Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszytkich ! :D Ostatnio rozglądam sie za projektem domu ... I najbardziej podoba mi sie Wierzba II. :D Bardzo chciałbym zobaczyc ją na realu. Jeśli ktos z okolic Bełchatowa (Łodzi) wybudował i mógłby pokazać mi i mojej żonie ten dom to byli byślmy bardzo wdzięczni, bo najprawdopodobniej wybudujemy własnie ten, ale mamy jeszcze kilka wątpliwości. Bardzo prosimy o kontakt na e-mai [email protected] lub [email protected]. Czy ktos mógłby podać mi prawidłową szerokość Wierzby II bo w katalogu i w necie zlazlazłem 2 różne wymiary: 14,6m i 13,69m, jest to dla mnie bardzo wazne ponieważ mam wąską działke też prosze o kontakt pod wyżej podane e-maile. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! To juz mój drugi post nie wiem czemu ale nikt na tamten nie odpisuje :-? ... mam nadzieje ze na ten otrzymam odpowiedz ... zastanawiam sie czy Wierzba II jest dobrym projektem ... najlepiej było by zobaczyc go na żywo ale nie mam takiej mozliwosci ... jesli ktos z okolic Bełchatowa, Łodzi lub Piotrkowa Tryb. wybudował ten własnie projekt i mógłby pokazać mi go był bym bardzo wdzięczny, jesli ktos sie zdecyduje prosze o kontakt po e-mali [email protected] lub [email protected] Z góry dziękuje. Jesli ktos ma jakies pytania o tym projekcie moze pytac jesli moge tez chętnie pomoge. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich Wierzbowiczów :D

Właśnie jesteśmy z moim M na etapie zakupu działki (został tylko kredycik do załatwienia :wink: ). Mamy też upatrzony projekt - oczywiście Wierzba II :D .

Mam w związku z tym ogromną prośbę do osób, które swoją Wierzbę już wybudowały i mogłyby ją nam udostępnić do obejrzenia ... Najchętniej gdyby to były okolice Warszawy, ale jesteśmy gotowi pojechać dalej.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wierzbowiczów :D

Właśnie jesteśmy z moim M na etapie zakupu działki (został tylko kredycik do załatwienia :wink: ). Mamy też upatrzony projekt - oczywiście Wierzba II :D .

Mam w związku z tym ogromną prośbę do osób, które swoją Wierzbę już wybudowały i mogłyby ją nam udostępnić do obejrzenia ... Najchętniej gdyby to były okolice Warszawy, ale jesteśmy gotowi pojechać dalej.

pozdrawiam serdecznie

 

Witam zapraszam do mnie można obejrzec dom, wybudowany jest niedaleko Wa-Wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezele jeszcze raz dziękujemy za udostępnienie domku do obejrzenia. Zrobił na nas nieamowiete wrażenie !!! Domek jest po prostu śliczny :) Najbardziej zaskoczyła nas jego wielkość :o .

pozdrawiamy

.. nie ma za co :) i życze powodzenia w budowie waszej wierzby, trzymam kciuki ..

..pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupilismy wlasnie dzialke i planujemy budowe Wierzby II pod Piasecznem.

W zwiazku z tym mam prosbe do Bezele, Swistaka, Piotruska, albo kogos kto postawil juz ten domek w okolicach Wawy. Czy istnieje mozliwosc obejrzenia? A moze chociaz dostania zdjec (glownie chodzi mi o wnetrze) na maila? Bede bardzo wdzieczna

Wstepnie planujemy nastepujace zmiany:

-wyrownanie scian budynku (powiekszenie)

-Przeniesienie tarasu na lewa strone

-Przeniesienie pom.gospodarczego do lazienki

-Przeniesienie lazienki do pokoju 11

pozdrawiam

 

Karolina

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

 

JESTEM SZCZʌLIWĽ POSIADACZKĽ wIERZBY II na etapie gotowych œcian zewnętrznych z bet. kom. Podnieslismy sciankę kolankowš o 2 pustaki no i wieniec - teraz drżę o efekt końcowy... dosłownie się trzęsę i spac nie mogę. CZY KTOŒ MA ZDJĘCIA DOMKU PO TAKIEJ MODYFIKACJI?????????????????? :o Jeœli tak błagam o umieszczenie bšdŸ przesłanie na priv. ... w razie czego zdšżę jeszcze rozwalić ten wieniec i zrobic jeszcze raz niżej , mówi sie trudno.... PLEASE!!!!!!!!!!

