Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Buduję Wierzbę bez garażu i mam tyle uwag do tego projektu !!! Przesuwałam okno w pokoju nr 9 (7,6 m kw) i zsunęłam ściany robiąc tam garderobę a powiększając pokoje sąsiadujące. Niestety nie zdążyłam przesunąć już okna w kuchni (nie będzie można swobodnie otworzyć okna bo zawadzi o górne szafki kuchenne). Opróćz tego przerażają mnie schody, rzut z góry ładny a w rzeczywistości kręta wąska spiralka. I teraz wydaje mi się, że jednak te 100 m na dole jest za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie, ale chcę zdążyć przed zimą z instalacjami wodną i centralnego ogrzewania. W dodatku mam teraz cały bałagan z tynkami wew. dletego praktycznie cały wolny czas spędzam na budowie. Wysłałem zdjęcie swojej Wierzby do działu "Zdjęcia domów forumowiczów" ale do tej pory się nie ukazały, coś słabo Redakcja działa w tym względzie. Ławy fundamentowe faktycznie szerokie lecz gdy zaproponowałem wykonawcy aby zrobić weższe nie chciał nawet słuchać /są naprawdę solidni/ więc mam dokładnie takie jak w projekcie i teraz chyba nie żałuje.Pepe nie jestem w stanie określić dokładnie ile kosztował stan "0" do tej pory stan bez podłóg i białego montażu i bez ocieplenia z zewnątrz za to z ogrodzeniem z klinkieru, bramą, instalacją alarmową okolo 250 000 PLN.

Pozdrawiam wszystkich i życze wytrwalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agucha, zawsze możesz założyć nowy wątek "Wierzba I" i ktoś w końcu zapuka do Twojego wątku. :smile:

 

Pepe, ja też zastanawiam się nad kominkiem na tarasie. W salonie będzie kominek, więc i komin trzeba wybudować. Jeśli komin ma być, to niewiele zaoszczędzę na rezygnacji z jednego kanału. Jeśli będą dwa kanały jak w projekcie, to kominek na tarasie zawsze można później dobudować, ale nadal nie wiem, czy w tym miejscu bym go wykorzystywał. :???:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taras to mam trochę powiększony w stosunku do projektu /bardziej wysunięty/.Schody w obrysie tarasu na jednym z naroży.Jestem także przygotowany na montaż kominka jednak odłożę to w czasie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Myślę że gdy już będzie częściej będzie pełnił funkcję grila niż kominka.

Pozdrawiam Iwan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...