Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nawet jak nie zmieni węgla toco się stanie. Ma w miare ciepły domek i najmniejszy kociołek 10 kW Ogniwa. Podejrzewam że obsługa nie zabiera mu wiele czasu bo załadunek grochu starcza na bardzo długo. Z komina też pewnie konklawe nie ma przy kociołku klasy Ogniwa. Tylko pomarzyć żeby wszyscy węglowcy mieli tak dobrane automatyczne kotły co kolega kulibob.

 

Amen. Ta wypwoedzź na moje podsumowała wszystko. Gdyby wszyscy mieli tak jak ja to by źle juz nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dziwne pojęcie na temat dewastacji i księzycowego krajobrazu.

A przed wydobyciem wyglądało tak:

 

Piszesz że przed wydobyciem wygladało tak ... i dajesz zdjęcia chyba Krakowa w smogu. Obawiam się że nie oglądasz zdjęc które wklejasz. To już nie pierwszy raz . Wczoraj bawiłem się w Szerloka szukając smogu w lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Marcela czasem wągla nie masz ?

 

http://2.bp.blogspot.com/-hZhGdBmByGU/VawZHxmBc0I/AAAAAAAAHcs/9XEsuPIYgnc/s1600/070x.jpg

 

Albo z Jankowic:

 

DSC_0286.JPG

 

Ale ja wcale nie twierdzę że wydobycie / pozyskanie jakiegokolwiek środka energii nie kosztuje strat w środowisku. Śmieję się tylko z ludzi którzy twierdzą że np wydobycie gazu to drobnostka i nie powoduje strat w środowisku i nazywam to hipokryzją. Zrozum to. Przeliterować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wcale nie twierdzę że wydobycie / pozyskanie jakiegokolwiek środka energii nie kosztuje strat w środowisku. Śmieję się tylko z ludzi którzy twierdzą że np wydobycie gazu to drobnostka i nie powoduje strat w środowisku i nazywam to hipokryzją. Zrozum to. Przeliterować ?

 

W porownaniu z kopalnią (nawet nie piszę o odkrywkowej) wydobycie gazu to drobiazg

Dewastacja krajobrazu, obnizenie poziomu eod gruntowych, zasolenie, szkody gornicze...

 

Znowu efekt skali, paniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj głupca to że można robić edycję postów to nie znaczy że nie wkleiles zdjęcia szybu do wydobycia gazu który był ulokowany w terenie na którym nic nie rosło po horyzont.

Ja rozumiem, że bronisz swojego stanowiska, wyboru lub przymusu grzewczego ręcami i nogami. Nie wnikam w powody.

Ale Ty udajesz? Prawda?

Otwórz se gugla i poszukaj zdjęc odwierów syberyjskich czy gdziekolwiek indziej. Bedą zima, latem, w części syberii gdzie nie ma drzew, tam gdzie drzewa po horozont. Do wyboru do koloru.

Potem otwórz drugie okienko, wpisz kraków zimą.

I porównaj obie "dewastację".

Potem się zastanów która jest znośniejsza do zaakceptowania. Weż pod uwagę gdzie mieszka więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...