Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie narzędzie i wyposażenie niezbędne w warsztacie majsterkowicza?


Recommended Posts

dorzucę jeszcze porządny zestaw wierteł. Od kiedy kupiłem Mlotowiertarke kress w jakiejś promocji za trzy i pół stówki nie polecam już wiertarek z udarem mechanicznym. przy wierceniu otworów w stropie spaliłem dwie takowe no i musia łem kupic młoto - wiertarke. to cholerstwo włzi w cegłę jak w masło. no i nie ma problemu z odkrecaniem uchwytu- jest sds.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 8 years później...
Wiertarka na akumulator to najbardziej eksploatowane narzędzie w moim zestawie. Nic nie może z nią konkurować. Moja wiertarka to Celma WAK-LI 18DD, jest to najlepsza wiertarka pod słońcem. Jest nie do zdarcia, potwornie mocna i tania w eksploatacji. Nie zapomnijmy, że również Polska:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Wiertarka na akumulator to najbardziej eksploatowane narzędzie w moim zestawie. Nic nie może z nią konkurować. Moja wiertarka to Celma WAK-LI 18DD, jest to najlepsza wiertarka pod słońcem. Jest nie do zdarcia, potwornie mocna i tania w eksploatacji. Nie zapomnijmy, że również Polska:-)

 

A możesz dalej potwierdzić swoje dobre doświadczenia z tą wkrętarką Celma WAK 18DD.

 

W październiku pisałeś że jest nie do zdarcia ale ona jest jako nowość od października w ofercie Celma to jak mogłeś wyciągnąć takie wnioski.

 

Mnie też zaciekawiła ta wkrętarko-wiertarka dlatego jestem ciekawy opinii użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

A co z ukośnicą elektryczną przydaję się czy nie?

 

Ja będę wykonywał samodzielnie podbitkę dachową to pewnie by się przydała tyko nie wiem jaką kupić tzn jakie parametry takiej ukośnicy są ważne wiem tylko że chce ukośnice z posuwem.

 

Możecie polecić jaką ukośnicę w dobrej relacji ceny do jakości która będzie trzymała kąty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
A może ktoś ma jakieś opinie o wkrętarce B&D EPC18CABK? Też by mi się coś takiego przydało do domu. Szczególnie w takiej cenie.

 

Wkrętarce? podeślij linka bo w wyszukiwarkach wyskakuje przeważnie broń tzn wiatrówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrętarce? podeślij linka bo w wyszukiwarkach wyskakuje przeważnie broń tzn wiatrówki...

 

http://www.ceneo.pl/1826785

 

Tak się rozglądam i dochodzę do wniosku, że w przedziale cenowym 300-400zł nie jest wielce istotne jaką wiertarko-wkrętarkę się kupi. Byle był to sprzęt markowy a nie jakiś no-name i spełniał podstawowe wymagania do amatorskiego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...