Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

Nie mam zamiaru się z tobą kopać i cytować. Widać strasznie Ci się nudzi.

 

Na proste pytanie o ścianie drzew dałem konkretną odpowiedź.

 

Ty to skomentowałeś idiotycznie zupełnie od czapy, w sposób którego celu nie odgaduje (zakładam, że nie po to by mieszać, wszak trollem nie jesteś, prawda?)

D7D odniósł się do idiotyczności Twojej wstawki.

 

On jest trollem, Ty se "buziaki" dajesz z niktspecjalny. I się dzwisz, że potem to "Was" niewinnych banują?

Czy jest sali lekarz? Nie wróć. Czy jest na sali przedszkolanka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za prawdę i za merytoryczne pisanie nie dają banana.

Tu się w 100% zgadzam. Nigdy bana nie dostałem, więc nie wiem jak to wygląda, czy moderator pisze powód ukarnia, ale zakładam, że tak. Ty zresztą to znasz z autopsji chyba bardzo dobrze. W tej materii uważam Cię za bezdyskusyjny autorytet!

 

Za wycieczki personalne i za mendzenie jak wyżej napisane.Nic na temat tylko usprawiedliwianie i jad.Ech.:sick:

Tak, jadem jest wytknięcie oczywistej hipokryzji. Wstawak o zakopywaniu drewna (bo vvvv usłyszał nie taką odpowiedź jakby chciał), nie służy niczemu innemu jak mąceniu. WYtknięcie Wam tego jest "jadem". Nazywanie kogoś trollem przez Ciebie, jadem nie jest. Cmok, cmok.

 

Tak, tak. Ale napisanie w wątku o kominkach że user Ci piszę po wątku jajecznicowym, to jest na temat. Ja się wyłącznie dopraaszam o równe traktowanie każego z dyskutantów. Pamiętasz ile razy Cię prosiłem o podanie powodów dlaczego tą samą wypowiedź moją i wg potraktowałeś tak totalnie odmiennie? NIGDY nie raczyłeś odpowiedzieć. Tylko jad zrzucic potrafisz.

 

Żeby być w temacie. Kominki śmierdzą i trują. Nie róbcie ich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na proste pytanie o ścianie drzew dałem konkretną odpowiedź.

 

Ty to skomentowałeś idiotycznie zupełnie od czapy, w sposób którego celu nie odgaduje (zakładam, że nie po to by mieszać, wszak trollem nie jesteś, prawda?)

D7D odniósł się do idiotyczności Twojej wstawki.

 

On jest trollem, Ty se "buziaki" dajesz z niktspecjalny. I się dzwisz, że potem to "Was" niewinnych banują?

Czy jest sali lekarz? Nie wróć. Czy jest na sali przedszkolanka :-(

 

Oj tam. Taka aluzja do czystego i odnawialnego gazu. No dokładnie. Jak w przedszkolu latają na skargę, bo się komuś napisało, że ma jak w norze po zasunięciu rolet. No ale ok.

Ty się zafiksowałeś na kominki i jest ok. Jak ktoś jest za to i lubi to już nie jest ok. Z takim podejściem to ja sobie nawet chleba czy pizzy na drewnie nie upiekę tylko muszę lecieć do marketu, bo Ty tak robisz. Taka Twoja logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Taka aluzja do czystego i odnawialnego gazu. No dokładnie. Jak w przedszkolu latają na skargę, bo się komuś napisało, że ma jak w norze po zasunięciu rolet. No ale ok.

"Się komuś napisało. "

Samo.

"Niech się nie piszę", to skarg nie będzie. Nie trzeba będzie mylić skutku z przyczyną.

.

Tylko dlaczego uważasz że Ty se możesz "jakieś tam takie" aluzję czynić, a inni już nie i są trole?

 

Ty się zafiksowałeś na kominki i jest ok. Jak ktoś jest za to i lubi to już nie jest ok.

NIe zafiksowałem się na kominki tylko na to co z nich wylatuje! Drobna róznica.

Jak dla mnie to możecie se mieć i po 7 kominków. Ja jestem tylko przeciw temu, co tacy miłośnicy ognia dzień w dzień emitują, żeby sobie (ponoć) przyjemność zrobić. Bo nie ma na to żadnych norm, kontroli, o przyzwoitości ludzkiej nie wspomnę.

Coś jest szkodliwe albo nie jest. Dym z drewan jest wysoko szkodliwy, z paliw zaraz po węglu. Nie zmienia tego faktu czy ktoś to lubi czy nie. Zapewne można znależć kogoś to lubi zapach diesla o poranku.

 

Z takim podejściem to ja sobie nawet chleba czy pizzy na drewnie nie upiekę tylko muszę lecieć do marketu, bo Ty tak robisz. Taka Twoja logika.

