Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

A swojej pracy nie liczysz? Ja liczę i wolę czas spędzony przy drewnie spożytkować w inny sposób, np pośmigać jednośladem.

 

Niesamowite, a tak nas przekonywano, ze ta odrobina ruchu to tylko i wylacznie przyjemnosc.

Ile ci zajmie ulozenie 3 mpu ? Dwie godziny ? Mam goscia, co ca 50-60zl moze to zrobic...

Wiec nadal jest taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A swojej pracy nie liczysz? Ja liczę

Ja się przy Was gubię, przyznaje się bez bicia.

Raz to przyjemność raz praca którą trzeba wycenić. Raz to przyejmność patrzenia w ogień, raz to oszczędość.Waszą hipokryzję tylko niespójność zeznań przebija :-(

 

wolę czas spędzony przy drewnie spożytkować w inny sposób, np pośmigać jednośladem.

I tyle pozostało z romantyzmu patrzenia w ogień. Najarać brykietem żeby długo trzymał i pójść na motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież ta robota ze świeżym drewnem to przyjemność porównywalna wtylko z patrzeniem się w żywy ogień!!!!

 

Z wiekiem staję się coraz bardziej wygodny. Zobaczysz jak będziesz w moim wieku. Nie mam drewutni, można co prawda postawić ale tanio nie będzie a byle jak to nie po mojemu. A z brykiecikiem wygodnie - do garażu z pojemnikiem i ...siup do salono - kotłowni, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek jest dowodem na to, ze mieszczuchy powinny mieć zakaz kupna działek/domów poza miastem.

 

Jesteś mieszczuchem czy tym spoza? Ja urodziłem się i wychowałem w mieście, kilkanaście lat mieszkałem na wsi, teraz znów miasto. Mój obecny dom stoi w granicach miasta, czyli wg Ciebie kim jestem?

Edytowane przez wg39070
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przy Was gubię, przyznaje się bez bicia.

Raz to przyjemność raz praca którą trzeba wycenić. Raz to przyejmność patrzenia w ogień, raz to oszczędość.Waszą hipokryzję tylko niespójność zeznań przebija :-(

 

 

I tyle pozostało z romantyzmu patrzenia w ogień. Najarać brykietem żeby długo trzymał i pójść na motor.

 

Jastrząb - faktycznie się zagubiłeś - odpowiadasz WG cytując jego posta i pisząc przez "Wy" - oczywiście popieram wzajemny szacunek i będę Cię stawiał za wzór :)

Pomogę Ci się trochę odnaleźć - podpowiem, że zwolennicy kominków mogą mieć różne motywacje do jego posiadania, w zależności od upodobań i potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...