Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

Eko oszołomy, fircyki i facebuki doprowadzą nas do końca świata jak dojdzie do kryzysu a chłop z miasta będzie miał użyć scyzoryka.

Znam takiego co do zmiany kranu wołał fachowca bo nie umiał :)

10x krotne przekroczenie normy pyłów to rzecz namcalna i fizycznie obecna. Szczypiąca w oczy.

Twój kryzys na miarę WW2 teoretycznie możliwy.

 

Mnie bardziej martwi powietrze którym fizycznie codzinnie oddycham a nei to co się może potencjalnie wydarzyć.

 

Czym się martwisz? Jak fejsbukowe fircyki w kryzsie powymierają z głodu to Ci nie będą o ekooszłomstwei truły i będziesz mógł po taniości palić co Ci się żywnie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

10x krotne przekroczenie normy pyłów to rzecz namcalna i fizycznie obecna. Szczypiąca w oczy.

 

 

.

 

po 10000000000000000000000x co mnie takie bzdety obchodzą!!! większość czasu spędzamy w domu filtracja zimowa owa do F9

f3+f7+f9

http://www.pro-vent.pl/klasyfikacja-filtrow-powietrza/

Klasyfikacja filtrów powietrza według starej normy EN 779:2012

 

Masz problem to maska na twarzy i na dwór.

Pochłaniacz syfu do domu za drogi?? to DIY

Wstydzisz się??

Zdrowie ważniejsze

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem co napisałem, moją intencję również doskonale zrozumiałeś a to, że poskarżyłeś się, no cóż ...pokolenie smartonowe.

 

Co to jest smarton? Jakiś nowy rodzaj sklepu pokroju biedry?

 

Ech Ci humanisci. Logiki ich nie uczą. NIe wiedzą co to przyczyna i skutek.

Ale wydawałoby się że chociaż podstaw etyki powinni uczyć, żeby wiedzieli kto powinine być bardziej napiętnowany: ten co upokarza, czy ten upokorzony.

Tak samo ko jest gorszy: ten co smrodzi czy ten któremu smród przeszkadza.

Ten co przekracza prędkość autem, czy ten co mu wplepia mandat.

Itd, Itp.

Ale jak widać, się przeliczyłem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest smarton? Jakiś nowy rodzaj sklepu pokroju biedry?

 

Ech Ci humanisci. Logiki ich nie uczą. NIe wiedzą co to przyczyna i skutek.

Ale wydawałoby się że chociaż podstaw etyki powinni uczyć, żeby wiedzieli kto powinine być bardziej napiętnowany: ten co upokarza, czy ten upokorzony.

Tak samo ko jest gorszy: ten co smrodzi czy ten któremu smród przeszkadza.

Ten co przekracza prędkość autem, czy ten co mu wplepia mandat.

Itd, Itp.

Ale jak widać, się przeliczyłem :-(

 

...smartfonowe, lepiej? Nie raz walnąłeś babola ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wytykałem tego w tak prymitywny sposób. Nawet w tym poście nawaliłeś błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...smartfonowe, lepiej? Nie raz walnąłeś babola ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wytykałem tego w tak prymitywny sposób. Nawet w tym poście nawaliłeś błędów.

Której mojej części wypowiedzi z drobnymi literówkami, nie da się zrozumieć?

A co to jest smarton, nie wiem. Notorycznie używasz jakiegoś humanisycznego slangu, którego ja nie rozumiem, więc pytam.

 

Rozumiem, że dalej tylko o prymitywnym wytykaniu pisowni będziesz chciał rozmawiać? Czy o prymitywnym obrażaniu też? Czy to "oj tam, oj tam" nie ważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Której mojej części wypowiedzi z drobnymi literówkami, nie da się zrozumieć?

A co to jest smarton, nie wiem. Notorycznie używasz jakiegoś humanisycznego slangu, którego ja nie rozumiem, więc pytam.

 

Rozumiem, że dalej tylko o prymitywnym wytykaniu pisowni będziesz chciał rozmawiać? Czy o prymitywnym obrażaniu też? Czy to "oj tam, oj tam" nie ważne?

 

To przecież Ty, ignorancie językowy, wytykasz mi literówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co to ...

Z każdym takim postem, zyskujesz u mnie coraz większy "szacunek". Sporo zarobiłeś już płytach meblowych, ogromnie dużo na stwierdzeniu "nie mieszkam koło Ciebie to mi nie śmierdzi". Ciut dołożyłeś pisząc ciut niespójnie ale za to szczerze - "moje intencje dobrze zrozumiałeś" ale "nie wiem czemu moderator usunał".

Ale fakt, że rozmowę na trudne, choć raczej niewygodne tematy zamieniasz na okładanie się literówkami, przebija wszystko inne!

 

Uwaga: "tu będzie liteórwka". A co, mam dzień dobroci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fanayzm jest nieszkodliwy, Twój chce rujnować portfele.

Serio?

To po co Ci filtry F9?

"po 10000000000000000000000x co mnie takie bzdety obchodzą!!! większość czasu spędzamy w domu filtracja zimowa owa do F9

 

Po za tym Twój fanatyzm ruinuje portfele powtarzałem CI to kilka razy. Tyle że nie bezpośrednio. Nie dostaniesz rachunku 7-go czy 15-tego każdego miesiąca gdzie będzie napisane: koszty oddychania społeczeńśtwa brudnym powietrzem - XXX PLN netto + VAT. Ale czy Ci się to podoba czy nie, zrzucasz się na to przy "kasie w biedrze" choćby, cenie paliwa na stacji benzynowej na każdym kroku.

 

 

Jeszcze parę truskaw dosadziłem.

Mam teraz 34 maliny i 64 truskawy pozyskane za darmo

"A ja mam psa."

Przypomnisz mi co truskawy do śmierdzącego dymu z komina mają? Bo nie kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawki maja bo dają owoce i dżemy i mniej potrzebuję ze sklepu . I bardziej oddzielam się od gównaitego społeczeństwa

Pamiętaj psa też idzie zjeść

Co tam znowu bredzisz ty nie gadaj o społeczeństwie powiedz ile to mnie kosztuje ? i ile będzie kosztować j likwidacja smogu?

Ile stracę ile zyskam? Społeczeństwo to może się podusić zasrane lemingi z gender fryzurkami już pomału baby od dziada nie idzie odróżnić takie przypadki się zdążają.

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...