Przy takiej logice to ja se nie mogę papieroska zapalić w miejscu publicznym, bo Ty nie palisz (to przykład, nie palę papierosów)

 

To upiecz sobie ten chleb w piekarniku elektrycznym. Bez drewna. Nie trzeba od razu supermarketu. Ze skrajności wskrajność wpadasz. Zdrowszy będzie niż ten oczadzony spalinami z drewna. Sąsiadów nie poddymisz. Z przyzwyczajeniem, fakt głęboko zakorzenionym, że jak śmierdzi dymem to taki fajny, swojski i naturalny, da się walczyć! Walczysz że emisją ze statków które wiozą do EU panele, czy gaz, a trujesz się odymianym chlebem? Niespójny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Się komuś napisało. "

Samo.

"Niech się nie piszę", to skarg nie będzie. Nie trzeba będzie mylić skutku z przyczyną.

.

Tylko dlaczego uważasz że Ty se możesz "jakieś tam takie" aluzję czynić, a inni już nie i są trole?

 

 

NIe zafiksowałem się na kominki tylko na to co z nich wylatuje! Drobna róznica.

Jak dla mnie to możecie se mieć i po 7 kominków. Ja jestem tylko przeciw temu, co tacy miłośnicy ognia dzień w dzień emitują, żeby sobie (ponoć) przyjemność zrobić. Bo nie ma na to żadnych norm, kontroli, o przyzwoitości ludzkiej nie wspomnę.

Coś jest szkodliwe albo nie jest. Dym z drewan jest wysoko szkodliwy, z paliw zaraz po węglu. Nie zmienia tego faktu czy ktoś to lubi czy nie. Zapewne można znależć kogoś to lubi zapach diesla o poranku.

 

 

Przy takiej logice to ja se nie mogę papieroska zapalić w miejscu publicznym, bo Ty nie palisz (to przykład, nie palę papierosów)

 

To upiecz sobie ten chleb w piekarniku elektrycznym. Bez drewna. Nie trzeba od razu supermarketu. Ze skrajności wskrajność wpadasz. Zdrowszy będzie niż ten oczadzony spalinami z drewna. Sąsiadów nie poddymisz. Z przyzwyczajeniem, fakt głęboko zakorzenionym, że jak śmierdzi dymem to taki fajny, swojski i naturalny, da się walczyć! Walczysz że emisją ze statków które wiozą do EU panele, czy gaz, a trujesz się odymianym chlebem? Niespójny jesteś.

 

Komuś tzn. Do kogoś. Na cóż. No ale nie ma sensu ciagnąć dalej. Walczysz o syf z kominków a żarcie kupujesz w markecie. To jest syf. Nie jadłeś chleba z pieca to nie porównuj tego do takiego z piekarnika. Tak jak nie będzie można używać gazu i wszystkich kopalnych to wtedy zrezygnuje z kominka. Mo i będę pękł chleb w piekarniku elektrycznym. Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja jestem tylko przeciw temu, co tacy miłośnicy ognia dzień w dzień emitują, żeby sobie (ponoć) przyjemność zrobić. Bo nie ma na to żadnych norm, kontroli, o przyzwoitości ludzkiej nie wspomnę.

Coś jest szkodliwe albo nie jest. Dym z drewan jest wysoko szkodliwy, z paliw zaraz po węglu. Nie zmienia tego faktu czy ktoś to lubi czy nie. Zapewne można znależć kogoś to lubi zapach diesla o poranku. "

 

Wariat czy żonaty?

Wędzonego nigdy nie jadł, nie zje, śmierdzi mu...

W naszej kulturze szynki wędzą..., boczek też....

Pyyycha!

A on chyba muzułmanin na dodatek.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierosy też są eko. Przecież to palone roślinki. Podobne do drzewek spalanych tylko trochę inne.

Możliwe, że spożywanie wędzonych szynek wpływa negatywnie na "komórki myślowe".

Dobre cygara i "zioło" jest "eko" :)

Wędzonki (z odpowiedniego produktu) również są "eko" :)

... w sobotę będę wędził organiczne kurczaki, zapewniam Cię, że będą "eko" :)

 

ps - w swych postach (moim zdaniem - nie tylko w tym temacie), zaczynasz brnąć "w bezsens" :)

... zapominając, iż życie to śmiertelna choroba :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczyna się zaraz po urodzeniu :yes:

 

Dyskusja jest o emisji szkodliwych substancji przy spalaniu drewna.

Wg jednych jest duża wg innych jest znikoma.

... a piszesz o tytoniu popadając a skrajności :)

 

ps - dodaj coś o szkodliwości alkoholu - uwielbiam dobre trunki I również chętnie odpowiem :) a o wędzonkach a kulinariach oczywiście :)

Edytowane przez Chef Paul
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tytoniu to była tylko żartobliwa dygresja - spalamy zielone rośliny (drzewo / drewno) to musimy być eko bo drzewa są eko. :)

Jeżeli więc otrzymałeś żartobliwą odpowiedź na swą żartobliwą dygresję, to skąd ta wypowiedź ?

