Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

doprowadzenie powietrza do kominka


aldi

Recommended Posts

Chciałem zrobić dolot pod chudziakiem, ale mnie jakoś (to był w końcu sam początek budowy...) kierbud zakręcił że nie zrobiłem.

Tragedii nie ma - dolot jest pod wylewką w warstwie styropianu, ale to nie jest dobre rozwiązanie - podłoga nad nim jest wyraźnie zimna. Całe szczęście że rura idzie pod meblami kuchennymi i 'na widoku' jest tylko przy kawałku płytek przed kominkiem. One są wyraźnie zimniejsze.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić dolot pod chudziakiem, ale mnie jakoś (to był w końcu sam początek budowy...) kierbud zakręcił że nie zrobiłem.

Tragedii nie ma - dolot jest pod wylewką w warstwie styropianu, ale to nie jest dobre rozwiązanie - podłoga nad nim jest wyraźnie zimna. Całe szczęście że rura idzie pod meblami kuchennymi i 'na widoku' jest tylko przy kawałku płytek przed kominkiem. One są wyraźnie zimniejsze.

 

Grzegorz

 

ufff dzięki za spostrzeżenie. Gdzie oprócz Forum mógłbym się dowiedzieć że podłoga będzie zimna... Ja właśnie robię pod chudziakiem a mialem wątpliwości że będzie za głęboko i będę robił jakieś kominki z daszkiem na wejściu. A tak - wiem że robię dobrze. Jeszcze raz wielkie dzięki Polanka!!

 

Hehe a Ty jesteś Pol czy Anka wlasciwie?

 

I może na koniec oryginał zasłyszany na weselu mojego przyjaciela. DJ tak zapowiada kawałek: "Co prawda nie wiem jak Pan Młody ma na imię ale specjalnie dla niego puszczam "Oh Carol!" :lol: :lol: :lol: AUTENTYK !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić dolot pod chudziakiem, ale mnie jakoś (to był w końcu sam początek budowy...) kierbud zakręcił że nie zrobiłem.

Tragedii nie ma - dolot jest pod wylewką w warstwie styropianu, ale to nie jest dobre rozwiązanie - podłoga nad nim jest wyraźnie zimna. ...

To też jest dobre rozwiązanie i wcale nie musi być to 110 tylko 3 x 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Wam wiem juz jak to zrobic - rura 110 szara kanalizacyjna wyprowadzona przez sciane fundamentowa ze spadkiem na zew. ..

Wszystkie rury zakopane w ziemi nie powinny być szare a tylko pomarańczowe - mają większą wytrzymałość.

 

a wlasnie o to mialem jeszcze dzisiaj zapytac bo wybieram sie do hurtowni po materialy do kanalizy. A tak dzięki Wakmen mam pytanie z głowy :-)

 

pozdrówka perfekcjonisto - oglądałem Twoje zdjęcia z budowy - impressive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...