 

BĘDĘ ZOBOWIĽZANA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

 

JESTEM SZCZʌLIWĽ POSIADACZKĽ wIERZBY II na etapie gotowych œcian zewnętrznych z bet. kom. Podnieslismy sciankę kolankowš o 2 pustaki no i wieniec - teraz drżę o efekt końcowy... dosłownie się trzęsę i spac nie mogę. CZY KTOŒ MA ZDJĘCIA DOMKU PO TAKIEJ MODYFIKACJI?????????????????? :o Jeœli tak błagam o umieszczenie bšdŸ przesłanie na priv. ... w razie czego zdšżę jeszcze rozwalić ten wieniec i zrobic jeszcze raz niżej , mówi sie trudno.... PLEASE!!!!!!!!!!

 

BĘDĘ ZOBOWIĽZANA!!!!!

Ja niestety nie mam scianki kolankowej ale jężeli przedłużysz troszkie krokwie i poszerzysz w ten sposób okap dachowy to powinno być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam w bliskich planach zakup projektu Wierzby II. Nie bardzo się orientuje ile może kosztować adaptacja projektu i nie chciałabym by mnie ktoś naciął. Chciałabym wprowadzić także kilka zmian (odchudzenie więźby, podnieść dach o 2 bloczki, z pokoju 11 zrobić łazienkę, a z łazienki pom. gospod., powiększyć okno w kuchni i w pokoju dziennym).

 

Ile to może kosztować.? I czy o wszystkich zmianach powinnam powiedzieć architektowi?

 

A.. i może macie jakiegoś rozsądnego architekta z Łodzi....

 

Pomóżcie !!!!

 

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe Wierzbowianki :) coli będziemy prawie sąsiadami, bo my planujemy budowę w gminie Lesznowola :)

Jeśli chodzi o przesuwanie ścianek na poddaszu to możesz to robić swobodnie - wszystkie ścianki są działowe :) Co do wejścia do pom. nr 6 to sami się zastanawiamy co tu by wykombinować i tak sobie myślimy, że może podniesienie Wierzby umożliwi zrobienie tam drzwi :roll: . A jeżeli nie ... to zrobimy tam pralnię. Poza tym też chcemy wprowadzić kilka zmian:

-zlikwidować wykusz poprzez powiększenie garażu, łazienki i pokoju (wyprostować całą ścianę);

-powiększyć okno w kuchni, salonie;

-połączyć wc z łazienką, i uzyskane dłuugie pomieszczenie podzielimy na dwa: łazienkę i pom. gospodarcze z wejściem od strony garażu (planujemy tam przenieść kotłownię);

-podwyższenie o pustak+ wieniec;

Agnieszka Prokop my niestety nie robiliśmy jeszcze rozeznania ile może kosztować adaptacja projektu. Sami też jesteśmy ciekawi jakie to są koszty.

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko

Po co kupować Wierzbę II,zobacz projekt Melodia z http://www.krajobrazy.com.pl .Masz to czego chcesz.Jest identyczny jak Wierzba II.Ja już kupiłem projekt,ale myślę o zakupie Melodii.Znam dobrze Wierzbę II ,bo wybudował kolega.Nie zrób tylko jednego błędu.Ten dom musi mieć dachówkę ceramiczną.

Jabol z Rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam w bliskich planach zakup projektu Wierzby II. Nie bardzo się orientuje ile może kosztować adaptacja projektu i nie chciałabym by mnie ktoś naciął. Chciałabym wprowadzić także kilka zmian (odchudzenie więźby, podnieść dach o 2 bloczki, z pokoju 11 zrobić łazienkę, a z łazienki pom. gospod., powiększyć okno w kuchni i w pokoju dziennym).

 

Ile to może kosztować.? I czy o wszystkich zmianach powinnam powiedzieć architektowi?

 

A.. i może macie jakiegoś rozsądnego architekta z Łodzi....

 

Pomóżcie !!!!

 

Pozdrawiam Aga

 

zobacz Melodię http://www.krajobrazy.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaendrju dzięki za zwrócenie uwagi na Melodię. Miałam nawet go wydrukowanego ale tak się zainteresowałam Wierzbą II że o nim zapomniałam. Faktycznie Melodia to Wierzba po moich zmianach. Mam nadzieję że znajdę też forum o Melodi.

 

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko

Po co kupować Wierzbę II,zobacz projekt Melodia z http://www.krajobrazy.com.pl .Masz to czego chcesz.Jest identyczny jak Wierzba II.Ja już kupiłem projekt,ale myślę o zakupie Melodii.Znam dobrze Wierzbę II ,bo wybudował kolega.Nie zrób tylko jednego błędu.Ten dom musi mieć dachówkę ceramiczną.

Jabol z Rzeszowa

A czy możesz mi kolego wytłumaczyć dlaczego musi to być dachówka ceramiczna .... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...