Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 498
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Fajowo że dobrze się Wam mieszka, to cieszy !

a jeszcze lepiej słyszeć że domek się sprawdza

zdjęcia oglądam na bieżąco fajnie wszytsko wam wyszło .

 

 

ja natomiast przechodzę etap skrajnego zniechęcenia - jestem na etapie kucia wylewek na poddaszu :( bo tak zostały spie... przez majstra w alkoholowym amoku że szok :roll: (roznice do 3,5 cm :o)

poza tym przygotowany jestem psychicznie do etapu wykończeniówki :-? bo finansowo to raczej słabo :wink: ale do przeprowadzki (sierpień 2008) mamy jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję wszystko sie jakoś poukłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

My też przymierzamy się do budowy domku - Paprotki. Jesteśmy w trakcie zakupu projektu i dostosowania go do własnych potrzeb. Chcemy poszerzyc garaż i przesunąć drzwi z garażu do holu przez kotłownie. Salon zamierzamy poszerzyć o jakis metr tak aby było trochę wiecej miejsca. Dorobimy okno na schodach bo może być troche ciemno. Tak się zastanawiamy jak ułożymy sobie salon, gdzie wstawić telewizor aby było najbardziej wygodnie.

Mam nadzieje że już w nastepnym roku podesle zdjecia z budowy.

 

Czy można by podjechac i zobaczyć paprotkę "na żywo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
No to wszystko wskazuje na to, że na wiosnę się wprowadzisz. Ja zrobiłem to tak szybko, że teraz na okrągło wietrzę chatę - tyle w niej wilgoci zostało. I tak na zmianę: wietrzę i grzeję. Ale u Ciebie tempo spokojne i systematyczne tak więc pewnie się ustrzeżesz takich niedogodności..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...