Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...się śmiali.

Powiadają, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...

Śmiech niektórych mnie tylko utwierdza w przekonaniu że wybrałem poprawnie.

Pare osób się 10lat temu ze mnie śmiało. Pompa ciepła? Panie jak się nie pali to nie będzie ciepło. Wungla trza, wungla!!....Będziesz żałował, będzie zimno....Dodam tylko, że tamten śmiech też pochodził z ignorancji.

 

Śmiać się z kogoś kto dba o swoje otoczenie i środowisko. Masz dziwne poczucie chumoru względnie hierarchie wartości :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do finansujesz elektro filtr na rekuperatorze a nie na kominie :)

Wylewam szambo sąsiadowi na pole. Sąsiad powienie dostać dofinansowanie na budowe jakiegoś drenażu żeby szybciej spływało czy ja na przyłączenie do kanalizacji?

 

Jeśli juz miałobyc cokolowiek dofinansowane.

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogrzewam się kozą i jestem z niej bardzo zadowolony.

Dom NF40 (innym wątku tak piszesz), czyli dobrze ocieplony na 99% z wentylacja mechaniczna. Na środku salonu stoi koza, która nawet jeśli generuje pojedyncze KW ciepła wypromieniowywaego bezposrednio do tego salonu (czy są kozy z płaszczem wodnym?) , spowoduje gigantyczne przegrzanie tego salonu.

 

Jeśli jesteś z tego zadowolony, to ja nie jestem sprzedawcą promienników podczerwieni, który wybudował dom NF40 i dopiero teraz się zarejestrował na muratorze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu łapiesz

NIgdy tak nie robię, ale dla Ciebie zrobię wyjątek: życzę Ci sąsiada, który myśli tak jak Ty, który czymś (formalnie legalnym) czego Ty nie będziesz mógł wyfiltrować, uprzykrzy Ci życie.

Może wtedy zrozumiesz znaczenie słowa empatia i zrozumiesz o co chodzi ekooszołomom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empatia hahaha żona mówi że tego nie mam :)

Myśli tak jak ja?? a co ja takiego robię ?? Spalam raczej mało i w miarę czysto. Same urządzenia wymuszają czyste spalanie.

Wyrazy współczucia dla małżonki.

Nie da się czysto spalać paliw stałych. EOT.

 

Jeśli nie wiesz o jaki rodzaj myślenia chodzi, to albo udajesz że nie wiesz, albo moje kolejne tłumeczenie Tobie nic nie da, i tylko moje spełnione życzenie ma szanse Ci przetlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nieda sie czysto zawsze coś się wydostanie ale można spalać 2-3 tony jak i 7 oraz puszczać kłęby dymu jak i tego dymu niewdanie. Wiec która wersja jest lepsza (50=1000?)?? Spalanie w miarę nowoczesnych urządzeniach nieważne wegla czy drewna oraz sprzedaż tylko suchego opału lub węgla z niską zawartością siarki spowoduje znaczną poprawę. To tylko kwestia ustawodawstwa i egzekwowania tego, ale nie takiego cyrku co jest teraz lub całko witego zakazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nieda sie czysto zawsze coś się wydostanie ale można spalać 2-3 tony jak i 7 oraz puszczać kłęby dymu jak i tego dymu niewdanie. Wiec która wersja jest lepsza (50=1000?)?? Spalanie w miarę nowoczesnych urządzeniach nieważne wegla czy drewna oraz sprzedaż tylko suchego opału lub węgla z niską zawartością siarki spowoduje znaczną poprawę. To tylko kwestia ustawodawstwa i egzekwowania tego, ale nie takiego cyrku co jest teraz lub całko witego zakazu.

Można też w domach spalać paliwo gazowe: Więc która wersja jest lepsza: (0,05=50=1000)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...