Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie róbcie kominków w domu:)


Adam626

Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu  

294 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

    • Nie róbcie kominków w domu!
      86
    • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!
      166
    • Mam mieszane uczucia
      42


Recommended Posts

To kiedy przychodzą demontować twoją węglarkę? Na fotkach kuwety na ciepłe odpady popromienne jest widoczna nieregularna masa. Jak to jest ,że masz ciepło w eko ciepłowni domowej. Rozumiem ,że odpad popromienny wysypujesz pod rośliny jako nawóz.Swoje odpady popromienne spalasz w niskiej temp. z małą ilością powietrza by zniwelować do 50 % to coś co pod kwiatki dajesz (no musisz coś z tym robić) .Nie wiedziałem ,że palisz oponami.Tylko czym się tu chwalić.Twoja węglarka w salonie -sercu domu jest nazbyt upierdliwa jak jej operator. Powstały nagar na ściankach też po czyszczeniu dajesz pod rośliny jako nawóz rozumiem.Kolor wyziewów żarowych z komina to zapewne , bezbarwna i bezwonna czerń. Fajnie masz z tym syfiastym otoczeniem.:yes:

 

Przecież to troll. Nudzi mu się.

Eee tam tamto to pisałem by furora była.

Ten typ tak ma.

 

Odpad popromienny to pewnie do hameryki chce zawiść. Tam pomidory w ocynku uprawiają to będzie pasowało. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość mtdeusz
Przecież to troll. Nudzi mu się.

 

Ten typ tak ma.

 

Odpad popromienny to pewnie do hameryki chce zawiść. Tam pomidory w ocynku uprawiają to będzie pasowało. :lol2:

 

Opony zielone?

Zimna fuzja będzie.

 

Gwoli ścisłości.

Mam ogrzewanie z ciepłowni.

A kocioł widzę tylko w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż , hipokryci .

No strasznie. Zresztą jak znajdują idiotów co kupią to lepiej sprzedać za dobrą kasę, a sobie ukręcić swój prąd.

nie promują kominków , więc raczej nie . Nie znam ich prawa szczegółowo .

Jest tam przepis, że dom musi posiadać drugie źródło ciepła, no i najczęściej jest to kominek. :D

 

nie . Gdy robiłem remont domu oraz instalacji , zrobiłem podejścia pod kominek , jednak nie popełniłem go i bardzo się z tego cieszę .

 

Uff. To dobrze. Pewnie dołączył byś do

malkontentów i fotohobby

 

idziemy ku temu , ale jak to się mówi jesteśmy 100 lat za murzynami (nikomu nie ubliżając) . Jak już napisałem mentalność się zmienia .

Tak nowe. Gaz rura w każdym domu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały twój mistery plan gówno kominka w piz$u szlag trafił.

Zadymiłeś cały salon. :lol2::lol2::lol2:

 

Próbuje prowadzić z tobą tą jałową dyskusję ale widzę ,że ty nawet już malkontentem nie jesteś. Pochodzisz z grupy gównonic :yes:. Rozpychasz się w osiedlowym gównobycie , a ja tu myślałem ,że ty masz własne lokum. Taki namolny pozer jesteś.Taki kabotyn na tani efekt. Pogodziłem się z tym i jak to Remiks pisał : zaszczycasz grono malkontentów , fotohobby ,d7d ,mtdeusz . czyli strugasz w tym gówno-żarze osobę bardzo niepoważną.:D:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Próbuje prowadzić z tobą tą jałową dyskusję ale widzę ,że ty nawet już malkontentem nie jesteś. Pochodzisz z grupy gównonic :yes:. Rozpychasz się w osiedlowym gównobycie , a ja tu myślałem ,że ty masz własne lokum. Taki namolny pozer jesteś.Taki kabotyn na tani efekt. Pogodziłem się z tym i jak to Remiks pisał : zaszczycasz grono malkontentów , fotohobby ,d7d ,mtdeusz . czyli strugasz w tym gówno-żarze osobę bardzo niepoważną.:D:yes:

 

No pokazuj ten kominek od środka zobaczymy ile tam smoły w środku masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już jak widzisz nie ma się do kogo odwoływać, a Twój akronim nie naprowadzi go na rzeczowe kalkulacje i myślenie. Mendzący lekkoduch, szerzący czarny pijar. Ot i wsio.:D

 

A no nie ma. Jakby to było w wątku gazowym to by się zaraz ktoś znalazł.

PS. Nawet tytuł wątku "o biomasie" został zmieniony. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokazuj ten kominek od środka zobaczymy ile tam smoły w środku masz

 

Pokazywałem jak byłem mały :D.Niestety jako malkontent nie jesteś godzien tego widoku.Znaczy się moich płomieniówek które są czyste nie zobaczysz bo perfidnie i ta czystość wykorzystasz. Jesteś typowy troll , oszust forumowy do kwadratu. Dałem się podprowadzić ,że bierzesz udział w typowym czystym spalaniu drewna sezonowanego min. 2 lata o wilgotności mniej jak 20% w swoim kominku. Mea culpa.Z czasem i do ciebie przyjdzie przywyknąć.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
No następny. :wtf: Tak masz rację najlepiej tak jak jest np. w Krakowie. "Zgadzam się". ;)

:bye:

 

A czy ja piszę o zakazie spalanie paliw stałych?

Wymienić wszystkie kopciuchy i kominku na eko kotły co czystospalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Pokazywałem jak byłem mały :D.Niestety jako malkontent nie jesteś godzien tego widoku.Znaczy się moich płomieniówek które są czyste nie zobaczysz bo perfidnie i ta czystość wykorzystasz. Jesteś typowy troll , oszust forumowy do kwadratu. Dałem się podprowadzić ,że bierzesz udział w typowym czystym spalaniu drewna sezonowanego min. 2 lata o wilgotności mniej jak 20% w swoim kominku. Mea culpa.Z czasem i do ciebie przyjdzie przywyknąć.:cool:

 

Bo kopcisz z tego kopcącego dymiącego i trującego kominka, że nie masz się czym chwalić.Trzeba się postarać by przy następnej uchawel antysmigowej był zakaz tych kopcących kominków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mtdeusz
Pokazywałem jak byłem mały :D.Niestety jako malkontent nie jesteś godzien tego widoku.Znaczy się moich płomieniówek które są czyste nie zobaczysz bo perfidnie i ta czystość wykorzystasz. Jesteś typowy troll , oszust forumowy do kwadratu. Dałem się podprowadzić ,że bierzesz udział w typowym czystym spalaniu drewna sezonowanego min. 2 lata o wilgotności mniej jak 20% w swoim kominku. Mea culpa.Z czasem i do ciebie przyjdzie przywyknąć.:cool:

 

I co ci z tych dwóch lat sezonowania i 20% wilgotności JAK KOPCĄCY DYMIĄCY I TRUJĄCY KOMIENK NADAL BĘDZIE KOPCIC BO JEST GÓRNYM KOPIUCHEM.

Edytowane przez mtdeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dałem tabelkę i jak wół widać, że KOMIENK najwięcej emituje.

 

No i na podstawie tej tabelki (chociaż nie wiem gdzie jest) doszedłeś do takich wniosków.

Nox nie jest szkodliwe.

"Zresztą kolejny raz masz rację". ;) Gratuluję.

Dobra idę, bo muszę coś pożytecznego zrobić tzn. przynieść drewienek do kominka. Spopiel sobie coś dzisiaj późnym wieczorem. Potem książka i winko (oczywiście wino swoje). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...