Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

TO ma że jem ekologiczne jajka ta ekologia ma mieć pozytywny wpływ na mnie to ja mam mieć zysk w takiej czy innej formie. śodowisko zakuje nawóz nie używam przynajmniej minimalizuje użycie nawozów sztucznych i środków ochrony rośli ponieważ nie są za darmo.

Ekologie mam w dupie ale jeśli mam zysk to jest to od przyjęcia.

 

A po polsku

Poco mi PV ongrid ? Będą jak kocioł padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TO ma że jem ekologiczne jajka ta ekologia ma mieć pozytywny wpływ na mnie to ja mam mieć zysk w takiej czy innej formie. śodowisko zakuje nawóz nie używam przynajmniej minimalizuje użycie nawozów sztucznych i środków ochrony rośli ponieważ nie są za darmo.

Ekologie mam w dupie ale jeśli mam zysk to jest to od przyjęcia.

Raz piszesz, że jesteś ekologoczny, teraz piszesz że ekologię masz w dooopie. Mógłbyś się zadeklarować?

 

Poco mi PV ongrid ? Będą jak kocioł padnie

Jaki kocioł? Sorki Kulibob, ale Ty piłeś coś z rana? Nie idzie czytac tego piszesz.

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zagłębia palące drewnem w czołówce. Jak nic to kominki opalane drewnem są tego powodem, że powietrze tam zasyfione :lol2:

Srylion razy pisane, ale niektórym to mało. Ogrzenictwo indwidulane w PL to:

~70 % wungiel

~13% gaz

~10% drewno

~ po 2% pellety, olej, prund.

 

Wartości średnie. W miastach wiecej gazu niż drewna. Na wsi odwrotnie. bardzo mało gazu i więcej drewna. Więc średnio kominki odpowiadaja za 1/7 smogu generowanego przez wungiel.

 

70% smogu w Warszawie to transport., Na wsiach, pewnie pewnie 90% to niska emisja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, że jesteś ekologoczny, teraz piszesz że ekologię masz w dooopie. Mógłbyś się zadeklarować?

 

 

Jaki kocioł? Sorki Kulibob, ale Ty piłeś coś z rana? Nie idzie czytac tego piszesz.

 

Jestem ekologiczny ale to tylko efekt uboczny. I ekologie mam w dupie

 

 

Poco mi PV on ?? Prąd jest tani a offgrid pokrywa sporo drogiej taryfy. kwh z kotła równie jest tania . PV ongrid będą jak zdechnie mi ekogroch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ekologiczny ale to tylko efekt uboczny. I ekologie mam w dupie

Twoja logika rzuca na kolana....Spalam paliwa stałe, mam w pompie co leci do moich sąsiadów bo mam filtry na reku, ale i tak jestem ekologiczny a jednocześnie mam pompie ekologie.

 

Poco mi PV on ?? Prąd jest tani

Taki sknera jak Ty nie policzył ze ten z PV on grid jest jeszcze tańszy.....no no...

Wiem, nie masz dobrego dachu na PV, i boisz się ze jak postawisz na ziemi to drób zrobi sobie grzęde, panele obesra i nici z prądu!

 

 

a offgrid pokrywa sporo drogiej taryfy. kwh z kotła równie jest tania . PV ongrid będą jak zdechnie mi ekogroch

Znowu trzymasz standard spójności. PC on grid jest niepotrzebny bo prąd jest tani, ale go zrobisz jak CI piec padnie.

 

Jak mi PV robi prąd to mnie nie ma w domu, bo jestem w pracy a nie zajmuję się noszeniem guana i liczeniem jaj. Więc na "kija" mi ten prąd.

 

Z uporem maniaka ciągle mimo próśb mieszasz ekologię ze sknerstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że np. ciemny chleb, razowy zawiera więcej mykotoksyn oraz konserwantów stosowanych w czasie przechowywania ziarna? Nie pamiętam jak się nazywa, ale jeden z nich jest składnikiem 'drewnochronu'. Wszystko w granicach normy, ale jednak.

