Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

I co z tego nie maił dość podpałki a to co nadawało się na rozpałkę było mokre to użył PETa poco bawić się w sruewiwal jak pet pod ręką. i co z tego sam kiedyś rozpalałem podajnik rurami PE i PP. Nikt nie będzie sobie życia utrudniał w imię ekooszołomstwa.

 

Ty prezentujesz ten sam poziom, co niktspecjalny, nawet gorszy, bo on chyba nie jest tak chorobliwie skąpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Filizanka espresso to cos, co ma dawać przyjemność, a nie być "do przyjęcia "

 

Nawet nie komemtuje słów o gospodarnym wykorzystywaniu zasibów w kontekscie palenia PETami

 

Kawa to jest coś co ma mieć kofeine i ten mocny smak.

Klasyczna kawa z fusami 2-3 czubate łyżeczki duży kubek i takie dwie dziennie.

Reszta to nie kawa.

 

Uważam że użycie PETa PE PP w sytuacji awaryjnej do rozpalenia jest do przyjęcia.

Nigdy nie zrobił bym tego w kominku jeszcze wermikulit bysie tym g po obklejał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinczowali mnie co niektórzy , już mnie kamieniami obrzucili.Pełna zgoda i winny jestem tego zaistniałego harmideru , który powstał.Jeśli ktoś bardzo ucierpiał , a jego EGO !!!! nadszarpnięte to bardzo przepraszam . Nie tak i nie tu osoba - osoby mi wrogie powinny to ewentualnie zrobić. Zanim o kominku kilka słów wytłumaczenie ,choć nic to nie zmieni ale nieco poróżni wielce , kominek z ogniskiem nad Wisłą tu zaprezentowany.Pisałem wyżej.Nie ja wrzuciłem ten syf do ogniska rozpaliliśmy w tym miejscu w którym palą wszyscy.Tyle.Jestem winny i tak trzeba zawsze wskazywać.Wielki ukłon w tym miejscu dla znakomitości ,które o kominkach jako praktycy i użytkownicy mają zawsze dużo do powiedzenia. Moją uwagę przykuła jednak wypowiedz P.Batury .

 

Opraw sobie to zdjęcie w ramkę i powieś nad klawiaturą. Tak, żebyś nigdy nie zapomniał i mógł w każdej chwili ten merytoryczny argument tu wkleić.....Najlepiej umieść je w stopce. To podniesie Twój prestiż admina.... Jak na razie, po pięciuset prawie stronach jałowego przynudzania, to jedyny oczywisty argument przeciw kominkom w tym wątku, więc go pilnuj jak oka w głowie....Przy okazji pozdrawiam wszystkich uczestników tego "reality..." :)

 

Nie wiem czy do końca go zrozumiałem ale przekaz jest niesamowity.Innych prześmiewców - pieniaczy głodnych sensacji pomijam bo znam ich podejście nazywa się to : "byle jak najdalej od siebie , a winnego szybko należy wskazać by zagłuszyć ,zatuszować własne złe poczynania". To zawsze przyświeca burzliwym dyskusjom FM.Wielki ukłon w stronę najbardziej obiektywnego ,niestronniczego moda p.Tomasza.http://emoty.blox.pl/resource/angry.gif Amen.

 

Kominek w tym temacie idąc za tym co chciał osiągnąć autor wątku był, jest i zawsze będzie jak nie głównym to alternatywnym źródłem pozyskiwania energii cieplnej.Tematem i tym co chciał osiągnąć autor jest zawsze "Nie róbcie kominków w domu" .Trzeba zadać sobie kilka pytań tyle razy tu wałkowanych.

 

Gdyby mój kominek miał takie "walory" to też byłbym sfrustrowany. Na szczęście nie każdy ma gówniane urządzenie, żeby potem wylewać swoje frustracje na forum. Mi codzienna obsługa zajmuje 15 minut. A popiół wybieram jesienią i wiosną raz na miesiąc, w zimę trochę częściej bo więcej się pali. I to przy codziennym paleniu :) No ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz skoro masz takie "walory":)
Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko odnosiło się do całej gamy tych śmiesznych kawek. myślisz że nie piłem espreso nie smakuje jak prawdziwa kawa? to są siki do mojego fuzla.

Zakup ekspresu do kawy jest ekonomicznie nieuzasadniony. Moja chciała kupić ale wybiłem jejz głowy ona pije jedną i to jeszcze chrzczoną mlekiem. Wydać na automat 2000+ żeby gaciło i jeszcze robota z tym.Jak by się upar,łą to byłe gotowy się ugiąć na kolbowy ale odpuściła Nie wiem jak koszty eksploatacji tego poza kawą?

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinczowali mnie co niektórzy , już mnie kamieniami obrzucili.Pełna zgoda i winny jestem tego zaistniałego harmideru , który powstał.Jeśli ktoś bardzo ucierpiał , a jego EGO !!!! nadszarpnięte to bardzo przepraszam . Nie tak i nie tu osoba - osoby mi wrogie powinny to ewentualnie zrobić. Zanim o kominku kilka słów wytłumaczenie ,choć nic to nie zmieni ale nieco poróżni wielce , kominek z ogniskiem nad Wisłą tu zaprezentowany.Pisałem wyżej.Nie ja wrzuciłem ten syf do ogniska rozpaliliśmy w tym miejscu w którym palą wszyscy.Tyle.
Jakby palił ognisko, to również bym ze starego paleniska nie wyciągnął niedopalonych butelek po poprzednikach. Przecież tak zdrowiej! I z klasa :-)

 

Edit: i tak się zastanaiam, co czyjeś EGO ma wspólnego z Twoim paleniem butelkami. Chyba jedna mylisz pojęcia.

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...