...

Dyskusja jest o emisji szkodliwych substancji przy spalaniu drewna.

Wg jednych jest duża wg innych jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brednie, jak zwykle...

Miałeś/masz pijaka w domu?

JEMU nie szkodzi i ma DWÓCH aniołów-stróży!

Co Ty, kur.wa wiesz o trunkach... :lol:

Masz rację - pijak w domu a dokładniej w rodzinie to szkodzi wszystkim.

Sądzę, że Chef Paul nie miał na myśli picia trunków przez pijaka / alkoholika.

Ja tez nie miałem takiego na myśli.

Nie miałem i nie mam pijaka w domu / rodzinie.

Nie mam więc osobistego doświadczenia ale znam z opowieści.

 

Generalnie znowu piszesz

Brednie, jak zwykle...
byle by napisać swoje "przemyślenia".

Zwróć uwagę na zapis:

Dobre trunki też lubię mimo że podobno szkodzą.

Ale jeżeli szkodzą, to głównie pijącemu.

"Głównie" nie oznacza , "tylko".

Sorry

 

Co Ty, kur.wa wiesz o trunkach...

Na szczęście mamy Ciebie - Ty wiesz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś tzn. Do kogoś. Na cóż. No ale nie ma sensu ciagnąć dalej. Walczysz o syf z kominków a żarcie kupujesz w markecie. To jest syf. Nie jadłeś chleba z pieca to nie porównuj tego do takiego z piekarnika.

Pokaż palcem gdzie Ty wyczytałeś, że kupuje żarcie w supermakecie? Strasznie lubisz daleko idące wnioski wycągać jeśli Ci to na rękę! Chleb dla przykładu robię własny od wielu lat. Tymi ręcami a nie w "maszynce" z gotowej mieszakni. Z pirkarnika jest wyśmienity. Zdrowszy od marketowego zdrowszy niż gdybym go dymem oczadził. Tylko wybacz, nie mam natury ekshibcjonisty i nie wkleję zdjęcią mojej żywności jak coniektórzy.

Chleb z pieca opalanego drewnem ŚMIERDZI dymem, i zawiera wszelkie szkodliwe z niego związki. Taki sam syf jak ten kupiony w supermarkecie. A że komuś smakuje? Niektrórzy lubią mieć kotłownie w salonie, okopcone na czarno obudowy kominka. Bo im do głowy nie przyszło że można inaczej.

 

Tak jak nie będzie można używać gazu i wszystkich kopalnych to wtedy zrezygnuje z kominka. Mo i będę pękł chleb w piekarniku elektrycznym. Powodzenia życzę.

No i pięknie się nam tu pokazałeś jako bojownik o czyste powietrze. Gaz beee, ale dużo gorszy kominek OK, bo lubisz chlebek odymiony. Kwintesencja obłudy.

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja jestem tylko przeciw temu, co tacy miłośnicy ognia dzień w dzień emitują, żeby sobie (ponoć) przyjemność zrobić. Bo nie ma na to żadnych norm, kontroli, o przyzwoitości ludzkiej nie wspomnę.

Coś jest szkodliwe albo nie jest. Dym z drewan jest wysoko szkodliwy, z paliw zaraz po węglu. Nie zmienia tego faktu czy ktoś to lubi czy nie. Zapewne można znależć kogoś to lubi zapach diesla o poranku. "

 

Wariat czy żonaty?

Wędzonego nigdy nie jadł, nie zje, śmierdzi mu...

W naszej kulturze szynki wędzą..., boczek też....

Pyyycha!

A on chyba muzułmanin na dodatek.

 

Adam M.

Wariat czy prorok? Wie co ja jjem? Czemu nie piszesz że wiesz czym oddycham, bo sąsiady się oddają prymitywnym zakorzenionym w naszej kulturze tradycjom spopielania drewna dla przyjemności.

Ale przyznam Ci się. Za każdym razem jak jjem wędzoną szyneczke to idę do sąsiada, i każe mu zjeść pare plastrów. Jak nie chce to go wiąże, robię kaczorka i wpycham do gardzieli. Taka nasza tradycja.

 

Idź budować to perpetum mobile w garażu lepiej :-/

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
No już ponad 11000 postów i temat niewyjaśniany, ??? kto na tym zyska? -reklamodawcy! gospodarka konsumująca również i nasz czas, a osoby zainteresowane po pierwszym 1000 mają dość marnowania prądu- bo pochodzi z elektrociepłowni emitującej CO2 i tracącej do 50% na przesyle-ot chociaż jeden pożytek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...