Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No w kraju gdzie sezon grzewczy trwa 8 miesięcy zakazywać jednego z najbardziej rozpowszechnionych i wszędzie dostępnych paliw jakim jest drewno. No no nie wiedziałem że jesteśmy takim bogatym, społeczeństwem.

Kiedyś zabroniono najbardziej rozpowszechnionej i dostępnej benzyny ołowiowej. Świat się jakoś nie skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zabroniono najbardziej rozpowszechnionej i dostępnej benzyny ołowiowej. Świat się jakoś nie skończył.

 

Ale benzyna nie rośnie i nie trzeba jej co jakiś czas scinać i się sama nie rozmnaża.

 

Poza tym nikt benzyny nie wycofał z rynku tylko zmodyfikował jej skład....

 

Jakiś lewy ten przykłąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nikt benzyny nie wycofał z rynku tylko zmodyfikował jej skład....

Co nie pozostało bez znaczenia dla najbardziej rozpowszechnionych silników.

 

A drewno nie jest najbardziej rozpowszechionym paliwem w tym kraju.

Tak na szybko guugiel podpowiada ze udział drzewna/biomasy w ogrzewaniu polskich domów to około 15%. Tylko że większość tego to rekreacyjne kominki totalnie nieprzystowowane a nie wysokiej klasy piece na biomase/pellety czy jak tam się to nazywa.

 

Ja uważam, ze nie jesteśmy aż tak bogatym społeczeńtwem żeby nas było stać na leczenie skutków smogu. Bodajrze połowa dzieci w krakowie ma problemy z układem oddechowy!! W wielu przypadakch leczenie bedzie trwało przez resztę ich życia. W ciemno strzelam że to bedzie kosztowało milardy. Czy teorio-sposkowców nie drażni fakt, że choroba naszych dzieci będzie się komuś opłacała (tym niedobrym koncernom farmaceutycznym!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w kraju gdzie sezon grzewczy trwa 8 miesięcy zakazywać jednego z najbardziej rozpowszechnionych i wszędzie dostępnych paliw jakim jest drewno. No no nie wiedziałem że jesteśmy takim bogatym, społeczeństwem.

 

Czyli nie dosc, ze biedni, to bedziemy jeszcze chorzy :)

 

A fakty sa takie, co pokazuje to forum, ze drewnem również palą ci, którzy maja gaz, stać ich na gaz, ale dla centusiowej oszczędnosci, czy potrzeby gapienia sie ogien, z niego nie korzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: mówisz o sobie

 

Oczywiscie, tyle ze ci o ktorych ja pisalem nie korzystaja z gazu. Ja korzystam w ponad 90% zapotrzebowania.... nie zrozumialeś ?

 

Wiesz, czasem lepiej jest siedziec cicho i sprawiać wrazenie idioty, niż....

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo.

 

 

 

Dym z komina pachnie!! Pięknie pachnie!! Przepięknie, mega pachanie!!

 

Zaczyna mnie mierzić twa ocena , tych co ich wsadzasz do jednego wora.Mnie ubliżasz bo ja pale zgodnie z etykieta ..ta by sąsiadowi było ok i mi w chałupie.Nie wiem ile trzeba Wam tłumaczyć ,że ci co pala w kominkach dzielą sie na tych co ten proceder traktują poważnie i na tych co maja to w dupie i palą jak im się uda.Szkoda ,że adwersarze - fachowcy tego fajnego rozwiązania pozyskiwania energii cieplnej się nie wypowiadają li tylko chowając głowę w piasek bo nie chcą Was czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie mierzić twa ocena , tych co ich wsadzasz do jednego wora.Mnie ubliżasz bo ja pale zgodnie z etykieta ..ta by sąsiadowi było ok i mi w chałupie.Nie wiem ile trzeba Wam tłumaczyć ,że ci co pala w kominkach dzielą sie na tych co ten proceder traktują poważnie i na tych co maja to w dupie i palą jak im się uda.Szkoda ,że adwersarze - fachowcy tego fajnego rozwiązania pozyskiwania energii cieplnej się nie wypowiadają li tylko chowając głowę w piasek bo nie chcą Was czytać.

 

No właśnie NS, gdzie ci kominkarze z krwi i kości? Czyżby mieli inne zdanie od tego co propagują? Kasa i tyko kasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, to dobrze zarabiajacy raczej nie bawia sie w jechanie calej zimy na kociolku w salonie :)

 

Sprawdziłeś to , masz jakieś dane statystyczne??? Wku..........sz tymi swoimi wyssanymi z palca dowodami.Kuźwa przyjedź do mnie to sobie mordy prawdy damy ,zapalimy w parowozie i zobaczysz , a nie będziesz po próżnicy pierniczył te androny.Ileż tego można słuchac ,że sąsiad zaczadział od złego mojego palenia.Ostygnij fotografie.Zapraszam przyjedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...