Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomoc w wyborze sprzętu kuchennego.


iskra99

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Zwracam się do Was z prośba o pomoc w wyborze sprzętu kuchennego.

 

Stoję przed dylematem zakupu płyty indukcyjnej, piekarnika i kuchenki mikrofalowej ( w późniejszym czasie też okapu)

 

Wstępnie jeśli chodzi o płytę indukcyjną wybrałem płytę firmy BEKO model HII 68600 PT.

 

Większy problem mam z piekarnikiem oraz mikrofalówką

 

Jak to każdy chciał bym możliwie jak najwięcej funkcji za określone pieniądze.

 

Zależało by mi na funkcji multicoock, do tego gotowanie na parze, pieczenie wspomagane parą,

Jeśli chodzi o czyszczenie - posiadam stara 7-io letnią kuchenkę firmy Hotpiont riston z czyszczeniem pyrolitycznym.

Może ze względu na fakt że to stary produkt samo czyszczenie pyrolizą jest tragedią.Mnóstwo dymu w mieszkaniu.

Dlatego teraz zastanawiam się czy takie czyszczenie jest już lepiej rozwiązane czy może "iść" w inny system np. czyszczenia parą czy np system firmy bosch EcoClean.

 

Pojemnośc jaka potrzebuje to ok 70litrów

 

Kolejna sprawa to mikrofala.

Może być razem z piekarnikiem ale może być jako osobny sprzęt - grill nie konieczny.

 

Proszę o pomoc lub sugestie w mojej sprawie był bym bardzo wdzięczny.

 

P.S Dodam że mam lodówkę firmy beko model GN 162420X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...