Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja już tracę nadzieję, że przeczytasz ze zrozumieniem proste zdanie: miałem kominek, rozebrałem. Wiec jak ma być mi żal śmierdziucha? Żal to mi kilkunastu tysięcy które owczym pędem wywaliłem w ten interes :-( Kominek mnie kosztował tyle co ogrzewanie domu przez 15 lat.

 

Nie wżywaj się tu że teraz żałujesz że rozebrałeś. To tłumaczy twoją furie. Idziesz w zaparte że kominki są złe a tym czasem żałujesz jednej z najgorszych decyzji w życiu.

Kulibobo Freud

 

Leczenie kastracja chemiczna lub ponowne postawienie kominka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekapitowałeś kurkę?

Po co?

Ja to bym popsutego koguta dekapitował!

Osobiście i u sąsiada!

Popsuł się tak, że drze gumiora już po 2 w nocy...

Twoje są wyregulowane?

 

Pali się jak jest zimno.

Zimno jest po zmroku.

Pęta się człowiek po zmroku diabli wiedzą po co i w zimnie - to mu szkodzi!

Ni ma co robić bo kominek rozebrał...

Normalni łapki przy kominku wtedy grzeją a on łazi i patrzy co i ile kto dokłada...

Dziwny jakiś...

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wżywaj się tu że teraz żałujesz że rozebrałeś. To tłumaczy twoją furie. Idziesz w zaparte że kominki są złe a tym czasem żałujesz jednej z najgorszych decyzji w życiu.

Kulibobo Freud

 

Leczenie kastracja chemiczna lub ponowne postawienie kominka

Nawet jakbyś miał racje. PRzecież nie mogę zbudować kominka, to się nie będzie opłacało!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekapitowałeś kurkę?

Po co?

Ja to bym popsutego koguta dekapitował!

Osobiście i u sąsiada!

Popsuł się tak, że drze gumiora już po 2 w nocy...

Twoje są wyregulowane?

 

Pali się jak jest zimno.

Zimno jest po zmroku.

Pęta się człowiek po zmroku diabli wiedzą po co i w zimnie - to mu szkodzi!

Ni ma co robić bo kominek rozebrał...

Normalni łapki przy kominku wtedy grzeją a on łazi i patrzy co i ile kto dokłada...

Dziwny jakiś...

 

Adam M.

Nic nie musze łazic i patrzec. To czuć bez patrzenia.

 

Normalni mają ciepło w domu. Cały czas mają komfortową temperaturę bez noszenia, wynoszenia, czyszczenia, rąbania no i smrodzenia!

Nie muszą łapek grzać, bo łapki są cały czas w komfortowej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo energetyczne
Pisałem 100 razy. generator tańśzy.

i kupa przyjemności z ognia.

Czego? Psychiatrą nie jestem, ale podejrzewam że piromaństwo można jakoś leczyć.

 

Widzisz u mnie nawet bezdymnie idą klepki kantówki sosnowe

Co z tego że dymu nie widzisz. WIdziałeś kiedyś bakterie? Co z oczu to serca, aby taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, świerkowe dechy spalane w kominku nie śmierdzą.

Można twierdzić, że patrzenie w ogień jest przyjemne, to można twierdzić że spalane drewno w prymitywnym skrzynce nie śmierdzi. Papier wszystko przyjmie.

Ktoś tu się kiedyś z Tobą chciał zakładać o wódke, ile jeden kominek nasmrodzić potrafi, ale się rakiem wycofałeś z wcześniej dekalrowanego zakładu.

 

Ja spotkałem ludzi którzy myją się raz na tydzień i twierdzą że nie śmierdzą. Znam ludzi którzy palą papierosy i im nie śmierdzi, ba twierdzą żę to przyjemne. Znam jednego co twierdzi że palenie jest zdrowe ale to przypadek kliniczny, więc się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A benzyna skąd?? agregat wpięty pod małą biogazownie to może tak.

Ale sam agregat to dupa pomysł przynajmniej jak dla mojego podejścia do życia

A co mnie Twoje idiotyczne podejście do życia obchodzi?

 

Ci wielokrotnie tłumaczyłem, że Twoje podejście daje CI złudne poczucie bezpieczeństwa na wypadek kryzysu, Owszem, brak prądu czy jakaś wtopa na 2 tygodnie jest OK. Ale przy wojnie lub innym końcu świata, jesteś w takiej samej d....pie jak ja z zapsem 50L paliwa do generatora, który skończy się po tygodniu.

 

Jakbym miał takie samo durne podejście do życia jak Ty, to bym zakopał w ogrodze zbiornik na gaz, olej opałowy czy cokolwiek co pozwoli mi przetrwać pólroczny koniec swiata. Kominek? Da mi ciepło i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tobie się wydaje że jest wszystko ok a tak nie jest.Coś takiego jak WW2 na obecną chwilę nie jest niemożliwe.

Zakładając prawdziwy kryzys ekonomiczny, kolejny czarnobyl, rok bez lata czy kolejną kadencję PiSu to kto jest w lepszej sytuacji.

Poco am coś zakopywać? drewno, brykiet, węgiel mam prąd aby zaspokoić minimum mam, wodę mam kwestia przeniesienia filtrów i jej gotowania,filtracja powietrza do f9, Jedzenie bez produkcji własnej na około 1-1,5 miesiąca.

 

A Ty co masz klime, ongrida i lodówk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tobie się wydaje że jest wszystko ok a tak nie jest.Coś takiego jak WW2 na obecną chwilę nie jest niemożliwe.

Zakładając prawdziwy kryzys ekonomiczny, kolejny czarnobyl, rok bez lata czy kolejną kadencję PiSu to kto jest w lepszej sytuacji.

Poco am coś zakopywać? drewno, brykiet, węgiel mam prąd aby zaspokoić minimum mam, wodę mam kwestia przeniesienia filtrów i jej gotowania,filtracja powietrza do f9, Jedzenie bez produkcji własnej na około 1-1,5 miesiąca.

 

A Ty co masz klime, ongrida i lodówk?

Jeszcze raz. NIe kupuje Twojej wizji możliwej przyszłości.

 

Nie da się na WW2 przygotować, bo "przyjdą niemcy" i żeżrą CI te kury i zapasy żywności w jedną noc. To CI nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...