Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkrętarka akumulatorowa 250-300zł


Recommended Posts

Witam

 

Szukam wkrętarki do użytku domowego, do ok.300zł (jeśli warto to trochę można dołożyć), najlepiej z akumulatorem Li-ion. Ze wstępnych obserwacji znalazłem wkrętarkę Bosch GSR 1080-2-LI i Einhella http://allegro.pl/einhell-th-cd-12-2-li-wkretarka-2-aku-akcesoria-i6569991876.html, nie wiem jednak czy będą to trwałe sprzęty czy to raczej jednorazówki, a wolałbym żeby był to sprzęt na dłużej. Która z tych wymienionych byłaby lepsza, ew. jaka inna propozycja byłaby lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Potrzebuje pomocy! Chciałabym kupić mężowi na Mikołaja wiertarko-wkrętarkę tak myślę 200-250 zł kompletnie się na tym nie znam ale wiem, że będzie potrzebna mu tak amatorsko do prac w domu i wiem że chce aby była regulacja obrotów żeby fajnie trzymała się w dłoni nie za ciężka. Ktoś mi coś poleci? Myślałam nad: Wiertarko-wkrętarka z udarem Black & Decker 18 V Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Nutool 18 V Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Ryobi 12 V Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR12 12 V która z nich będzie najlepsza? Czy może coś innego pomóżcie mało czasu zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycjo ciut mało pieniędzy . Powinnaś się zastanowić do czego ona będzie potrzebna , ponieważ im wyższe napięcie zasilania tym narzędzie cięższe i droższe . Co do siły zwróć uwagę i Nm ( niutonometrów /Maksymalny moment obrotowy ) posiada wybrany model . Nie zawsze z większą ilością V jest mocniejsza . Zaproponowałbym METABO PowerMaxx ale to około 500 zł . Z narzędziami to tak jak z kiełbasą , można kupić za 8 zł oraz i za 30 za kg . W każdym razie nawet jeżeli będzie używane sporadycznie odradzam te tanie . Edytowane przez mietek440
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...