Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Róbcie kominki w domu !


butynski

Recommended Posts

Może nie czytałeś tego tematu od miejsca w którym vvvv przekonywał że ma zapalenie spojówek od NOx (i jest to możliwe) bo kotły gazowe emitują znaczenie więcej NOx niz kominki na drewno.

Może masz takie samo zdanie na temat emisji NOx jak vvvv.

Nie wiedzę i nie widziałem żadnego wylewu ścieku w postach w tym temacie.

 

Tylko tego tematu - emisja NOx - dotyczy bieżąca dyskusja.

Edytowane przez d7d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Temat :wymiana doświadczeń -kominki - róbcie kominki -itd. Persona d7d wprowadza opinie publiczną w błąd. Nakręca niepotrzebnie ludzi i mąci.Przecież nie ma musu by mu odpowiadać ale jak posuwa się do takich skrajnych głupot ,niestety coś trzeba odpowiedzieć ,a przez to robi się zamieszanie.To jego wina. To przez niego nikt tu nie chce zaglądać ,a wytłumaczenie mu już czegoś - jakiegoś zagadnienia, graniczy z cudem.Założymy mu jego wątek.Niech tam się doświadcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kominków zapalenia spojówek i nie tylko, bo nawet raka można dostać od:

 

• emisje organicznych związków gazowych (OGC) – nie mogą przekraczać 120 mgC/m3 dla ogrzewaczy z zamkniętą komorą spalania wykorzystujących inne paliwo niż pelet,

 

bo to syf niesamowity:

 

y4mEfT0WXh1yfd6_uS1T9Rz-hoZBq_2xxFg8Fpq3wWf10rYNh_7LIcLnE6IbA3hjTPrT23nxVx2GkMCDU6J-jtV12sQ2xPwOSNuOl_WckHdIMg6nQu_Kaqs71ZxpnDFEVswDnqRnJI1u35weY1SKODUIh_zO8VY8Ug1QfziP5SRy9OXBr6cBN9tlhY-ZyCW4NRz697NAVt2emP_5jjGi3a42w?width=657&height=338&cropmode=none

 

 

który zupełnie nie jest emitowany przez kotły gazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kominków zapalenia spojówek i nie tylko, bo nawet raka można dostać od:

 

 

 

bo to syf niesamowity:

 

y4mEfT0WXh1yfd6_uS1T9Rz-hoZBq_2xxFg8Fpq3wWf10rYNh_7LIcLnE6IbA3hjTPrT23nxVx2GkMCDU6J-jtV12sQ2xPwOSNuOl_WckHdIMg6nQu_Kaqs71ZxpnDFEVswDnqRnJI1u35weY1SKODUIh_zO8VY8Ug1QfziP5SRy9OXBr6cBN9tlhY-ZyCW4NRz697NAVt2emP_5jjGi3a42w?width=657&height=338&cropmode=none

 

 

który zupełnie nie jest emitowany przez kotły gazowe.

 

Faktycznie gaz to super czyste paliwo. Miód cud malina. Następny orzeł wrócił. Co tam u Tchórzewskiego i Namińskiego słychać?

Zainteresuj się co się dzieje we Wrocku, a tam nie ma kominków, z poziomem NOx i O3. No i u szwabów co spalacją czysty ekologiczny gaz w ogromnych ilościach. W Krakowie też będzie to samo.

No zapamiętaj i patrz globalnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat :wymiana doświadczeń -kominki - róbcie kominki -itd. Persona d7d wprowadza opinie publiczną w błąd. Nakręca niepotrzebnie ludzi i mąci.Przecież nie ma musu by mu odpowiadać ale jak posuwa się do takich skrajnych głupot ,niestety coś trzeba odpowiedzieć ,a przez to robi się zamieszanie.To jego wina. To przez niego nikt tu nie chce zaglądać ,a wytłumaczenie mu już czegoś - jakiegoś zagadnienia, graniczy z cudem.Założymy mu jego wątek.Niech tam się doświadcza.

 

No i to kolejne podsumowanie tej persony. Kuźwa dostałem kolejną radę i jakoś nie wiem czemu nie posłuchałem.

Jaki jest sens wchodzić w dyskusję z "wikipediowym ekspertem od wszystkiego", zwykłym trollem, który po usunięciu z forum wątków politycznych próbuje się odnaleźć w wątkach budowlanych z opłakanym, żenującym skutkiem? Na takich polecam listę ignorowanych i po temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zwykłym grilu murowanym i może wędzarni. Tylko niewiem jakto się ma do tej chorej ustawy anty smogowej bo Krakowie to nawet grile murowane sa nielegalne :lol2:

 

Ja uważam, że taki zapis to tylko w większych miastach jak Kraków czy Wrocław. Widziałem dla małopolski, ale to tylko chodziło o sprzedaż. No bez jaj jak nie będzie można ogniska zapalić. Zresztą chyba z Czyste powietrze można było dostać dofinansowanie do ekogrochu to maja go za chwilę zakazać. Kurcze pellet na OZE były u mnie w gminie z dofinansowania o co też zakaz. Ja będę budował. Do Włoch nie muszę jechać co by dobra pizze z pieca zjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w piekarniku darmowym drzewem nie zapalę. Nawet ja mam PV to się te kWh doliczają na liczniku.

 

Niby tak ale przesiadłem się z gównianego piekarnika na gaz, na elektryczny dualcook zupełnie inna jakość gotowania. Przeważnie leci w taniej więc jest ok. W razie W to z tym zawze człowiek sobie da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...