 

No, dla niego ktoś, kto bardzo mało nie je żywności przetworzonej, nie je w ogóle zbóż(!) to musi być co najmniej kosmita :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że np. ciemny chleb, razowy zawiera więcej mykotoksyn oraz konserwantów stosowanych w czasie przechowywania ziarna? Nie pamiętam jak się nazywa, ale jeden z nich jest składnikiem 'drewnochronu'. Wszystko w granicach normy, ale jednak.

Zawartość środka grzybobójczego w granicach normy jest dla Ciebie niepokojąca. Ale zawartość syfu w powietrzu zimą praktycznie notorycznie przekraczająca normy często wielokrotnie, jest OK i "róbmy kominki". Ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież problem zdiagnozowano już bardzo dawno!

Nawet znaleziono wyjście z tej sytuacji. Dobre bo poprawia generalnie WSZYSTKO.

Określane jest jako DEPOPULACJA.

Plany są takie, żeby "zostawić" najwyżej ze 3,5 miliarda ludzi, albo nieco mniej.

Wtedy co by nie robili, czego by nie palili, to Natura sobie poradzi.

Po prostu... komin sąsiada będziesz miał nie 15m od Ciebie a z 500m dalej. (Przy założeniu, że przeżyjesz tę naprawę sytuacji).

Surowców i energii starczy na dłużej i dla wszystkich... żyjących...

 

Teraz zastanawiają się jakby to wprowadzić w życie. Próby trwają i niektóre wyniki są bardzo obiecujące...

Pożyteczni idioci wspomagają ten proceder.

Dlaczego?

- Bo trzeba mieć tych kilka szarych komórek, aby zobaczyć, że naprawdę istnieje.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież problem zdiagnozowano już bardzo dawno!

Nawet znaleziono wyjście z tej sytuacji. Dobre bo poprawia generalnie WSZYSTKO.

Określane jest jako DEPOPULACJA.

Plany są takie, żeby "zostawić" najwyżej ze 3,5 miliarda ludzi, albo nieco mniej.

Wtedy co by nie robili, czego by nie palili, to Natura sobie poradzi.

Po prostu... komin sąsiada będziesz miał nie 15m od Ciebie a z 500m dalej. (Przy założeniu, że przeżyjesz tę naprawę sytuacji).

Surowców i energii starczy na dłużej i dla wszystkich... żyjących...

 

Teraz zastanawiają się jakby to wprowadzić w życie. Próby trwają i niektóre wyniki są bardzo obiecujące...

Pożyteczni idioci wspomagają ten proceder.

Dlaczego?

- Bo trzeba mieć tych kilka szarych komórek, aby zobaczyć, że naprawdę istnieje.

 

Adam M.

Weź podrzuć namiary na Twojego dilera. Dobrze trzepie to co palisz! Też chcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można poczytać...

Temat traktowany w tylu witrynach, ze wybierzcie sobie tę "właściwą" sami.

Daję linka do tej, która była pierwsza w wyszukiwarce...

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/bezplodnosc-po-szczepionce-hpv/

 

A Jastrząb po polsku nie kuma i zioła chce, jakby było mu mało tej wody, co mu z mózgu robią...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kolejny podejmowany krok w "słusznej" sprawie!

Jako aktywny, wręcz żarliwy wyznawca treści i poglądów na które zostałeś uwarunkowany pewnie niewiele z tego zrozumiesz.

Zresztą... tak jak wszyscy pożyteczni idioci, co WIEDZĄ zamiast myśleć.

 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agenda-21-planowa-destrukcja-narodow

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dopiszę...

 

Rozumiem, że to co wypisuję jest tak absurdalne, dzikie, a wpowadzenie tego tak zbrodnicze, ze... to nie może być prawda!

Tylko...

Przygłup nie sprawdzi, bo to przecież NIE MOŻE być prawda...

Leniwy nie sprawdzi... bo po co?

Myślący a nieświadomy dotąd - może sprawdzi, poszuka informacji i potem... uwierzy, że coś się dzieje, lub nie.

Bida w tym, że myślących to jest mało...

 

Adam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok kolejny, który O CO BARDZO PROSZĘ, wyjaśni nam może tutaj Jastrząb!

 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa?hc_location=ufi&page=10%2C1

 

I... Niech ktoś tu, k.u.r.w.a napisze, ze to nie jest prawda!!!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...