Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do jakiego domu kominek ?


dbx

Recommended Posts

Myjk to typowy 100% TROL ...

Jego zaangażowanie i systematyczne pisanie przeciw paleniu drewnem i przeciw kominkom jest zastanawiające , aż czasami podejrzewam że jest to forma " ruskiej opcji" pracującej w określonym celu..

Tylko dlatego, że mam inne zdanie od twojego? Dla przykładu w nowym domu chcę zrobić basen ogrodowy. Wiem że to drogie jak diabli, trzeba się tym opiekować, korzysta się może 2-3 miesiące w roku przy naszej gównianej pogodzie. Ale jak mi kasy starczy, to basen sobie zrobię, choćbyś go tutaj obsmarował na wszelkie możliwe sposoby i w swoim klasycznym stylu mi naubliżał od takich i owakich. Taka jest między nami różnica, że ja potrafię wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli jest to niekorzystne dla mnie, i jednocześnie szanować zdanie innych. Ty tego nie potrafiłeś, nie potrafisz i raczej się już nie nauczysz. I to nie tylko dlatego, że masz w tym swój interes. Po prostu taki typ człowieka jesteś. Ale też ci to wybaczę, bo ewidentnie peerelowskie piętno nosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przynajmniej robię wpisy pod własnym szyldem .

Poczytaj co promuje "Myjk" to zupełnie inaczej spojrzysz na jego wpisy......

" Opcja czeska" wynika ze wcześniejszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy fachowej która po części , nauka zduństwa jest w Republice Czeskiej w trybie szkoły dziennej lub rekwalifikacji , zyskałem po kontaktach z ich firmami oraz zdunami.

Pierwsze wkłady marki Romotop które zamontowałem przed laty nadal wspaniale i bezawaryjnie pracują w instalacjach tzw. hypokaustum

kominek_blonie.jpg

Edytowane przez Zdun Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, by Administracja Forum zaczęła wreszcie reagować adekwatnie do sytuacji.

Brak reakcji Moderatora, na notoryczne łamanie łamanie regulaminu Forum, może budzić obawy co do jego zasadności.

Może być powodem obaw użytkowników o wręcz sprzyjanie łamaniu zasad regulaminu.

Łaskawość dla częstych przypadków trollingu jest tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej robię wpisy pod własnym szyldem .

Poczytaj co promuje "Myjk" to zupełnie inaczej spojrzysz na jego wpisy......

" Opcja czeska" wynika ze wcześniejszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy fachowej która po części , nauka zduństwa jest w Republice Czeskiej w trybie szkoły dziennej lub rekwalifikacji , zyskałem po kontaktach z ich firmami oraz zdunami.

Pierwsze wkłady marki Romotop które zamontowałem przed laty nadal wspaniale i bezawaryjnie pracują w instalacjach tzw. hypokaustum

 

 

Chodzi Ci o metal?! Fajna muza....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, by Administracja Forum zaczęła wreszcie reagować adekwatnie do sytuacji.

Brak reakcji Moderatora, na notoryczne łamanie łamanie regulaminu Forum, może budzić obawy co do jego zasadności.

Może być powodem obaw użytkowników o wręcz sprzyjanie łamaniu zasad regulaminu.

Łaskawość dla częstych przypadków trollingu jest tego przykładem.

 

Nie wiem co gorsze. Ta Twoja czerwona plama, czy wpisy namolnych gawędziarzy. Im ich więcej, tym mniejszy zamierzony skutek....Masz pod swoim wpisem czarny magiczny trójkącik. Możesz zgłosić do moderacji co chcesz...Moderator to nie jest duch św.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, by Administracja Forum zaczęła wreszcie reagować adekwatnie do sytuacji.

Brak reakcji Moderatora, na notoryczne łamanie łamanie regulaminu Forum, może budzić obawy co do jego zasadności.

Może być powodem obaw użytkowników o wręcz sprzyjanie łamaniu zasad regulaminu.

Łaskawość dla częstych przypadków trollingu jest tego przykładem.

Tu jest odpowiedni wątek do takich zgłoszeń --> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...