Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co, jesteś konkretnym ale trudnym przeciwnikiem.W takim razie , po przeczytaniu twej odezwy do narodu w kilku punktach opisz:"jak mogę zmniejszyć to co emituje".

Ty nadal nie kumasz. My nie jesteśmy przeciwnikami!! Moim jedynym przeciwnikiem jest zasyfione powietrze. Albo obaj bedziemy oddychac czystym powietrzem, albo obaj zasyfionym. Syf nie zna granic. Win/Win albo lose/lose.

 

Tłuczemy od 350stron - zrezygnuj ze spalania paliw stałych. Ponoć Cie stać. Tłumacz, przkonuj, edukuj innych. W skrajnych przypadach informuj służby które ukarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot np szczegół, że owszem jestem truciciel z powodu samochodu, ale 1mp Twojej przyjemności to setki tysiecy przejechanych kilometrów moim samochodem. Wiec porównanie mrówki ze słoniem....

 

No tak... jak gołym okiem nie widać - to problemu nie ma. Co złego to nie my... Teraz eko-trucicielu pokus się o rachunek sumienia i sprawdź ile takich trucicieli jak Ty w Polsce mamy... potem porównaj z liczba aktywnych kominkarzy... i wyciag wnioski...

 

aha i jeszcze... :D

 

...A potem sprawdź w słowniku znaczenia słowa 'skala' i 'głupota'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... jak gołym okiem nie widać - to problemu nie ma. Co złego to nie my... Teraz eko-trucicielu pokus się o rachunek sumienia i sprawdź ile takich trucicieli jak Ty w Polsce mamy... potem porównaj z liczba aktywnych kominkarzy... i wyciag wnioski...

 

aha i jeszcze... :D

No cóz, widać do niektórych nie dociera prosta prawda, wzglednie dociera lub są zbyt głupi/skąpi/biedni/leniwi/krótkowzroczni żeby ją zaakaceptować :-(

Trzeba czekać, aż sytuacja stanie się tak zła, że chciał nie chciał jakiś rząd będzie musiał wprawadzić bana na wszystkie kominki, piece itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to piszesz ,ze jesteś czysty ekologicznie, że nic nie emitujesz.Jak na twojej prezentacji nic w mojej okolicy się nie unosi bo zawsze pokazujecie ,że mojsza jest najprawdziwsza ,to jak się odnieść ,że u mnie sama świeżyzna.W mojej okolicy czysto za każdym razem ale kuźwa nie jestem be ,syfię ,źle palę bo nie mam wszystkiego na prund.:cool:.Wam to nic nie dogodzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz eko-trucicielu pokus się o rachunek sumienia i sprawdź ile takich trucicieli jak Ty w Polsce mamy... potem porównaj z liczba aktywnych kominkarzy... i wyciag wnioski...

Się o taki zestawienia już dawno temu kusiłem, ale miłosnicy ognia mają krótką pamięć i czytaj wybiórczo.

Biorąc pod uwage, ile procent smogu generuje transport, ile niska emisja, i że 10% całego ogrzenictwa jednorodzinnego to drewno.....

Jakbyś zechciał wziasc kajet i porachować to byś się zdziwił srodze, ale zaperwne tego nie zrobisz, bo masz internes w tym, żeby tego nie robić. Zreszta nie masz czasu, zapewne musisz 10mp drewna z dymem dla przyjemnosci puscic........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...