Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A u nas już....a właściwie.... dopiero są....... fundamenty, jeszcze musimy je ocieplić steropianem. Od dłuższego czasu szukałam informacji ile faktycznie kosztuje wykonanie fundamentów Wierzby II, być może ktoś tak samo jak ja będzie poszukiwał "takowej" informacji, więc podaję koszty

geodeta+wytyczenie fundamentu

mteriały (beton na ławy, stal, bloczki fundamentowe, cement, piach itp..)

robocizna

-------------------------

15.000PLN

pozdrawiam żona Krzycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie osoby mające, budujące i tak ja zainteresowane kupnem Wierzby II. Mam pytanie dotyczące rzeczywistych kosztow budowy-Stan surowy zamknięty+robocizna i domu pod klucz. Za wszystkie informacje z góry wielkie dzięki

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wierzbian.

 

Budowę zaczelismy 15 maja w Koszalinie. Projekt został lekko zmieniony. Okna zostały powiekszone ( wszędzie ). Zlikwidowany został podcień w dzięki czemu salon jest większy. Przedpokój również został powiększony. Okno w kuchni - narożne. Dachówkę wybraliśmy czarną CREATONA - MAGNUM.

 

Zapraszam do rozmowy na gg: 2929121

 

http://images1.fotosik.pl/172/b8f19b65abaf4a5am.jpg http://images3.fotosik.pl/163/405b3502f76a9b5e.jpg http://images1.fotosik.pl/172/04b075fe0d24a8c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej hej :)

jak tam postępu na budowie Waszych Wierzb? Ostatnio zapanowała cisza na wątku, więc pewnie jesteście mocno zajęci przy budowie ;)

My póki co dalej walczymy z papierologią, więc w tym roku raczej nic już nie będziemy robić. Ale za to zbieramy grzyby :wink:

bezele co za zmiana image :o :D

pozdrowiam wszystkich Wierzbowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Witam wszystkich serdecznie

 

Właśnie czytam forum muratora na temat budowy wierzby II, mam zamiar rozpocząć budowę w tym roku dogaduję warunki z firmą która ma to realizować, projekt niestety nie kupiłem gotowego projektu tylko zleciłem znajomemu architektowi i mam problem z dachem tzn z wyceną, mam wielką prośbę czy mógłbym Was prosić o przesłanie zestawienia drewna dla tego projektu. Wiem, że w gotowcach jest dokładnie określone ile drewna, sztuk, wysokość, długość itd.

 

Z góry wielkie dzięki

 

Pozdrawiam

 

Paweł

nr gg

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezele co za zmiana image :o :D

 

:):)

Dzis niedziela a ja jeszcze musze dokonczyc układac styropian na podłogi ,został jeszcze garaz Od jutra wchodzi hydraulik i rozkłada rurki do C O , woda juz zrobiona :) zostanie juz tylko zalac jastrych ,glazura , terakota ,parkiet i malowanie , jeszcze kuupa roboty ;) przede mna

..aha jak ktos jest zainteresowany polecam mojego hydraulika facet zna sie na robocie no i w miare tani bierze 80 za punkt to chyba tanio jak na nasze czasy :( A i jeszcze jedno w projekcie tego nie ma i nikt nie zaznaczył zadnego grzejnika w holu , bo sama podłogówka chyba nie wystarczy i zanim sie nagrzeje to sie zejdzie Póżniej rzuce pare fotek gdzie mam zamiar dac grzejniki a tymczasem kuchnia i na czasie wszechobecny styropian :)

 

http://img337.imageshack.us/img337/8227/obraz463gt2.jpg

pozdrawiam ...cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszkę kosztowała ja mam zamiar budować z keramzytobetonu w przedpokoju też chcę zrobić podłogowę ogrzewanie, jestem teraz na etapie wyceny dachu górale cieśle chcą za robocizne 50-60 zł na gotowo tylko materiał im trzeba zapewnić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć

 

No nasza Wierzba zyskała komplentą elewację, podsufitkę, dzrwi garażowe. Wewnątrz działa hydraulik, a za 2-3 tygodnie zaczynam docieplać dach i zacznie się wykończeniówka. Pierwsze kafelki w pomiesczeniu gosp. już oczywiście są w komplecie. A piec przyjedzie na początku grudnia. Także powoli, ale idzie. Ponowię pytanie a co u reszty? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...