Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale se ta Twoja żona faceta wybrala... zamiast wakacji - zaprawianie słoików z dżemem... słodki urlop :)

Wakacje są dla pedalskich gendersytów z kredytami do końca życia. Kulibob nie musi wyjeżdzać, bo odpoczywa rozgarniając guano kurzęce, względnie polując na promocje w "biedrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Cię kosztować zdrowie twojego dziecka. Za resztę zapłacisz kartą VISA.....

 

Dziecko też ma filtrowane powietrze nie jestem aż takim egoistą dziecku też dam czyste powietrze.

 

Jak najmniej elektronicznie jak najwięcej gotówką trzeba prać kasę anie dać złodziejskiemu państwu okazję do ściągnięcia podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: "Co mają truskawki wspólnego z syfem który wylatuje z komina:

Odpowiedz: "bo dają owoce i dżemy"

 

Czy jest na sali lekarz?

 

Dają Ci lekcje ogłady kominkowej.To jest norma .Jeśli adwersarz argumentuje już bardzo prymitywnie wtedy do głosu dochodzą łagodne inwektywa i nagła zmiana formy wypowiedzi. Zacząłeś mendzić o bogaczu , o tym ,że masz z nim problem to kawa i truskawki weszły na wokandę by Cię delikatnie ujarzmić z głupoty której sam jesteś autorem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat komina się wyczerpał wyszło że gadasz totalne bzdety

tolepij gadać o truskawkach ii dżemach

To Ty w swoim skrajnym egoizmie twierdzisz, że temat się wyczerpał. Nie wyczerpie się dopóki choćby z jednego komina dym niskiej emisji się będzie wydobywał.

 

A jak chcesz o truskawkach to proponuje forum ogrodnicze. To jest nadawl wątek o kominkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty w swoim skrajnym egoizmie twierdzisz, że temat się wyczerpał. Nie wyczerpie się dopóki choćby z jednego komina dym niskiej emisji się będzie wydobywał.

 

A jak chcesz o truskawkach to proponuje forum ogrodnicze. To jest nadawl wątek o kominkach.

 

No widzisz sam zaczynasz myśleć .Niskiej emisji.Tu są użytkownicy bez emisji spalin albo znikomej jej ilości.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty w swoim skrajnym egoizmie twierdzisz, że temat się wyczerpał. Nie wyczerpie się dopóki choćby z jednego komina dym niskiej emisji się będzie wydobywał.

 

A jak chcesz o truskawkach to proponuje forum ogrodnicze. To jest nadawl wątek o kominkach.

 

A kretyni wydają miliardy na walkę z ociepleniem klimatu...

Jak się ociepli to nie trzeba będzie tyle palić.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy dżemik. Niż kawa 70zł za kg. Poszedłbym z torbami jakbym miesięcznie maił an kawe wydać 70zł. Strach się bać na co jeszcze wydajesz.

A na ogrzewaniu dziadujesz

 

 

Stanie przy garze i robienie dzemow jest lepsze, niż wypad na urlop ???

A ogrzewanie ?

Dziaduję ? Dziadowanie to ogrzewanie weglem przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy robienie zapraw zajmuje aż tyle czasu(cały urlop). Nigdy nie rozumiałem sensu wyjazdu na urlop tam gdzie się jedzie ceny są złodziejskie.

Dziadujesz bo masz niskie temperatury.w domu i pierdzielisz o komforcie. Chociaż nie mogę pojąć kawy za 70zł to mi się w dupie nie mieści. Dziadujesz na CO a wywalasz na kawę??

Mojej żonie smakuje kawa za 18-19zł ja jeszcze jej nie piłem ale skoro jej smakuje to mi nie będzie bo ona pije rozpuszczalne siki. Ale zobaczymy wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy robienie zapraw zajmuje aż tyle czasu(cały urlop). Nigdy nie rozumiałem sensu wyjazdu na urlop tam gdzie się jedzie ceny są złodziejskie.

Dziadujesz bo masz niskie temperatury.w domu i pierdzielisz o komforcie. Chociaż nie mogę pojąć kawy za 70zł to mi się w dupie nie mieści. Dziadujesz na CO a wywalasz na kawę??

Mojej żonie smakuje kawa za 18-19zł ja jeszcze jej nie piłem ale skoro jej smakuje to mi nie będzie bo ona pije rozpuszczalne siki. Ale zobaczymy wieczorem.

 

Czlowieku, zwiekszenie temperatury o 1C to wzrost kosztow ogrzewania o 7%, u mnie to jakieś 70-90 zł rocznie.

7zł miesiecznie. Tyle, co nic.

 

Moze jestes na tyle ograniczony, ze nie potrafisz pojac, ze ktoś woli mieć 21.8C w domu, bo powyzej 22C zaczyna się czuć mniej komfortowo.

No, ale na to nic nie poradzę.

Jak mieszkalem w bloku, nie mialem podzielnikow, tylko płacilem stałą opłate, niezależnie od zużycia, to tez nie przekraczalem 22C

 

Dkatego tak rzadko odpalam kominek, bo szybko podnisi temp powyzej 22, 23C, a tego nie lubimy. Czasem rozszczelniam wowczas okno tarasowe, zeby troche opóźnić wzrost temperatury

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym takim postem, zyskujesz u mnie coraz większy "szacunek". Sporo zarobiłeś już płytach meblowych, ogromnie dużo na stwierdzeniu "nie mieszkam koło Ciebie to mi nie śmierdzi". Ciut dołożyłeś pisząc ciut niespójnie ale za to szczerze - "moje intencje dobrze zrozumiałeś" ale "nie wiem czemu moderator usunał".

Ale fakt, że rozmowę na trudne, choć raczej niewygodne tematy zamieniasz na okładanie się literówkami, przebija wszystko inne!

 

Uwaga: "tu będzie liteórwka". A co, mam dzień dobroci.

 

Mam nadzieję, że kiedyś zmądrzejesz ale to tylko nadzieja, podobno umierająca jako ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, zwiekszenie temperatury o 1C to wzrost kosztow ogrzewania o 7%, u mnie to jakieś 70-90 zł rocznie.

7zł miesiecznie. Tyle, co nic.

 

Moze jestes na tyle ograniczony, ze nie potrafisz pojac, ze ktoś woli mieć 21.8C w domu, bo powyzej 22C zaczyna się czuć mniej komfortowo.

No, ale na to nic nie poradzę.

Jak mieszkalem w bloku, nie mialem podzielnikow, tylko płacilem stałą opłate, niezależnie od zużycia, to tez nie przekraczalem 22C

 

Dkatego tak rzadko odpalam kominek, bo szybko podnisi temp powyzej 22, 23C, a tego nie lubimy. Czasem rozszczelniam wowczas okno tarasowe, zeby troche opóźnić wzrost temperatury

 

Nie nie potrafię pojąć

Nie gadaj mi że nie siedzisz w domu w krótkich gatkach tylko się męczysz w porach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie dresowe i t-shirt. Z krotkich spodenek wyroslem, taki ubiòr w domu nie jest dla mnie komfortowy, tym bardziej, ze dośc czesto ktos u nas bywa - gość od gitary dla syna, babka z angielskiego, znajomi.

Ani ja nie czułbym sie komfortowo w krotkich gaciach, ani oni w wizytowym stroju.

Moja żona też nie jest chetna do biegania w ktorkich gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...