Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Płyta indukcyjna z nastawą temperatury


yerremi

Recommended Posts

Witam

 

Jestem zainteresowany zakupem płyty indukcyjnej z serii Samsung Chef Collection lub innej z funkcją nastawy TEMPERATURY!

 

http://samsungmedia.pl/pr/297974/kontrola-temperatury-gotowania-sekret-plyty-indukcyjnej-samsung-chef-collection

Na powyższej stronie napisane jest:

 

"Tylko wtedy, gdy zagotujemy cukier i wodę w temperaturze 118° C uzyskamy syrop o idealnych proporcjach, doskonały do przygotowania pysznego kremu. Rybę w panierce trzeba natomiast smażyć w temperaturze 200° C inaczej będzie zbyt sucha lub przesiąknięta tłuszczem. Jak przekonują najlepsi kucharze na świecie z Club des Chefs, to właśnie idealna temperatura gotowania jest kluczem do uzyskania potraw o zachwycającym smaku i wyglądzie. Dlatego razem z Samsung zaprojektowali nową płytę indukcyjną z linii Chef Collection"

 

Proszę wytłumaczyć mi w jaki sposób na tej płycie ustawia się owe 118° lub 200° skoro wyświetlacze są dwucyfrowe oraz w jaki sposób płyta kontroluje temperaturę cieczy w wysokim garnku?

 

Czy można na płycie ustawić dowolną wartość temperatury np 115° lub 88°?

Zaznaczam że NIE rozmawiamy tutaj o nastawach MOCY ponieważ takowe posiadają najtańsze płyty.

 

Jaka inna firma oferuje taką funkcję - będę wdzięczny

Wiem że Gorenje ma taką możliwość przy zastosowaniu zewnętrznych czujników, ale są też tanie płyty jedno lub dwu palnikowe za ok 200zł np. ostatnio w sklepie ALDI firmy QUIGG lub Hyundai IND233 lecz wolę sprawdzoną markę.

Ja potrzebuję pełnowymiarową płytę najlepiej z czujnikami temperatury w sobie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...