Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

F9 rok temu na alegro teraz nie widzę. Bedę musiał kupić w sklepie internetowym.

Doskonal wie że 82% o laboratorium. Tak jak i twój kondensat 190% :). Te 82 % to jednak coś znaczy że neijest to jakaś najtańsza marketów.

 

No to po co w ogole piszesz o % skoro są one nieosiagalne przy Twoim paleniu ? Poza tym nas bardziej interesuje emisja zanieczyszczen, a nie to, ile energii zostanie w Twoim domu.

 

Ja filtrow F9 w ogóle nie widzę, poza kieszeniowymi, a interesuje mnie spadek cisnienia na takim filtrze. Masz jakiegos linka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozumiem, że link odczytany i można wyrzucić :confused:

Np to. Spadek ciśnienie nie wiem przy f3-f7-f9 wentyl nawiewny bierze 20-25W na nowych filtrach lekkie nadciśnienie w fazie terminalnej lekkie podciśnienie. Reku testuje od niedawna więc narzazie takie spostrzeżenia.

Widzisz a mnie głównie interesuje to ile zapłacę i sam widzę że era węgla pomału się sypie przy tych cenach w tym tempie za kilka lat przestanie się to opłacać.

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np to. Spadek ciśnienie nie wiem przy f3-f7-f9 wentyl nawiewny bierze 20-25W na nowych filtrach lekkie nadciśnienie w fazie terminalnej lekkie podciśnienie. Reku testuje od niedawna więc narzazie takie spostrzeżenia.

Widzisz a mnie głównie interesuje to ile zapłacę i sam widzę że era węgla pomału się sypie przy tych cenach w tym tempie za kilka lat przestanie się to opłacać.

 

A wentyl jaki ma sprez ? Pytam, bo zakladajac F7 musialem podniesc wydatek reku z 28% na 40%, bo od razu wzrosla wilgotnosc. Zastanawiam sie co bedzie przy F9....

Na wywiewie jakie masz filtry ?

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawy jestem twojej dalszej filozofi o normach czystości powietrza

W tym nie ma żadnej filozofii. Paliwo stałe generuje parę rzedów wielkości więcej cząstek stałych więcej niż paliwa gazowe choćby.

Prsote jak konstrukcja cepa. Ja do tego akurat żadnej filozofii, że bez patrzenia w ogień się nei da żyć, nie dorabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokaż palcem gdzie ja napisałem, że Twój kominek jest niskiej klasy?? Proszę CIe. Jedynie co pisze, to że spalanie wszelakich paliw kopalnych jest 100lat za murzynami w porównaniu do czystych paliw.

 

:D

Hmmm, to stawia w niezbyt korzystnym świetle grzejących gazem i prądem (czyli węglem w polskich warunkach) - czyli kopalinami. A jakie to są czyste paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...