jako osobnik kompetentny weźmiesz udział w dyskusji ,a tak jesteś tylko brakującym ogniwem w teorii Darwina.Z oskarżeniami powstrzymaj się bo po cienkiej linie chadzasz młodzieńcze.

 

Złe. To się snuje na znacznie większe odległości. Smog w Wawie to właśnie syfy nawiane z okolicznych dzielnic i wiosek, głównie właśnie właścicieli kominków oszczędzających na gazie.

 

Przyjdzie czas ,że za te oszczerstwa zapłacisz ,a pierwszym który ci o tym przypomni będę ja.Nie masz nic więc mielisz tylko swą ideologie zresztą już bardzo przestarzałą.Nic null.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, ta wasza bezsilność jest piękna. Jesteście jak psy bez zębów, poszczekają, poszczekają, nawet nogę obsikają ...ale nie ugryzą, biedaczki, hahaha.

Cóż, ja to widze inaczej. Parę osób Ci pokazuje liczby, raporty, pomiary, ba, drogą flashkę oferuję a Twoja odpowiedź to właśnie takie poszczekiwania i obsikiwania, na nic innego Cię nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, ta wasza bezsilność jest piękna. Jesteście jak psy bez zębów, poszczekają, poszczekają, nawet nogę obsikają ...ale nie ugryzą, biedaczki, hahaha.

Nie wiem skąd do mnie piszesz per "wasza" -- mogę się tylko domyślać. Może przegapiłeś ostatnie posty, ale weszła kolejna uchwała antysmogowa, następne są w przygotowaniu. Rozumiem że tak mocno piszczysz -- bo też tam jest o kominkach. Twój badziewiasty wkład już nie popali jak to wejdzie w życie. Także hau, hau!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd do mnie piszesz per "wasza" -- mogę się tylko domyślać. Może przegapiłeś ostatnie posty, ale weszła kolejna uchwała antysmogowa, następne są w przygotowaniu. Rozumiem że tak mocno piszczysz -- bo też tam jest o kominkach. Twój badziewiasty wkład już nie popali jak to wejdzie w życie. Także hau, hau!

 

Założę na komin chiński filtr (oczywiście z wymaganym certyfikatem) i dalej jazda z jaraniem. Chcą ustawodawcy filtry - to my kominkarze będziemy je zakładać, a co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę na komin chiński filtr (oczywiście z wymaganym certyfikatem) i dalej jazda z jaraniem. Chcą ustawodawcy filtry - to my kominkarze będziemy je zakładać, a co.

 

Tylko że cały dowcip nie polega na zakładaniu filtrów na kominach a instalowaniu sprawnych palenisk i niepalenia mokrym drewnem .

To co w Polsce krzyczą dzisiaj w DE mieli w 2005 roku , efekt tamtego zamieszania to bardzo wyśrubowane normy na czystość [ dokładność] spalania .

Wiele firm produkujących kominki musiało radykalnie zmienić konstrukcje oferowanych palenisk.

Zamiast " zawracać kijem Wisłę " wystarczy zapożyczyć gotowe rozwiązania zza Odry... i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz smog zbiera żniwo nie nasz.To po pierwsze.Po drugie wasz smog z Elektrociepłowni zabija nawet nie wiecie w jakim stopniu.To wy pompiarze emitujecie syf.To wy elektrycznie wypasieni emitujecie syf .

 

Filtry eliminują ponad 90% pyłów. Ty nie masz żadnego.

 

To wy ze śmieciuchami na paliwo stałe emitujecie syf.

My nie, ale pełna zgoda co do śmieciuchów.

 

Nie kominkowcy palący w domach jednorodzinnych w kominkach z PW drewnem sezonowanym.

 

buahahaha........kominek z płaszczem wodnym :D. To NAJGORSZY możliwy sposób spalania, który można podreperować buforem. Nawet zwykły śmieciuch ma lepszą konstukcję, a kocioł dolnego spalania to prawie technika rakietowa przy kominkach z PW.

 

Kominek z PW spala gorzej, brudniej niż 300 letni piec kaflowy. Kominek z PW to zaprzeczenie myśli zduńskiej, dziedzictwa i doświadczenia tej branży - wielka, zimna komora spalania, ktrótki wymiennik ciepła.

 

Jeżeli chodzi o spalanie to nie ma na rynku gorszego produktu niż kominki z PW - taka jest prawda :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...