Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za tynk maszynowo Knauf zapłace 18zł netto za m2.

Ogrzewać miałem głównie kominkiem i prądem, ale będzie jadnak podciągnięty gaz, bo akurat budują gazociąg. Kominek jednak pozostanie ale z mniej rozbudowanym rozprowadzeniem.

P.S. Mój creaton to też starszy model, ale jest wręcz idealny i b. ładny. Za poj sztukę płaciłem po niecałe 4zł, ale cały komplet kosztował mnie ok. 21tys. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie podnosiłem, niczego praktycznie nie zmieniałem w projekcie tylko trochę w technologii. Nasza Wierzba jest ładna i zgrabna, a podniesienie jej nawet chodziło mi po głowie, ale zrezygnowałem. Pokoje na poddaszu i tak są piekne , jasne i przestronne. A widać to dopiero teraz jak już są regipsy i tynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Pepe - nie pamiętam - czy garaż masz podwójny? Czy jest szansa, że wjadę do niego jako druga osoba bez obtarcia drzwi :oops: ? Bo na razie wjazd do garażu wyglada mi tak wąsko, że powiedziałam mężowi, że ja będę zawsze wjeżdżać jako pierwsza a on niech się potem martwi i "koryguje" :wink: .

 

Jakie są Wasze wierzbowe elewacje? U nas będą okna i drzwi brązowe drewniane, cokoły i kominy - klinkier czerwono-brązowy, dach grafitowy, ściany jasnożółte.

 

Czy macie jakieś najnowsze zdjęcia zaawansowanych wierzb?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak sobie czytam wasz wierzbowy II wątek gdyż na moim wierzbowym I jak po letniej suszy :-) i nasuwa mi się pytanko do budujących w Ytongu 36,5. Jak zamierzacie zamontować bramy garażowe????My postawiliśmy Wierzbe I ze wspomnianego materiału natomiast garaż wolnostojący powstanie w przyszłości prawdopodobnie z czegoś bardziej trwałego. Skoro istnieje spory problem z montowaniem szafek kuchennych, umywalek...itp to co bedzie w przypadku bramy garażowej. Chyba, że nie znając szczegółów konstrukcyjnych waszych projektów pominęłam cos istotnego - np frontowa ściana z innego materiału.

 

pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzia

 

Ja prawdopodobnie wybiorę kolory identyczne lub bardzo zbliżone do tych na zdjęciach Wierzby II w katalogach projektów. Brązy, beże, miedź, itp. to są moje ulubione kolory. Wczoraj wybrałem kolor dachówki - czerwona miedź RuppCeramiki, a ceła reszta w przyszłym roku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

 

Jestem dumnym lecz trochę zmęczonym właścicielem wierzby II w stanie surowym zamkniętym w trakcie prac wykończeniowych.

 

Zmęczenie nie wynika z opatrzenia domkiem lecz procesu budowy przez krajowych majstrów, których zmieniałem trzykrotnie. Jeśli macie państwo pytania proszę o kontakt na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem dumnym lecz trochę zmęczonym właścicielem wierzby II w stanie surowym zamkniętym w trakcie prac wykończeniowych.

 

Zmęczenie nie wynika z opatrzenia domkiem lecz procesu budowy przez krajowych majstrów, których zmieniałem trzykrotnie. Jeśli macie państwo pytania proszę o kontakt na forum.

 

Po zmianach rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam po wiekach nieobecności :-)

Moja Wierzba jest na etapie budowy więźby, niestety ekipa ma małe pojęcie o tej czynności :-(

Ale jakoś idzie...

Zgodnie z wcześniejszymi groźbami na forum dołożyłem 2 cegły ścianki kolankowej i przedłużę okap.

Możecie mi wskazać jakiś wątek traktujący o dachówkach, bo nie mam pojęcia jakie wybrać, ba, nawet nie wiem z czego można wybierać!

 

DarekRz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wiekach nieobecności :-)

Moja Wierzba jest na etapie budowy więźby, niestety ekipa ma małe pojęcie o tej czynności :-(

Ale jakoś idzie...

Zgodnie z wcześniejszymi groźbami na forum dołożyłem 2 cegły ścianki kolankowej i przedłużę okap.

Możecie mi wskazać jakiś wątek traktujący o dachówkach, bo nie mam pojęcia jakie wybrać, ba, nawet nie wiem z czego można wybierać!

 

DarekRz

 

ja wybrałem Robena falistą, ceglastą. wygląda nie najgorzej.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...