Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapas na parę lat weekendowego palenia dla przyjemności.

 

Przemyślałeś co mi odpowiedzieć na pytanie:

Czemu chęć oddychania czystym powietrzem to głupota i oszołomstwo?

 

Ile razy trzeba Ci pisać, że to luksus dla bogatych, abyś raz zrozumiał?

Chcesz tego luksusu?

To zapłać za niego.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego krzyczysz?

 

Ale dlaczego tylko gaz?

Mam mu też zasponsorować prąd, żeby mi się do licznika w nocy nie podłączył?

Mam mu kupić telewizor żeby nie przyszedł mi i nie ukradł?

Mam mu kupić DPF nowego, żeby nie wycinał starego?

Tam majętny człowiek mieszka, stać go na ten gaz z palcem w .....

 

Kup mu wszystko, co sprawi, ze będziesz miał czysto.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodny punkt widzenia.

 

Czyli co, katolik, na msze lata, ale to co z jego komina wylata i do somsiada leci, to ma otwarym tekstem i oficjalnie w pompie. Filtry se zainstaluje, darmochą jara ile wlezie po taniości, a że się sąsiad dusi - Oj taj oj tam.

:-(

 

Nie uważam się za katola dlamnie to zabobon jednak chce dać dzieciakowi wybór. Ale chrześcijanie mi bliżsi niż islamy więc wybieram mniejsze zło wrazie W:)

Filtry mam na reku i jest ok zamówiłem na mordę więc widzę problem. Jednak problemem są śmieciuchy a nie kominki.

 

Tak dabjącego o własny zad jak ja w wiosce nie znajdziesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam czyste, dym leci sobie gdzieś w pola, hehe.

Jeszcze raz. Pytanie jest naprawdę proste. Dla humanisty banalne wręcz. Nazywasz mnie głupkiem i oszołomwme bo chcę oddychać czystym powietrzem. Czemu?

 

I palać w kominku nie masz w domu czystego powietrza. W mniejszym lub wiekszym stopniu wdychasz te świństwa. No ale to co Ty se sam wdychasz dla przyjemności to mnie rybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, to jak jazda drogim i luksusowym samochodem a budżetowym golfem.

Ale co, mniej trzęsie, mniej szarpie taki kominek? Orgazm od patrzenia w ogień trwa dłużej, no weż mnie oświeć? Może więcej śmierdzi, uups, pachnie wędzonką. Pisałeś że lubisz ten zapach więc to chyba zaleta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb po co się tak rozkręcasz??? Smog to nie wina kominków akurat syf jakie one generują jest do przyjęcia może stare modele powinny mieć filtry i tyle
Smog to wina wszystkiego co spala paliwa, głównie stałe. To że tego jest pare razy mniej z kominków niż pieców wunglowych to nie powoduje że tego nie ma i można to zupełnie ignorować. Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy trzeba Ci pisać że to właśnie bogaty człowiek mnie codziennie wędzi kominkiem. Mam płacić bogaczowi żeby zrezygnował z fanaberii? No litości.

 

Wyjść z sytuacji jest kilka.

Najprostsze - porzuć to miejsce i przeprowadź się tam, gdzie jest czysto. Może jaka wyspa na morzach południowych?

Proste - realizuj SWOJE chciejstwa sponsorując sąsiadom wszystko co potrzebne, aby TOBIE nie przeszkadzali.

Trudniejsze - zacznij donosić, wzywaj straż miejską, policję, pisz do burmistrza, premiera, prasy radia i TV.

ZRÓB COŚ zamiast żądać aby inni postępowali tak jak TY chcesz. ZMUŚ ICH!

Najtrudniejsze - weź bejsbola i NAUCZ sąsiadów tego, że TY chcesz aby ONI nie palili, bo nie lubisz!

 

Jak na razie - robisz dym wypłakując się tu i ŻĄDAJĄC od ludzi tego, na co nie mają ochoty, aby nie robili tego co jest dozwolone i na co ich stać, co lubią.

 

Wiesz co to jest hipochondria?

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...