Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

do Asieńki,

w jaki sposób powiększyliście tę łazienkę na górze, że powstała wnęka, do której potrzebne są tylko szklane drzwi? - interesują mnie takie funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania.

Na dole mamy takie same rozwiązania, z tym że drzwi do garderoby i łazienki z korytarza.

Pozdrawiam,

adria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściankę, która jest w projekcie równo z kominem albo nawet przed kominem zrobiliśmy za kominem i tym samym uzyskaliśmy troche dłuższy "hol" na górze, a jeżeli chodzi o tą wnękę w łazience, to do tej cofniętej ściany za kominem dobudowaliśmy prostopadle kawałeczek ścianki i powstała wnęka na prysznic tak że będą potrzebne tylko szklane drzwi jako wejście...

nie wiem czy coś z tego rozumiesz...:-) trochę namotałam, ale nie wiem jak mam Ci ti opisać...może spróbuję naszkicować i prześlę Ci mailem...

 

ściana za kominem została cofnięta tylko do drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam pięknie wszystkich wierzbian :lol:

Niestety nie miałam zbyt wiele czasu na pisanie ,bo byłam zajęta głównie budową,ale moja Wierzba już stoi i co najważniejsze od dwóch miesięcy mieszkamy :lol: .Chętnie w miarę możliwości służę pomocą.Zmian było trochę więcej niż planowaliśmy,bo pewne sprawy wychodziły w trakcie budowy,ale wszystkko wyszło ok i bardzo jestem zadowolona z wyboru tego projektu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

jestem na etapie sian fundamentowych i mam dylemat. Muruję je z bloczków fundamentowych i nie wim jak wyprowadziść posadzkę garażu, czy też próg wjazdu garażu względem pozostałych ścian fundamentowych? Czy niżej, czy na równi? Jeżeli niożej to o ile? Sciany fundamentowe planuję wznieść do wysokości 0.5 metera, więz wjazd byłby za stromy.

 

Poradźcie proszę.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...