Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róbcie kominki w domu !


butynski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sie ubawiłem. Wróć i przeczytaj jeszczra wszystko. Chłopie przecież od samego początku pisze ze termomodernicazja porządna potem np. ten biogaz. Teraz to tylko udawanie. Dokładamy gaz rury i zwiększamy import. Co tam mld m3 więcej czy mniej tylko za lat 10 pewniebedzie to ponad 30 mld m3. Resztę sam sobie przemyśl.

 

Jak moge podpiac sie do biogazu ?

Ijaki jest koszt kWh z biogazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Tak lokalnie czy globalnie?

Kominek emituje 10 razy mniej CO2 niż gaz.

Tak gaz to "zielone czyste paliwo".

 

Nikt nie nazywa gazu "zielonym paliwem".

Cos sobie ubzdurałeś i caly czas to powtarzasz

Ciesze sie, ze przyswoiles dane emisji CO2 z wykresów, ktore Ci zalinkowalem.

Jeszcze spójrz na PM, NOx i BaP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uderzyć do rządu żeby zamiast gaz portów i gaz rurek inwestowali w biogazownie.

 

No wiec nie dziw sie, ze ludzie wybierają to, co mają pod reka i na co ich stac, zeby poprawic jakość powietrza w okolicy swego zamieszkania i miec komfort bezobsługowego ogrzewania.

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nazywa gazu "zielonym paliwem".

Cos sobie ubzdurałeś i caly czas to powtarzasz

Ciesze sie, ze przyswoiles dane emisji CO2 z wykresów, ktore Ci zalinkowalem.

Jeszcze spójrz na PM, NOx i BaP

 

No jak nie, Przecież nic nie emituje według was. To jak? A NOx, CO2?

Gaz ziemny, metan czy CNG i LNG są czystymi paliwami. Cieszymy się, że gaz jest postrzegany jako czyste, zielone paliwo
Czyste. Fakt, trzeba być totalnym ignorantem. Czyste to zielone. Zielone to nie kopalne.

Przecież przez CO2 mamy takie problemy. Metan z wydobycia, pod kołdrę się chowa. Jak globalnie popatrzysz (sam mi pisałeś) to gaz emituje ze 1000 razy więcej CO2 niż drewienko. Pomyśl o następnych pokoleniach. Oj i pewnie Tobie przyjdzie jeszcze się tym zmagać. Ot tyle.

 

 

No wiec nie dziw sie, ze ludzie wybierają to, co mają pod reka i na co ich stac, zeby poprawic jakość powietrza w okolicy swego zamieszkania i miec komfort bezobsługowego ogrzewania.

Tak tylko nie mają świadomości, że tworzą nowy rodzaj smogu. Spoko będzie potem i z tym walka.

Chłopie spalaj se ten gaz. Gratuluje wyboru. Widać nic nie dotarło. :D

 

Aha. No i zapomniałem. Gaz to też odnawialne tylko dłużej. Ile dinusiów i drzew zakopałeś?

Edytowane przez vvvv
Aha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, Przecież nic nie emituje według was. To jak? A NOx, CO2?

 

Wskaz cytat, w ktorym ktos pisal, ze gaz "nic nie emituje".

Najwyraźniej, zeby napisać kolejnego posta jestes w stanie zrobic z siebie głupka...

 

Jak globalnie popatrzysz (sam mi pisałeś) to gaz emituje ze 1000 razy więcej CO2 niż drewienko.

 

Mozesz post w ktorym to napisalem ?

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja prosilem o wskazanie cytatu, ze gaz "nic nie emituje", a przytoczyles post, ktorym autor pisze, ze emituje CO2.

Zapytaj muchenza co mial na mysli, byc moze pyły.

 

I nie pisz ze gaz nic nie emituje "wg was" tylko, konkretnie wg danego autora.

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja prosilem o wskazanie cytatu, ze gaz "nic nie emituje", a przytoczyles post, ktorym autor pisze, ze emituje CO2.

 

 

Prosiłeś? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Chłopie nie miałeś pojęcia co spalasz, jakbyś wiedział to byś się nie czepiał kominków, bo robisz szkody co najmniej 10 razy większe dla środowiska: CO2 i metan oraz nowy smog.

 

No zakończenie jeszcze raz

Cieszymy się, że gaz jest postrzegany jako czyste, zielone paliwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
@vvvv - kolejny raz trollujesz o wyższości spalania drewna nad spalaniem gazu.

Nudzisz i kłamiesz.

 

Hi hi. Przecież to sam piszesz tutaj. Troll to ty jesteś największy.

Sam wyjeżdżasz z truciem ,a spalasz syf. Wiem trudno Ci to przyjąć do wiadomości, bo pokazałem, że ten ruski gazik z gaz rurki co go masz on porostu syfi i zanieczyszcza środowisko. No ale przecież to "czyste paliwo". Jak będziesz bezemisyjny to wróć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...