Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

Nie kolego, coś CI się pomyliło i to zdrowo.

Sra kasą, to niech ogrzewa dom w czysty sposób i nie generuje uciązliwości dla otoczenia.

Co robi jego córka i z kim mi koło tyłka lata/ Jej wola.

 

To sprawa tego co ma jak je wyda. Przepuści na kurwy i prochy lub wydać na sierocińce to tylko wola wydającego pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozumiem...

Ale zarządzić JEGO kasą to chcesz!

Czemu?

Czemu nie ma być tak, aby bardziej mu się opłacało grzać inaczej niż smrodząc?

Zarządzenie cudzą kasą jest łatwiejsze?

Może mu więc zasponsoruj czyste ogrzewanie?

 

Adam M.

 

Adam M.

 

Tusę zgodzę.

Dlaczego palę ?

o taniej

Daj mi prąd za 17gr to wyrówna mi się z węglem to po tym sezonie zrezygnuje z węgla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jakoś nie potrafi tego zrozumieć.

KAŻE innym za ich kasę robić SOBIE to świeże powietrze zamiast zamieszkać tam, gdzie ono jest.

No i dokładnie ocenia na co kogo stać.

Ciekawe czy wie ile sąsiedzi solą zupę...

Nie zasponsoruje...

Nic nie zrobi w tym kierunku poza zażądaniem tego, co dla niego wygodne.

 

Adam M..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jakoś nie potrafi tego zrozumieć.

KAŻE innym za ich kasę robić SOBIE to świeże powietrze zamiast zamieszkać tam, gdzie ono jest.

A On jakoś nie potrafi tego zrozumieć.

Powietrze samo z siebie jest świeże. Nieświeże robi się od smrodzenia, nie odwrotnie. Przyczyna - skutek. No ale po ty co Ty tu ostatnio wypisujesz, nie liczę żę zrozumiesz prosty ciąg przyczynowo skutkowy: świeże powietrze -> smrodzenie -> zasmrodzenie powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A On jakoś nie potrafi tego zrozumieć.

Powietrze samo z siebie jest świeże. Nieświeże robi się od smrodzenia, nie odwrotnie. Przyczyna - skutek. No ale po ty co Ty tu ostatnio wypisujesz, nie liczę żę zrozumiesz prosty ciąg przyczynowo skutkowy: świeże powietrze -> smrodzenie -> zasmrodzenie powietrze.

 

To działa tak...

Drogie "tanie państwo, tani pieniądz, biedni ludzie, palenie śmieciami i jazda rowerem, aby autka nie wyciągać z garażu.

Głupi roszczeniowi ludzie - durne wybory - drogie "tanie państwo".

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd Ty te pomysły wyciągasz :-(

niech se robi z kasą co chce.

Nie jego córka robi se co chce.

Niech se żyje jak chce.

Ale niech da żyć innym!!

 

Dlaczego ja mam mu sponsorować czyste ogrzewanie (zwłaszcza że go stać). Dlaczego on nie możę mi sponsorować czystego powietrza. Skąd u Ciebie takie jednokierunkowe postrzeganie rzeczywistości wraz z obroną tych co smrodzą a nie Tych co z nie z własnej woli muszą tym oddychać.

 

Chyba już ze 4 razy wspomniałeś o tym bogaczu.Zazdrościsz mu kasy? Jakiś bzdurny wzajemny sponsoring wymyślasz.Nie otwieraj okien , o filtruj się i olej bogacza , a nie biadolisz jak to facet z kaską do nieszczelnej chałupy trochę dymu z sezonowanego drewna ci wpuścił.Jak ma kasę to nie ma syfiastych urządzeń w domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście .Nie odpowiadałbym ci gdyby było inaczej.Widzisz FM uczy pokory :yes::D.Tyle ,że ja takiego problemu nie mam choć wydaje mi się po wpisach jakimi karmisz ten topik , że on u ciebie postępuje i nie tylko ja to zauważam.

Ech, jak mi Twojego prostego i zrozumiałego przekazu brakowało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...